بازی های PlayStation Vita

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
اقا منم مثل بعضی از دوستان با این تخفیفات دچار شک شدم به نظرتون من TWD رو بخم ؟؟؟ میشه یه تریلر از گیم پلیش نشون بدی؟؟؟ من تا به حال بازی نکردم
بعدش الان 16$ پول دارم به نظرتون ممکن rayman legends تخفیف بخوره بشه 15$ ؟ نمیدونم چیکار کنم راستش بیشتر TWD رو با پلاتش میخوام؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اقا منم مثل بعضی از دوستان با این تخفیفات دچار شک شدم به نظرتون من TWD رو بخم ؟؟؟ میشه یه تریلر از گیم پلیش نشون بدی؟؟؟ من تا به حال بازی نکردم
بعدش الان 16$ پول دارم به نظرتون ممکن rayman legends تخفیف بخوره بشه 15$ ؟ نمیدونم چیکار کنم راستش بیشتر TWD رو با پلاتش میخوام؟
امکانش هست 1-2 ماه دیگه تخفیف بخوره legends هم :) ولی معلوم نیست واقعا
TWD هم خوب بود. :)
احتمالا مدل سوم ویتا دیگه کارت خوان نداره و تموم بازیام دیجیتالی میشن، چون فروش نسخه های دیجیتال بیشتر بوده:

به نظره من احتمالش کمه D: نسخه های فیزیکی همیشه حرفه اول میزنن. راستی این خبری هم که گزاشتی اصلا نگفته فروشه دیجیتالی بالاتر بود فقط گفته از اون چیزی که انتظار داشتن بالاتر بوده نسبت به قبل و اشاره هم کرده
"“More Vita games are still consumed through physical game cards than they are through digital, but things are increasingly moving the other way. Could be that in future physical games becomes the side we do without.”"
همون اولش میگه بیشتر بازیهای ویتا به صورت فیزیکی هنوز به فروش میروند تا دیجیتالی اما میزان فروشها دیجیتال نیز جالب و فراتر از انتظار بوده و این میتونه به اینده اشاره داشته باشه که ما بازیهای فیزیکی رو کنار بزاریم
" احتمالا 3-4 نسل دیگه منظورش هست D:

Monster Monpiece یکی دیگه از بازیهایی هست که localization تایید شده . بازی توی سبکه Card battle هستش و شامله بخشه داستانی هم میشه.

Unsung Story بازی جدید Yasumi Matsuno کارگردانه بازی محبوب Final Fantasy TActics هست که فعلا رفته برای Kickstarter . این بازی یک نسخه هست که به نوعی برپایه اونچه در بازیهایی مثل Vagrant Story, Tactics Ogre, and Final Fantasy XII دیدم داره ساخته میشه. بازی هم توی دنیایی به اسمه Rasfalia اتفاق میفته . گله اولیه این Kickstarter به مبلغ 600.000 دلار هست که شامله نسخه PC - MAc خواهد شد . اگر این مبلغ به 1.8 ملیون دلار برسد نسخه VIta و 2.8 ملیون دلار نسخه 3DS خواهد بود !

آخرین ویرایش:

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
Last edited by a moderator:

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil

1. [*=center]
    نظر کوجیما تو توییترش
    “امروز GZ بر روی Vita”

[*=center]
    “همانطور گرافیک عالی”
    [*=center]
    “در حال بازی کردن روی Vita”

سه عکس منتشر شده در Twitter آقای Hideo Kojima:​
MGSV-on-Vita.jpg
MGSV-on-Vita-2.jpg
MGSV-on-Vita-3.jpg

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
اول از همه بگم دم کوجیما گرم چه تبلیغ خفنی کرده برای ویتا ... :x یه کم از دلخوریم ازش کم کرد ...

نکته دوم اینه که من تا دیروز میرفتم تو استور میگفتم وای چقدر این بازی ها ارزونن ... این رو میگیرم ... اونو میگیرم .... الان که حساب رو شارِژ کردم .... یه بازی 3 دلاری میبینم دستام میلرزه احساس میکنم 500 دلاره ... انتخاب ها زیاده ... ادم نمیدونه چی رو بگیره ... تنها چیزهایی که سریع و بدون شک گرفتم پلاز 3 ماهه و لیمبو بود ...

الانم دارم گراویتی رو دانلود میکنم ... ماشالله تازه 5 مگش رفته ... تا 2800 دقیقه دیگه دانلود میشه ...:d;;)

به خدا با بودجه محدود یه اقتصاد دان و یه ریاضی دان و گیمر حرفه ای بشینن بغل هم تصمیم بگیرن که چه بازی با چه هزینه ای بگیرن ... و بازی های بگیری که با حجم مموریت بخونه ... و برای اینترنت حجمی ... میزان حجم و هزینه اون هم حساب کنن ... و تازه بازی ها الویت بندی کنن که چه بازی بهتر و مناسب تره و با سلیقه گیمر همخونی بیشتری داره ... خیلی سخته ....
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

این سول سکریفایس چرا 9 دلاره ... روی ریجن 2 که مجانی بود ؟؟؟

روی ریجن 1 توی بازیهای ps1 بازی crash team racing چرا نیست ؟؟؟ خیلی ضد حال خوردمه ... کسی میدونه اصلا روی ریجن 1 هست ؟؟؟

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

این عرضه فیزیکی حالا حالا ها از بین نمیره ... این فروش خوب هم به خاطر این قیمت ها و ارزون تر بودن نسخه دیجیتال و این تخفیف هاست ... و یه بخشیش هم به خاطر ماهاست که بازی 9 دلاری رو باید 200 هزار تومن بخریم ... ترجیح میدیدم دیجیتال خرید کنیم ...

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران

مرسی این خیلی خوشحال کننده اس اتفاقا من همین چند پست پیش میگفتم که کاش بازی های بیشتر و بهتری از اسمارتفون ها تو PSM میذاشتن، گرچه ویتا برای رقابت با اسمارتفون ها به بازی های بزرگی مثل KZ و Ucharted نیاز داره نه به این گونی گونی بازی های ریز و کوچیکی که تو استور ویتا میریزه ولی بازم این ساپورت خیلی غنیمته.

یعنی با وجود این پشتیبانی ممکنه در آینده شاهد بازیایی مثل Deus Ex: The Fall، COD: StrikeTeam، Joe Dever's Lone Wolf و یا Rain باشیم ؟ یا نه قراره مثلا Deus Ex تا ابد در انحصار اپل باشه ؟

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
خبر خوشايندى نيست از اين خبرها نگذاريد بابت همين خبر تو خيلي از سايت هاي خارجى حرفم شد ويتا اگر ايندش فقط دسته باشه بايد دورش را خط كشيد كلا ترسناكه

Last edited by a moderator:

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
خوب الان Unity 3D ویتا رو ساپورت می کنه باید خوشحال بشیم :| بازی Escape Plan هم با Unity 3D ساخته شده .

من خودم در نظر دارم بعد از نوشتن APP که دارم برای اندروید و IOS می نویسم بازی سازی برای کنسول های دستی و تبلت ها رو ادامه بدم . اولن UDK رو ترجیح میدم دوما Software Development Kit سونی به درد خودشو شهید احمد می خوره ! مگه مغزم از کار افتاده باشه برم برای PSM بازی بسازم :|
بازی سازی برای IOS و اندروید خیلی خیلی برای بازی ساز های مستقل راحت تر و بهتره ( حداقل نظر من اینه ) و پشتیبانی Unity3D هیچ چیزی رو تغییر نمیده .
خیلی از بازی ها هم هستن که با UDK ساخته شدن و روی ویتا پورت نشدن

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
مرسی این خیلی خوشحال کننده اس اتفاقا من همین چند پست پیش میگفتم که کاش بازی های بیشتر و بهتری از اسمارتفون ها تو PSM میذاشتن، گرچه ویتا برای رقابت با اسمارتفون ها به بازی های بزرگی مثل KZ و Ucharted نیاز داره نه به این گونی گونی بازی های ریز و کوچیکی که تو استور ویتا میریزه ولی بازم این ساپورت خیلی غنیمته.

یعنی با وجود این پشتیبانی ممکنه در آینده شاهد بازیایی مثل Deus Ex: The Fall، COD: StrikeTeam، Joe Dever's Lone Wolf و یا Rain باشیم ؟ یا نه قراره مثلا Deus Ex تا ابد در انحصار اپل باشه ؟

بابا نگيد اين حرفها رو ،ويتا كنسوله انها موبايلند ضمنا ان عناوين براى ويتا زشتند من همه ان بازيها رو خريدم و حتي مرور هم كردم بله خوبند اما فقط روي ايفون نه ويتا بعدش هم انها فقط نامند همين و بس هيچى ندارند انگار بگند تيم ملى لول
خندم ميگيره از ايفون در رفتم امدم ويتا حالا انگار دارم بر ميگردم ايفون باز

آخرین ویرایش:

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
بابا نگيد اين حرفها رو ،ويتا كنسوله انها موبايلند ضمنا ان عناوين براى ويتا زشتند من همه ان بازيها رو خريدم و حتي مرور هم كردم بله خوبه اما فقط روي ايفون نه ويتا

فعلا که همین عناوین سخیف موبایلی باعث فروش کمتر ویتا شدند و اسمارتفون ها از رقبای جدی ویتا محسوب میشند، تو این شرایطم که سونی به قول خودش فقط رو PS4 تمرکز کرده خب این بازیا برای ویتا خیلی غنیمتند، روی ویتا هم یه حال دیگه میدند.

مگه سالی چندتا پورت، انحصاری یا بازی کنسول کوالیتی خوب داریم ؟

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
فعلا که همین عناوین سخیف موبایلی باعث فروش کمتر ویتا شدند و اسمارتفون ها از رقبای جدی ویتا محسوب میشند، تو این شرایطم که سونی به قول خودش فقط رو PS4 تمرکز کرده خب این بازیا برای ویتا خیلی غنیمتند، روی ویتا هم یه حال دیگه میدند.

مگه سالی چندتا پورت، انحصاری یا بازی کنسول کوالیتی خوب داریم ؟

بله درست ميگيد ولى دليش بخاطر ارزان بودن و در دسترس بودن هست
ميدونم ان عناوين رو بازى نكرديد بجز نام و ارزان بودن هيچى ندارند اعم از گيمپلى موضوع صدا زمان بازى و تنوع مراحل ....
بخدا همون يك دونه بازى يا پورت شده بازى به ويتا به اندازه همشون مى ارزه

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
خبر خوشايندى نيست از اين خبرها نگذاريد بابت همين خبر تو خيلي از سايت هاي خارجى حرفم شد ويتا اگر ايندش فقط دسته باشه بايد دورش را خط كشيد كلا ترسناكه

این پشتیبانی قابلیت ps now هم یعنی از نظر شما یعنی تبدیل به دسته شدن ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر