بازی های psp را از کجا تهیه میکنید . ؟

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
با سلام

دوستان از اونجاییکه جدیدا بازی های psp را به شدت سخت میشه تهیه کرد بد ندیدم تا این تاپیک را تاسیس کنم تا بچه ها بگن از کجا بازی ها را تهیه میکنند .
من خودم قبلا از وست آریاشهر میگرفتم که اونجا هم کلا جمع شده و فعلا خبری نیست . توپخونه هم که بازی ها رو با دو ماه تاخیر میاره .
حالا شما ها از کجا بازی ها را تهیه میکنید ؟

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
بنده هم دانلود میکنم، آخه حجمی نداردن، حد اکثر یک ونیم گیگ (تازه خیلی بازیهای کمی!) وگرنه بیشتر بازیهاش 600-700 مگ هستن...

منم پیشنهاد میکنم شما هم دانلود کنی!

sarmeili

کاربر سایت
May 8, 2009
172
نام
Masoud Sarmeili
سلام

دور از جون آقایون به نظر من حماقته کسی بره از بیرون این بازیها رو بخره علی الخصوص از توپخونه.
یه دی وی دی رو میدن 1500 یا نهایتا 1000 که 5 الی 6 تا بازی توشه که احتمال خرابیشون هم زیاده و در صورت ایراد فروشنده یا قبول نمیکنه و یا با توجه به بعد مسافت اصلا نمیارزه دوباره لینهمه راه رو به خاطر یک یا دو بازی بری اونجا.
ضمنا معلوم نیست که بازیهای فیکس شده و یا به قول خودمون patch شده بهت بده.

بهترین کار و عقلائی ترین کار همین دانلود بازیهاست.

یا حق:)

undead2

کاربر سایت
Jun 28, 2010
40
من توش شیراز زندگی می کنم و برای خرید بازی به ستاره فارس می رم طبقه 2 فروشگاه شهر سی دی. هر بازی که بخواهم بهش می گم و در عرض 5 دقیقه همشون رو می ریزه تو یه دی وی دی (1000 تومن)

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
والا منم دانلود میکنم ولی آخه هم حجما زیاده هم کلی هم فیلم باید دانلود کنم دیگه حجمی واسم نمیمونه که همه بازی ها رو دانلود کنم .
موندم از کجا باید بازی گرفت .

senator@

کاربر سایت
May 2, 2010
273
دانلود بهترین راه هست راحت وارزان
ولی اگه اون بازی که بخوای دانلود کنی لینکش مشکل داشته باشه خیلی تو ذوقت می خوره

mikail

کاربر سایت
Dec 2, 2009
37
اینترنت علیه الاف التحیة و الثناء
با استفاده از نرم افزاری که تو امضام هست لینک های رپیدشر رو می ندازم توش و می رم پی کارم تا خودش دانلود کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر