بازی های PlayStation Vita

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
بنظرم EPIC MICKY 2 از توی بازی های تخفیف خورده بیشترین ارزش رو داشته باشه

دوستانی که اکانت UK دارن (ریجن2) حتما حتما بازی Muramasa Rebirth رو که الان هم تخفیف خورده و فقط 9.99 پوند قیمت داره رو شدیدا بهشون پیشنهاد میکنم (در حالت عادی قیمت بازی 20 پوند هستش)

من هفته پیش خریدمش و شدیدا درگیرش شدم ;)

بقیه ی بازی ها که تخفیف خوردن زیاد چنگی به دل نمیزنن و 90 درصد برای ps1 و psp هستن ...

powvex

کاربر سایت
Sep 18, 2010
103
بنظرم EPIC MICKY 2 از توی بازی های تخفیف خورده بیشترین ارزش رو داشته باشه

دوستانی که اکانت UK دارن (ریجن2) حتما حتما بازی Muramasa Rebirth رو که الان هم تخفیف خورده و فقط 9.99 پوند قیمت داره رو شدیدا بهشون پیشنهاد میکنم (در حالت عادی قیمت بازی 20 پوند هستش)

من هفته پیش خریدمش و شدیدا درگیرش شدم ;)

بقیه ی بازی ها که تخفیف خوردن زیاد چنگی به دل نمیزنن و 90 درصد برای ps1 و psp هستن ...

موراماسا سبک RPG است، نه؟ از کدوم بازی RPG بنه نظرت بهتره یا سبکش شبیه کدوم بازیه؟

- - -ویرایش - - -

فردا حسابارو شارز کنین :d این تخفیفات مربوط به ریجن 1 هست
عنوان قیمت در PS Plusقیمت فعلیقیمت اولیه
Disney Epic Mickey 2: The Power of Two
$7.50$14.99$29.99
Killzone: Mercenary$9.00$17.99$35.99
LIMBO PS Vita$3.75$7.49$14.99
Lone Survivor: The Director’s Cut (Cross Buy)$5.24$7.49$12.99
METAL GEAR SOLID: PEACE WALKER$5.00$9.99$19.99
PIXELJUNK MONSTERS: ULTIMATE HD$3.75$7.49$14.99
Sly Cooper: Thieves in Time PS Vita$6.75$13.49$26.99
Soul Sacrifice$9.00$17.99$35.99
SPELUNKY (Cross Buy)$3.75$7.49$14.99
Stealth Inc: A Clone in the Dark (Cross Buy)$4.19$5.99$9.99
The Walking Dead: The Complete First Season$5.00$9.99$19.99
Thomas Was Alone (Cross Buy)$2.50$4.99$9.99
Velocity Ultra Vita$2.00$3.99$7.49
Worms Revolution Extreme$3.75$7.49$14.99

بچه ها Disney Epic Mickey 2: The Power of Two ارزش خرید داره ؟ کسی بازی کرده ؟الان تو u tub دیدم به نظرم بد نیست
Sly Cooper: Thieves in Time PS Vita ام که حتما میخرم
Dynasty Warriors Next و Modnation Racers هم برای PSVita رایگان می شود. البته فوریه

من تو ریجن 1 هستم ولی هیچکدوم از این تخفیفها رو نمیبینم. تو استور با pc میشه دید یا فقط با خود ویتا؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
موراماسا سبک RPG است، نه؟ از کدوم بازی RPG بنه نظرت بهتره یا سبکش شبیه کدوم بازیه؟
Murmasa بیشتر 2D Side Scrolling HnS یا Beat Em Up محسوب میشه که البته توی مکانیزم gameplay یک سری از المنتهای RPG مثل Level up و Craft ایتمها اینا اضافه شده . بازی خیلی سرگرم کننده ای هست. تعدادی DLC هم قراره براش عرضه بشه .
بهتر که این بازی بیشتر Classic هست و یک نسخه HD محسوب میشه. اما سازنده هاش اومدن فرمولهای همین بازی رو خیلی خیلی تکمیل کردن و بازی Dragon's Crown رو ساحتن که انصافا یکی ار بهترین RPG های پارسال و بهترین بازیهایی هست که پارسال اومد البته الانم جفتش ارزش 100% خرید دارن . :)

powvex

کاربر سایت
Sep 18, 2010
103
Murmasa بیشتر 2D Side Scrolling HnS یا Beat Em Up محسوب میشه که البته توی مکانیزم gameplay یک سری از المنتهای RPG مثل Level up و Craft ایتمها اینا اضافه شده . بازی خیلی سرگرم کننده ای هست. تعدادی DLC هم قراره براش عرضه بشه .
بهتر که این بازی بیشتر Classic هست و یک نسخه HD محسوب میشه. اما سازنده هاش اومدن فرمولهای همین بازی رو خیلی خیلی تکمیل کردن و بازی Dragon's Crown رو ساحتن که انصافا یکی ار بهترین RPG های پارسال و بهترین بازیهایی هست که پارسال اومد البته الانم جفتش ارزش 100% خرید دارن . :)

ممنون.

آرمان در این مورد چیزی میدونی؟:
من تو ریجن 1 هستم ولی هیچکدوم از این تخفیفها رو نمیبینم. تو استور با pc میشه دید یا فقط با خود ویتا؟؟

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
برای ریجن 2 .... از این تخفیف ها خبری نیست ؟؟؟

این تخفیفات فکر می کنم از امشب 12 به بعد در دسترس باشه یا یک ساعت این ور اون ور تر .... ریجن دو فکر نکنم در این سطح تخفیفات داشته باشه ... باید منتظر موند ...

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
حالا باز بگید سونی خیلی بازی ها رو گرون میده به ملت بدبخت کیلزون رو داره 9 دلار میده دیگه چکار کنه :d

بازی tomba2 هم برای ویتا psp و ps3 داره عرضه میشه بازی زاپنی هست ولی خیلی جذابه گیم پلی و طراحی محیط بازی خیلی قشنگه و اینم بگم بازی مال ps1 هست من خودم عاشق این بازی هستم :x

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ممنون.

آرمان در این مورد چیزی میدونی؟:
update استور همیشه چهارشبنه ها هست :)

powvex

کاربر سایت
Sep 18, 2010
103
این تخفیفات فکر می کنم از امشب 12 به بعد در دسترس باشه یا یک ساعت این ور اون ور تر .... ریجن دو فکر نکنم در این سطح تخفیفات داشته باشه ... باید منتظر موند ...

آوَرین.

با برادرهای سونی صحبت کردم گفتند 2PM PST که دقیقا به ساعت ما میشه 1.5 صبح فردا...

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
سریع رفتم حسابم رو شارز کردم برای خرید بازی کیلزون>:)
دوستان کسی میدونه این تخفیف ها تا کی هستن ؟
شاید سونی بازی کیلزون رو اینقدر ارزون کرده می خواد واسه بازی های سالیانه ی پلاس بزارتش؟

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
حالا باز بگید سونی خیلی بازی ها رو گرون میده به ملت بدبخت کیلزون رو داره 9 دلار میده دیگه چکار کنه :d

بازی tomba2 هم برای ویتا psp و ps3 داره عرضه میشه بازی زاپنی هست ولی خیلی جذابه گیم پلی و طراحی محیط بازی خیلی قشنگه و اینم بگم بازی مال ps1 هست من خودم عاشق این بازی هستم :x

ايول بهروز اينقدر ما را وسوسه نكن هر هفته دارم يك عنوان رو ميخرم البته ان رو گرفتم دومين بازى ويتايى بود كه بى درنگ خريدم :d

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
ايول بهروز اينقدر ما را وسوسه نكن هر هفته دارم يك عنوان رو ميخرم البته ان رو گرفتم دومين بازى ويتايى بود كه بى درنگ خريدم :d

حالا کجاش رو دیدی همین الان بازی کیلزون رو به قیمت مفت 9 دلار خریدم :d
تمام بازی ها الان تخفیف خوردن برای خرید بازی ها میتونید همین الان اقدام کنید:d
پارسال همین موقها بود که سونی چندتا بازی psp و ps1 رو مجانی گذاشته بود نمیدونم امسال هم این کار رو میکنه یا نه البته بازی کیلزون بهترین هدیه از طرف سونی بود برای من:x
در ضمن یه بازی داره واسه ویتا و ps4 میاد به اسم hangout on air

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر