بازی های psp را از کجا تهیه میکنید . ؟

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
اینترنت علیه الاف التحیة و الثناء
با استفاده از نرم افزاری که تو امضام هست لینک های رپیدشر رو می ندازم توش و می رم پی کارم تا خودش دانلود کنه
بعد قابلیت رزیوم داره؟؟؟؟
من اکانت رپیدشیر دارم اما وقتی با دانلود منیجر 20-25 تا دانلود 200 مگی رو تو نوبت میزارم میام میبینم 5-6 تا رو گرفته بعد هنگ کرده بقیه رو ارور داده.اینی که شما میگی قابلیت رزیوم داره و این که هنگ نکنه؟

mikail

کاربر سایت
Dec 2, 2009
37
من با استفاده از این نرم افزار کاملا مجانی دانلود می کنم اما قابلیت دانلود با اکانت رو هم داره ولی من تا حالا استفاده نکردم (تو بخش تنظیمات می تونی اکانتت رو وارد کنی و لینک ها رو هم از فایل متنی Import
می کنه خیلی راحت) کلا همچی توش پیشبینی شده برای دانلودرهای خفن
من قبلانا که اکانت می خریدم از نرم افزارMass downloader استفاده می کردم هرگز هم زیر بار کاری سنگین هنگ نمی کرد(از اسمش هم پیداست که برای چی ساخته شده) مگر اینکه تعداد connections per server رو بیش از اندازه قرار داده باشی (یادمه من حدود 30 تا تنظیم میکردم) شما هم تنظیماتت رو نگاه کن شاید مشکل از این باشه
و در ضمن حواست به اسم فایلی هم که دانلود می کنی باید باشه چون اگه اون واژه مورد دار باشه بهت ارور میده حتی واژه های ساده ای مثلgirlfriendهم می تونه مشکل ساز باشه
موفق باشی

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
من با استفاده از این نرم افزار کاملا مجانی دانلود می کنم اما قابلیت دانلود با اکانت رو هم داره ولی من تا حالا استفاده نکردم (تو بخش تنظیمات می تونی اکانتت رو وارد کنی و لینک ها رو هم از فایل متنی Import
می کنه خیلی راحت) کلا همچی توش پیشبینی شده برای دانلودرهای خفن
من قبلانا که اکانت می خریدم از نرم افزارMass downloader استفاده می کردم هرگز هم زیر بار کاری سنگین هنگ نمی کرد(از اسمش هم پیداست که برای چی ساخته شده) مگر اینکه تعداد connections per server رو بیش از اندازه قرار داده باشی (یادمه من حدود 30 تا تنظیم میکردم) شما هم تنظیماتت رو نگاه کن شاید مشکل از این باشه
و در ضمن حواست به اسم فایلی هم که دانلود می کنی باید باشه چون اگه اون واژه مورد دار باشه بهت ارور میده حتی واژه های ساده ای مثلgirlfriendهم می تونه مشکل ساز باشه
موفق باشی

از توضیحتون ممنونم.

dani69

کاربر سایت
Jan 8, 2010
49
نام
دانیال
بعد قابلیت رزیوم داره؟؟؟؟
من اکانت رپیدشیر دارم اما وقتی با دانلود منیجر 20-25 تا دانلود 200 مگی رو تو نوبت میزارم میام میبینم 5-6 تا رو گرفته بعد هنگ کرده بقیه رو ارور داده.اینی که شما میگی قابلیت رزیوم داره و این که هنگ نکنه؟

شما ماهانه 99 راپید روی سیستم جدید میدین

و روزی 1 گیگ میتونید دانلود کنید از راپید

واسه توسعه دانلود رو در بخش تنظیمات اکانت تغییر بدید

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
شما ماهانه 99 راپید روی سیستم جدید میدین

و روزی 1 گیگ میتونید دانلود کنید از راپید

واسه توسعه دانلود رو در بخش تنظیمات اکانت تغییر بدید

دوست من برای من بعضی مواقع 200 مگ رو نگرفته هنگ میکنه.
به غیر از رپید از لینک مستقیم هم میگیرم بعضی مواقع هنگ میکنه:-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر