بازی های PlayStation Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یکی هم یه جوابی به من بده ... این draw slasher بازیش چطوره ؟؟؟
عزیز اگه کسی جواب نداد طبیعتا بازی نکرده هیشکی D: راحت از توی Y ou Tube میتونی ببینی. الان دیدم USER SCORE هاش 5.6 هست که معلومه متوسط هست .

شایعات ضد و نقیضی از اینترنت شنیده می شود که قسمت دوم بازی the Heavenly Sword هم برای PS 4 هم PS VITA منتشر خواهد شد
Heavenly sword 2 احتمالش از قدیم بوده . اما خیلی مهمه کی بسازدش. چون اولی دسته Ninja Theory بوده D: ممکنه Team Ninja پشته نسخه جدیدش باشه که این یعنی meta بازیش مثلا میشه 40-50 لول D:

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
سلام
دوستان میشه 2 بازی خوب معرفی کنید من بعد 2 ماه برای ویتام بخرم ؟؟
به نظرتون بازی بخرم یا کارت پلاس ؟

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
سلام
دوستان میشه 2 بازی خوب معرفی کنید من بعد 2 ماه برای ویتام بخرم ؟؟
به نظرتون بازی بخرم یا کارت پلاس ؟
شما بگو چه بازی هایی کردی که ما هم بتونیم کمکت کنیم.
پیشنهاد من:
uncharted
persona
به نظر من هم اگه خود بازی فیزیکی را تهیه کنی خیلی بهتره. هم میتونی بفروشیش، هم میتونی تعویضش کنی و هم حجم مموریت را نمیگیره !

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
شما بگو چه بازی هایی کردی که ما هم بتونیم کمکت کنیم.
پیشنهاد من:
uncharted
persona
به نظر من هم اگه خود بازی فیزیکی را تهیه کنی خیلی بهتره. هم میتونی بفروشیش، هم میتونی تعویضش کنی و هم حجم مموریت را نمیگیره !

آره درست میگی ولی چون ایشون پلی 4 هم داره بد نیست پلاس بگیره هم آنلاین پلی 4 باز میشه هم بازی های مجانی پلی 4 رو هم میتونه بگیره....اگه مشکل مالی نداری پلاس هم بگیر

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
بچه ها وبلاگ سونى ميانگين روزي داره يك بازى براي ويتا معرفى ميكنه اينجوري كه داره پيش ميره خيلى عاليه امسال سال سونى همه هم ميدونند گويا حسابى داره ساپورت ميكنه

The Thing

کاربر سایت
Jan 20, 2010
188
papers, please یکی از تحسین شده ترین بازیهای سال گذشته که تصورش رو پلتفرمی به غیر از pc واقعا سخته احتمالا روزی رو ویتا خواهد آمد.سازنده اش گفته فعلا مشغول تصمیم گیری در مورد اینه که خودش شخصا روش کار کنه یا دیگران و اینکه گیم پلی رو چه جوری رو ویتا پیاده کنه و این جور چیزا.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
papers, please یکی از تحسین شده ترین بازیهای سال گذشته که تصورش رو پلتفرمی به غیر از pc واقعا سخته احتمالا روزی رو ویتا خواهد آمد.سازنده اش گفته فعلا مشغول تصمیم گیری در مورد اینه که خودش شخصا روش کار کنه یا دیگران و اینکه گیم پلی رو چه جوری رو ویتا پیاده کنه و این جور چیزا.
یکی از جالبترین بازیهای پارسال بود ! کلا ایده اش شاهکار بود
اگر روی ویتا بیاد نباید از دسش داد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر