بازی های PlayStation Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Dont starve بصورت کراس بای هست پس کسانی که نسخه پلی4 که برای پلاس رایگان بود رو به دانلود لیستشون اضافه کردند این نسخه هم براشون رایگان میشه تو استور اگر پلاس باشند هنوز
جدی ؟
چون اون نسخه نسخه basic بود اما این Gold Edition هست یعنی dlc ایش همراه . برای نسخه ای که برای پلاس اومد پلاس همراش نبود . اما اگر مجانی باشه که خیلی خوبه ! هرچند من که عمرا برم بازی D: لول

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,867
نام
میلاد
ما که زدیم ps all stars دانلود بشه :excited::d
از کی بود تو بخش ویتا کم میومدم :d خیلی خوب بود :d
murasaki baby هم که مرتضی گفت تو راهه :excited: به به :d
تم هم که سهیل گفت تایید شده :excited: باز هم به به :d

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
Dont starve بصورت کراس بای هست پس کسانی که نسخه پلی4 که برای پلاس رایگان بود رو به دانلود لیستشون اضافه کردند این نسخه هم براشون رایگان میشه تو استور اگر پلاس باشند هنوز

اره من از سال پیش همه بازی های ps3 و 4 رو هم add میکنم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ما که زدیم ps all stars دانلود بشه :excited::d
از کی بود تو بخش ویتا کم میومدم :d خیلی خوب بود :d
murasaki baby هم که مرتضی گفت تو راهه :excited: به به :d
تم هم که سهیل گفت تایید شده :excited: باز هم به به :d
خیلی خوب شد All Stars رو Free کردن !

سلام دوستان. من تازه ویتا گرفتم اکانت ساختم ممنون میشم منو اد کنید high_times360
سلام خوش اومدی عزیز
D:
حالا خودت اد کن دیگه :d

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,867
نام
میلاد
خیلی خوب شد All Stars رو Free کردن !
آره آرمان خیلی خوب شد :d
من دیشب زدم دانلود الان که بیدار شدم دیدم کامل گرفته :d بغد یک دست با شخصیت دوست داشتنیم ( nathan :x ) بازی کردم :d خیلی خوبه خیلی =))
cover میگیره , یا مثلا میپری روی هوا دایره میزنی زیر پاش یک تیکه مثلا زمین یا ... درست میشه بعد خراب میشه میافته روی سر دشمن و .. :d خیلی حال داد :d

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
455
نام
محمد
دوستان کسی borderlands رو بازی کرده؟ چطوره؟ ارزش داره بخرم؟

من فقط نسخه PC رو بازی کردم ولی از متای نسخه ویتا معلومه چنگی به دل نمی زنه متاش 64 شده که خیلی بده. اگه میتونی روی PC بازیش کنی اصلا طرف نسخه ویتا نرو;)

دوستان بخش داستانی کیلزون توی ویتا چند مرحلست؟

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
منم روی pc بازی میکردم آنلاین co op خیلی کیف میداد. فکر میکردم همونه. خیلی ممنون که گفتی. اینجا کسی جواب کسیو نمیده به جز کسایی که همدیگرو میشناسن. کیلزون رو من هنوز نخریدم بازی کنم وگرنه بهت میگفتم. فعلا 3 تا بازی فیزیکی دارم فقط پرسونا و فاینال فانتزی اچ دی ریمستر و متال گیر اچ دی کالکشن.

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
دوستان کسی borderlands رو بازی کرده؟ چطوره؟ ارزش داره بخرم؟

به نظر من هم اگر می‌خوای بازی کنی روی PC و یا PS3 بازی کن. Borderlands بازی فوق‌العاده‌ای ولی استایل و کلا گیم‌پلی بازی به شکلی هست که اصلا روی ویتا خوب از آب در نمی‌یاد و یک جور تجربه ناقص هست با ویتا و همه چیز بازی از دست می‌ره...

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
455
نام
محمد
کیلزون رو بازی کردم 9 تا مرحله داره. گرافیکش از اونی که فکر می کردم خیلی بهتره و شاید بهترین رو ویتا باشه. بخش داستانیشو هوز تموم نکردم ولی متوسطه بخش داستانیش به نظر میاد مولتیش خیلی بهتر باشه.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام:tick:
بازی های psp که توی store برای ویتا هستند توی ویتا بهتر نمایش داده میشن یا همون کیفیت PSP هست؟
الان من این GTA vice city stories رو خریدم کار اشتباهی کردم؟!:|

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
نه عزیز جان شما چه کار اشتباهی کردی تویه این وضعیت بی بازی ویتا که منم واقعا کلافه شدم شما هر چی بتونی از این سونی در آری شاه کار کردی
به جان خودم وقتی دیدم Dragon Age برایه 3DS داره میاد ولی ما اندر خم یه کوچه ایم میخواستم ویتا رو از پنجره شوت کنم بیرون )x
بخدا سونی چه تویه ویتا چه تویه موبایل دیگه شورشو درآورده
اخه من نسخه ps2 رو نیمه تموم رها کردم،دیدم اینجا تخفیف زده خریدم
راستی جواب سوال اول من چی میشه؟

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
سلام:tick:
بازی های psp که توی store برای ویتا هستند توی ویتا بهتر نمایش داده میشن یا همون کیفیت PSP هست؟
الان من این GTA vice city stories رو خریدم کار اشتباهی کردم؟!:|

به خاطر تغییر رزولیشن و کشیده شدن کیفیت میاد پایین
روی صفحه لمسی جلو لمس کنید برای چند ثانیه یه صفحه برای تنظیم میاد می تونید کیفیت رو افزایش بدید تا کمی بهتر بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر