بازی های PlayStation Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Dont Starve Gold Edition هم به صورت رسمی برای عرضه در 2 September تایید شد. به همراه dlc هست و قیمتش هم 15 دلار اعلام شده !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان
این هم یه سری بازیهای جدید که برای ویتا تایید شد .

1. Ascension: Chronicle of the Godslayer بازی در سبک کارت بازی هست که قرار هست ساله میلادی اینده بر روی ویتا عرضه بشه.

2. بازی Alone With You برای عرضه در ساله اینده بر روی 4 و ویتا تایید شد. این بازی شما در نقش یک شخصی میزاره که سعی داره اخرین سفینه نجات رو تعمییر کنه و از نابودی منطقه فرار کنه. بازی در سبک survival هست اما اونوطری که گفته شده در بازی ارتباط شما با شخصیتهای بازی تاثیره بسیار بالایی در پیشبرد بازی داره و میتونه باعث ایجاد اتفاقهای مختلفی بشه. بازی 2015 عرضه میشه.

3. بازی Hyperdimension Neptunia Re;Birth 2 Sisters Generation که نسخه بهبود یا فته MK2 هست که پیشتر برای ps3 عرضه شده برای عرضه در سال اینده 2015 تایید شد. این بازی هم به صورت فیزیکی و هم به صورت دیجیتالی عرضه میشه.

4. بازی Salt and Sanctuary در سبک RPG هم برای ویتا و 4 تایید شد . این بازی شما در نقش شخصیت مورده انتخابتون قرار میده و شما رو به دنیای تاریکی میبره که پر از طله و نبردهای سخت خواهد بود .

5. Metal Slug 3 هم برای عرضه روی Ps3-ps4-psvita برای زمستان امسال تایید شد .

6. Nidhogg هم برای عرضه روی 4 و ویتا تایید شد. این بازی پیشتر برای pc عرضه شده و مورده توجه قرار گرفته بود. بازی فقط دونفره هست

7. بازی One PIece هم برای عرضه روی 4 و ویتا در ساله اینده تایید شد.

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
این Don't Starve آخرته بازیه... خیلی باهاش حال کردم، رو PC که عالی بود.
حتماً نسخه ویتاشو میگیرم... از اون بازی‌هاست که خوراکه کنسول دستیه. :bighug:

از بازی‌هایی هم که آرمان لیست کرده، از Salt & Sanctuary خیلی خوشم اومد، تریلر باحالی داشت.
امیدوارم بازی ردیفی از آب دربیاد.

این Natural Doctrine هم تا اونجا که حافظه یاری میکنه یادمه یه Patch براش تو ژاپن داده بودن که بازی رو ساده‌تر میکرد... چند تا ویدیو از نسخه ژاپنیش دیدم اصلاً به دارک سولز گفته زکی!!
بزرگترین دلیل سختیش هم اینه که هر کدوم از هم تیمی‌هات تو طول Missionی که داری انجام میدی بمیره، بازی GameOver میشه و باید دوباره از اول Mission رو بری... کسایی که SRPG بازی کردن میدونن که زنده نگه داشتن همه تو بازی بعضی اوقات خیلی خیلی کار سختی هست و عملاً کلی از استراتژی‌های آدمو میریزه بهم.

من خودم یکی از استراتژی‌های محبوبم تو SRPGها استفاده از حملات انتحاریه! :d
یکی دوتا از یارای ضعیفمو میفرستم سراغ دشمنهای قوی که تکنیکهای تومُخی دارن تا یکی دو نوبت سرگرمشون کنن... بعد خودم با یارای درست و حسابیم تو این مدت دخله جِقله مِقله‌ها رو میارم و بعد همه با هم میریم سراغه دشمنهای قوی...:bighug:
عملاً از این حرکات نمیشه تو Nartural Doctrine زد و برای همین بازی خیلی تو مخی شده... همش آدم باید حواسش باشه کسی نمیره یکدفعه.
موقع دیدن ویدیوهاش اعصاب آدم خراب میشه، چه برسه به بازی کردنش!
هر چند خودم احتمالاً برای ویتا بگیرمش... SRPG رو کنسول دستی خیلی حال میده.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این Don't Starve آخرته بازیه... خیلی باهاش حال کردم، رو PC که عالی بود.
حتماً نسخه ویتاشو میگیرم... از اون بازی‌هاست که خوراکه کنسول دستیه. :bighug:

از بازی‌هایی هم که آرمان لیست کرده، از Salt & Sanctuary خیلی خوشم اومد، تریلر باحالی داشت.
امیدوارم بازی ردیفی از آب دربیاد.

این Natural Doctrine هم تا اونجا که حافظه یاری میکنه یادمه یه Patch براش تو ژاپن داده بودن که بازی رو ساده‌تر میکرد... چند تا ویدیو از نسخه ژاپنیش دیدم اصلاً به دارک سولز گفته زکی!!
بزرگترین دلیل سختیش هم اینه که هر کدوم از هم تیمی‌هات تو طول Missionی که داری انجام میدی بمیره، بازی GameOver میشه و باید دوباره از اول Mission رو بری... کسایی که SRPG بازی کردن میدونن که زنده نگه داشتن همه تو بازی بعضی اوقات خیلی خیلی کار سختی هست و عملاً کلی از استراتژی‌های آدمو میریزه بهم.

من خودم یکی از استراتژی‌های محبوبم تو SRPGها استفاده از حملات انتحاریه! :d
یکی دوتا از یارای ضعیفمو میفرستم سراغ دشمنهای قوی که تکنیکهای تومُخی دارن تا یکی دو نوبت سرگرمشون کنن... بعد خودم با یارای درست و حسابیم تو این مدت دخله جِقله مِقله‌ها رو میارم و بعد همه با هم میریم سراغه دشمنهای قوی...:bighug:
عملاً از این حرکات نمیشه تو Nartural Doctrine زد و برای همین بازی خیلی تو مخی شده... همش آدم باید حواسش باشه کسی نمیره یکدفعه.
موقع دیدن ویدیوهاش اعصاب آدم خراب میشه، چه برسه به بازی کردنش!
هر چند خودم احتمالاً برای ویتا بگیرمش... SRPG رو کنسول دستی خیلی حال میده.
واقعا من اونقدری که حوصله دارم بشینم 100-150 ساعت JRPG برم اصلا حوصله Don't Starve رو ندارم لول !

اره دقیقا ! منم از استایله salt and sanctuary خیلی خوشم اومد ! به نظر بازیه خیلی جالبی میاد البته یه نگاهی به Alone With You هم بندازه خیلی جدید و جالب به نظر میرسه !

Natural Doctrine از نظر منتقدها هم توی japan عملکرده خوبی نداشته . توی amazon هم 3 ستاره هست. به نظر نمیرسه بازیه درست حسابی از اب در بیاد !

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
^^

Don't Starve از اون بازی‌هاست که باید قفلی بزنی روش! :d
من خیلی با فضاش حال میکنم... کاراکترهای خیلی جالبی هم داره.
از همون روزی که رو PC بازی کردم، همش میگفتم که این بازی خوراکه ویتاست... خیلی از اومدنش رو ویتا خوشحال شدم، قیمت‌اش هم 15 دلار بنظرم خیلی خوبه، با توجه به اینکه DLCهارو هم داره.

این Alone with You رو همین الان یه ویدیو ازش دیدم... جالب بود، باید داستان ردیفی داشته باشه.
تا 10 دلار قیمت داشته باشه، حمایت میشه :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این fez چرا اینطوریه خیلی باحاله ... مغزم رو ترکوند ... فیزیک کوانتوم و ابعاد رو به فا ک کشوند
اره بازیش عالیه ! واقعا خیلی خوبه مجانیش کردن برای پلاس هرچند که خودم خریده بودم موقع لانچ اما anyways بازیش فوق القعاده هست.
حیف که خبری از شماره 2 نخواهد بود ...

^^

Don't Starve از اون بازی‌هاست که باید قفلی بزنی روش! :d
من خیلی با فضاش حال میکنم... کاراکترهای خیلی جالبی هم داره.
از همون روزی که رو PC بازی کردم، همش میگفتم که این بازی خوراکه ویتاست... خیلی از اومدنش رو ویتا خوشحال شدم، قیمت‌اش هم 15 دلار بنظرم خیلی خوبه، با توجه به اینکه DLCهارو هم داره.

این Alone with You رو همین الان یه ویدیو ازش دیدم... جالب بود، باید داستان ردیفی داشته باشه.
تا 10 دلار قیمت داشته باشه، حمایت میشه :d
اره قیمتش که خیلی خوبه مخصوصا اینکه همراه dlc هاس هست. من اون موقع که روی پلاسه 4 اومده بود بازی کردم اصلا بیخیال شدم D: این تیپ بازیا رو دوست دارم اما فقط minecraft لول !

Murasaki Baby این سپتامبر بصورت انحصاری برای ویتا ریلیز میشه!! :x
به نظرم قابل توجه ترین بازی هست ... با Danganronpa II

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
دوستان عزیز ممنون میشم راهنمایی کنید :

عزیزان من واقعیت 50 دلار تو اکانتم دارم و اکانتم US هستش !
چه بازیهایی در حال حاضر ارزش خرید دارند ؟ نام ببرید به همراه سبک بازی و توضیح مختصر در مورد اون بازی !
و اینکه چه بازیهایی خوبه که قراره بیاد و صبر کنم ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان عزیز ممنون میشم راهنمایی کنید :

عزیزان من واقعیت 50 دلار تو اکانتم دارم و اکانتم US هستش !
چه بازیهایی در حال حاضر ارزش خرید دارند ؟ نام ببرید به همراه سبک بازی و توضیح مختصر در مورد اون بازی !
و اینکه چه بازیهایی خوبه که قراره بیاد و صبر کنم ؟
تاپیکه بازیا رو دنبال کنی همیشه اپدیت میکنم از بازیهای اینده عزیز .
در مورده اینکه چه بازیهایی هست خیلی راحت میتونی تو استوره بخش latest رو ببینی و بعد توی نت و utube سرچ کنی....
چون سلیقه ای هست به هر حال
Child Of Light خوبه RPG - Turn based هست !
دیگه بقیه رو یادم نیست... ماه اینده Murasaki هست.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
dont strave امروز اومد رو استور .... اونم چطور .... مجانی ... من که با بازی های این ماه خیلی حال کردم ... سونی یه حال اساسی بهمون داد ... حدود 7 بازی مجانی add کردم

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
455
نام
محمد
dont strave امروز اومد رو استور .... اونم چطور .... مجانی ... من که با بازی های این ماه خیلی حال کردم ... سونی یه حال اساسی بهمون داد ... حدود 7 بازی مجانی add کردم

جدی میگی؟ مجانی اونم برا روز اول؟ خیلی جالبه:-o

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
اونی که مجانی اومد Deathmatch Villageه٬ 14.99$ Don't Strave قیمت خورده

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,829
نام
مرتضی
Dont starve بصورت کراس بای هست پس کسانی که نسخه پلی4 که برای پلاس رایگان بود رو به دانلود لیستشون اضافه کردند این نسخه هم براشون رایگان میشه تو استور اگر پلاس باشند هنوز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر