بازی و نرم افزار برای Android

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,013
نام
اسماعیل
سلام دوستان خب دیروز یه اکسپریا ری گرفتم الان از uc browser 7.8 استفاده میکنم ولی نمیتونه سایت های شیلتر رو بیاره!مشکل از کجاست؟بانسخه 7.2 سایت های شیلتر رو میاره ولی با آخرین نسخه نمیتونه بیاره! لطفا کمکم کنید

• Like
Reactions: Sega_genesis

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان خب دیروز یه اکسپریا ری گرفتم الان از uc browser 7.8 استفاده میکنم ولی نمیتونه سایت های شیلتر رو بیاره!مشکل از کجاست؟بانسخه 7.2 سایت های شیلتر رو میاره ولی با آخرین نسخه نمیتونه بیاره! لطفا کمکم کنید

خوب بعضی وقتا وقتی ورژن جدید میگیری دیگه جلو امکانات قبلیش یسریو میبنده مثل اپرا که تو ورژن 3 همرو باز میکنه ولی تو ورژن جدیدا نه ، پس شما همون 7.2 نصب کنین تا کارتونو راه بندازه موفق باشین .

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,013
نام
اسماعیل
سلام دوستان ببخشید میشه لینک دانلود اون گربه ای که تقلید صدا میکنه رو واسم بذارید ممنون میشم

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,013
نام
اسماعیل
سلام دوستان میشه یه آندروید مارکت ایرانی یا خارجی بهم معرفی کنید که دارای لینک مستقیم ،بدون نیاز به زدن اکانت و بروز باشه ممنون میشم

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
  • Like

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
دوستان بهترین برنامه office برای اندروید چیه؟امکانات کمی دارن اینایی که استفاده میکنم
البته kingsoft office رو دارم که به نسبت بقیه کامل تر بود ولی میخوام ببینم بهترشم هست یا نه

• Like

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام دوستان
میخواستم بدونم اندروید بازی hokm نداره ؟
داره ولی بازی Hokm نیست!
یعنی نسخه خارجی همین بازی هست و با Hokm ـی که تو Ios هست فرق داره!
==========
برای برنامه Photofunia حتما باید به نت وصل شد؟!

• Like

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,013
نام
اسماعیل
دوستان میشه لینک دانلود آخرین ورژن فلش تولز و لینک دانلود فریمور 2.3.4 رو بزارید ممنون میشم خواهش میکنم. زود به دادم برسید داره دیونم میکنه آندروید 4 بازی هام خیلی کند شده که قبلا رو 2.3 اینجوری نبود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر