بازی های PlayStation Vita

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
54531254265805189290.jpg
بهروز ایناهاش :D
--
راستی اون ویدیو هایی که میگفتمو لینک یوتیوبشونو میذارم یه جوون مردی لطف کنه تبدیلشون کنه :D
بتل فیلد 3 رو هم هنوز فیلم نگرفتم ولی به محض ضبط براتون میذارم :) :D

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
به به این ماه Broken sword داریم + Wolf among us و چند ماهه دیگه The walking dead
منم که عشق اشاره و کلیک ( تاچ ) این ماه ماه خوبیه

کاشکی Monkey Island هم پورت میشد برای کنسول لذتی می داد با گای براش بازی کردن
بعدش هم منتظر GOW می مونیم + BL2

این Dead nation کی برای PS Vita میاد

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
به به این ماه Broken sword داریم + Wolf among us و چند ماهه دیگه The walking dead
منم که عشق اشاره و کلیک ( تاچ ) این ماه ماه خوبیه

کاشکی Monkey Island هم پورت میشد برای کنسول لذتی می داد با گای براش بازی کردن
بعدش هم منتظر GOW می مونیم + BL2

این Dead nation کی برای PS Vita میاد

3 تای اول رو روی pc بازی کردم هر 3 تا عالیه مخصوصا بازی مورد علاقم broken Sowrd که پارت اولش رو در حال بازیم :D
dead nation هنوز مشخص نیست :d

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
بهروز داداش الان عکس از استورم میذارم ببینی فلاو رو میگم نه فلاور :D تازه آیکون بازیشم آبیه :D دی ال سی هم داره :D

دوست عزیز اون flow یی که شما زحمت عکسشو کشیدی نسخه psp هست.این نسخه جدید مخصوص ویتا هست که از قابلیتهای ویتا هم استفاده میکنه.به شخصه منتظرش بودم:bighug:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
3 تای اول رو روی pc بازی کردم هر 3 تا عالیه مخصوصا بازی مورد علاقم broken Sowrd که پارت اولش رو در حال بازیم :D
dead nation هنوز مشخص نیست :d

اگه اشتباه نکنم این نسخه ویتا کاملا با اونی که بازی کردی فرق داره :D
dead nation یهویی به سرنوشت اون بازی ps4 که تو گیمزکام معرفی شد دچار نشه :| !؟ ( یه جزیره سر سبز بود :D )
مارک د گیک یه وید داده میگه الا ن که بازار ریموت پلی گرمه یعنی ممکنه سونی بازیای aaa رو بذاره کنار و فقط رو این قابلیت مانور بده ؟ منم یهویی این شکلی شدم :| بعد گفتم همچون بدم نمیگی ها :| !
خلاصه مینالید میگفت بازیای سال جدید همشون ژاپنین و من فقط منتظر MLB the show هستم :| ! میگفت تنها فاینال فانتزی که تموم کردم 10 ـش رو پی اس 2 بوده . ممکنه بازی خفنی باشه خصوصا الان که رو ویتا میاد ولی بازم یه ریمیک دیگه ـست ... بعد یه لیست از بازیای مورد انتظارش گفت :D
infamous - new gow - nfs - bully - gta v -assassin's creed - و یه چنتا دیگه :D
کلا ناراحت بود بنده خدا ! ویدیویی که پخش میشد از انجام بازی لگو مارول سوپر هیرو بصورت ریموت پلی بود ! میگفت این بازی چرا نباید رو ویتا هم به همین شکل اجرا بشه و چرا نسخه ویتا انقدر متفاوته :|
بدم نمیگفت ! من که برای اینکه با بازار کنار بیام دارم سلیقمو عوض میکنم :D انشالله که همه چی درست بشه :D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوست عزیز اون flow یی که شما زحمت عکسشو کشیدی نسخه psp هست.این نسخه جدید مخصوص ویتا هست که از قابلیتهای ویتا هم استفاده میکنه.به شخصه منتظرش بودم:bighug:

دوست عزیز نسخه پی اس پی کلا فرق میکنه آیکنش اگه لازم میدونی عکس اونم بگیرم :) ؟ تهشم نوشته پی اس پی :) ! لازمه ـش یه سرچ کوچیک تو استوره :)
در ضمن بازیای ویتا و پی اس پی رو مینویسه :
compatible with PSP/VITA که خوب نزده بود !

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
اگه اشتباه نکنم این نسخه ویتا کاملا با اونی که بازی کردی فرق داره :D
من منظورم کلی بود یعنی قبل عرضه همین بازی ها رو با همین عنوان رو pc بازی کردم
وخیلی هم لذت بخش بود و چه خوبه که برای ویتا هم میاد :D

- - -ویرایش - - -

آپدیت 3.0.1 هم که اومد
دارم آپدیت می کنم ببینم چیه

من آپدیت کردم اتفاق خاصی نیوفتاد چیزی هم اضافه نشد:D

55Street

کاربر سایت
Dec 3, 2013
19
من هنوزم نظرم اینه که بازی oddword عالیه :d در مورد راهنمائی تو بازی ام وقتی با مرغا صحبت میکنی خیلی واضح توضیح میدن که کجا باید بری :)) سیستم اسلحه واقعا جالبه و نمونش تو هیچ بازی دیگه نیست گرافیکم راضی کنندس و در نهایت بازی تو پلاس مجانیه و منم گفتم بازی از پلاس دانلود کنین ;) واقعا حیفه این بازیو از دست بدین اونم زمانیکه رایگان شده .با سلیقه منکه جور بود اگه ام میدونستم بازیش اینقدر باحاله زودتر همون 15 دلار میخریدم
ps : رامتین منم کسیو مجبور نکردم بازیو بخره u tube و سایت دیگه هست دوستان میبینن تصمیم میگیرن (تو ام که فقط شوتر دوست داری :d شروین ام که عاشق بازیا indie هست معلومه دوست ندارین :-b:d)

وقتی دوره ی پیش ریجن دو فری شد انقد از این بازی خوشم اومد که دوبار روی ویتا تمومش کردم،از گیم پلی و داستانش خیلی خوشم اومد داستانش تا پایان دوتا سوپرایز برام داشت.این بازی خیلی از نسل خودش جلوتر بوده.

بدم نمیگفت ! من که برای اینکه با بازار کنار بیام دارم سلیقمو عوض میکنم :D انشالله که همه چی درست بشه :D

حالا باز LEGO Marvel Super Heroes خیلی بهتر از پورت أسفبار LEGO ارباب حلقه ها بود. منم به همین دلیل مدتیه تو نخ بازی های RPG اَم و پرسونا رو گرفتم. وقتی ویتا خودشو با ما وفق نمیده یا باید بفروشیمش یا خودمونو باهاش وفق بدیم.

میگم این Flower هم خیلی خوبه. البته کنترلش روی ویتا یکم رو اعصابه ....

کنترل Flower هم درسته، رو عصابه، حیف این بازی همچین کنترلی، وقتی کنترل گلبرگو میزاری روی موشن ویتا انگار میخوای هیجده چرخو برونی. اگر در آینده اجازه ی بازی با آنالوگم بدن یا کنترل فعلیشو بهتر کنند اونوقت به خریدنش فکر میکنم.

Amazing Spidermanــو انقد نکوبید ماه دیگه میگیرم، شماهام نمی تونید جلوی منو بگیرید:d تا یه ماه دیگه هرکی عاشق Web Browsing و گیم پلی عنکبوتی بود و گرفت و ناراضی بود اونوقت دیگه منم نمیخرم.

راستی اون ویدیو هایی که میگفتمو لینک یوتیوبشونو میذارم یه جوون مردی لطف کنه تبدیلشون کنه
:biggrin1:

به چی تبدیل باید بشن ؟

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
حالا باز LEGO Marvel Super Heroes خیلی بهتر از پورت أسفبار LEGO ارباب حلقه ها بود
از جوایز نفیس پلاسه که دارمش :| خجالت میکشم بازیش کنم :| از بس که داغونه ! :|
ــو انقد نکوبید ماه دیگه میگیرم، شماهام نمی تونید جلوی منو بگیرید:d تا یه ماه دیگه هرکی عاشق Web Browsing و گیم پلی عنکبوتی بود و گرفت و ناراضی بود اونوقت دیگه منم نمیخرم.
والا من خودم عشق سوپر هیرو هام :D بتمنم درضمن خیلی دوست دارم :D ولی کافیه یه نقد از آی جی ان ازش بخونی یا یه وید گیمپلی ازش ببینی !
کاملا مشخصه که فریم ریت دهن سرویس میکنه ! گرافیک نابود ! حالا تو میخوای 160 تومن ( اصلا تو بگو 100 تومن ) پول بدی که تو محیط OPEN WORLD بازی تار بزنی اینور اونور بری بحثش جداست :D بازم سلیقه خودته :D
به چی تبدیل باید بشن ؟
به دیجیمون :| ! منظورم این بود که مستقیمشون کنید همه دانلود کنن حواسم نبوده احتمالا :D

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
هر کسی که میگه بازی های jrpg 3ds از مال ویتا بهتره یه سر به این سایت بزنه و بخش coming soon رو یه چک بکنه ببینید قدرت ویتا رو:>

من کلا rpg ها رو میگم براتون : (فکر کنم همشون rpg هستند و اگر اشتباه شده موردی ببخشید)

برای کنسول 3ds :

tales of abyss

fire emblem awaking

the legend of zelda a link between worlds

pokemon x/y

etrain odyssey iv legends of titan

bravely default

shin megami tensei iv

mario and luigi dream teams

etrain odyssey untold the millennium girl

monster hunter 3 ultimate

monster hunter 4

shin megami tensei devil survivor overclocked

kingdom hearts 3d dream drops distance

shin megami tensei devil summoner soul hackers

heros of ruin

شاید بازم باشه ولی دقیق نمیدونم الان

- - -ویرایش - - -

هر کسی که میگه بازی های jrpg 3ds از مال ویتا بهتره یه سر به این سایت بزنه و بخش coming soon رو یه چک بکنه ببینید قدرت ویتا رو:>

ببخشید ولی فکر نکنم 3ds هم ضعیف باشه در jrpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر