بازی های PlayStation Vita

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,221
نام
ماکان
احمد شهید گفته یه بازی خیلی خفن امشب برای ویتا معرفی میشه! گفته بازی JRPG هست و یکی از پر درخواست ترین بازی ها. گویا احمد شهید بعد از رسیدن این ایمیل هنگ کرده!:D یعنی چی میتونه باشه؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,830
نام
مرتضی
احمد شهید گفته یه بازی خیلی خفن امشب برای ویتا معرفی میشه! گفته بازی JRPG هست و یکی از پر درخواست ترین بازی ها. گویا احمد شهید بعد از رسیدن این ایمیل هنگ کرده!:D یعنی چی میتونه باشه؟

خیلی ممنون نخواستیم ... :-&
فکر کنم ازین خبر فقط یکی خودت یکی احمد شهید خوشحال شدین:d

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین

شهید برای E3 هم گفته بود یه بازی میاد دهنتون وا میمونه و سکته می کنید و ...........
آخرش The walking dead معرفی شد :|

جدی نگیرید شوخی می کنه :d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آقا این pokemon x and y عجب گرافیکی داره :| چیزی رو ویتا مشابه اون بازی هست؟(قطعا هیچی شبیه پوکمون نیست از نظر گرافیکی میگم چیزی شبیهش هست:D؟ مثلا Gravity rush شبیهشه؟ از نظر سبکی malicious rebirthو ys شبیهشن؟)

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
آقا این pokemon x and y عجب گرافیکی داره :| چیزی رو ویتا مشابه اون بازی هست؟(قطعا هیچی شبیه پوکمون نیست از نظر گرافیکی میگم چیزی شبیهش هست:D؟ مثلا Gravity rush شبیهشه؟ از نظر سبکی malicious rebirthو ys شبیهشن؟)
آره gravity rush شبیهشه اما رنگ بندی pokemon بیشتر شبیه tales هست که روی ویتا نداریم :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
شهید برای E3 هم گفته بود یه بازی میاد دهنتون وا میمونه و سکته می کنید و ...........
آخرش The walking dead معرفی شد :|

جدی نگیرید شوخی می کنه :d
Borderlands 2 مگه نبود !
البته خبری ازش نیست ولی خب دارن میسازن دیگه

JRPG جدید ..... درخواست زیاد ؟
تو نت از نظر JRPG که همه یه FF انحصاری میخواستن ... ممکنه از این سری tales ها هم باشه . یا شاید چیزهای دیگه ... فکر کنید Level 5 بیاد برای ویتا انحصاری بسازه چی میشه !

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
Borderlands 2 مگه نبود !

JRPG جدید ..... درخواست زیاد ؟
تو نت از نظر JRPG که همه یه FF انحصاری میخواستن ... ممکنه از این سری tales ها هم باشه . یا شاید چیزهای دیگه ... فکر کنید Level 5 بیاد برای ویتا انحصاری بسازه چی میشه !

شهید احمد این گفتش مال E3 هستش آرمان
من چیکار به GC دارم :|
آره BL2 اگه بیاد شاید تعجب برانگیز باشه ولی The walking نمیومد باید متعجب می شدیم d

حالا بذارید BL 2 بیاد ببینیم با dlc اش میاد یا اصلا خود Bl 2 هستش و افت فریم نداشته باشه بعد تعجب کنیم :d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
Borderlands 2 مگه نبود !

JRPG

فردا قضیه رو نپیچونن و نگن که ما داریم بازی Tales from borderlands رو برای ویتا پورت میکنیم صلوات :| ( :| هرچند تل تیل میسازتش ولی احتمالاتو باید درنظر گرفت :| )

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
چی چی چیزی کم نداره کلا سبکش فرق میکنه حالا فدای سرم که گرافیکش همونه:| کلا عادت کردم به این قول ها و وعده های تخیلی سونی :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
فردا قضیه رو نپیچونن و نگن که ما داریم بازی Tales from borderlands رو برای ویتا پورت میکنیم صلوات :| ( :| هرچند تل تیل میسازتش ولی احتمالاتو باید درنظر گرفت :| )
نه فکر نکنم D: گفتن Borderlands 2 ! حالا اصلا چطوری اون بازی بزرگ رو روی ویتا ممکن کردن نمیدونم
فکر نکنم بشه این همه dlc هاش رو توی یک کارت ویتا چپوند ! مگر اینکه پک بدن مثل GOTY توی 2-3 جا بشه !

اقا tales from borderlands از borderlands 2 چیزی کم نداره! یعنی سبکش همونه اصلا نگران نباشید. تازه چه بهتر که tales from bl بیاد
سبکش مثل TEllTale هست خب. دیگه خسته شدم ...Telltale هرچی رو گیر بیاره یک بازی ازش میسازه...
نمیگم بازیاش بده ها ! اما خب یه shooter حسابی ویتا برای ساله اینده نیاز داره که باید حداقل Borderlands 2 باشه ...

شهید احمد این گفتش مال E3 هستش آرمان
من چیکار به GC دارم :|
آره BL2 اگه بیاد شاید تعجب برانگیز باشه ولی The walking نمیومد باید متعجب می شدیم d

حالا بذارید BL 2 بیاد ببینیم با dlc اش میاد یا اصلا خود Bl 2 هستش و افت فریم نداشته باشه بعد تعجب کنیم :d

لول

اصلا به حرفهای این طرف نمیشه اعتماد کرد در کل D: لول
چرا میاد. تاییدش که کردن. مثل قضیه COD هست که اولش گفتن داره ساخته میشه اما تا چند ماه قبل عرضه هیچ اطلاعاتی در دسترس نبود ... احتمالا میاد ! من خودش رو بازی کردم دیگه DLC هاش رو نرسید.

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
دو تا تیل خفن معرفی کنن برای ویتا یه حالی ببریم >:)
این Conception II چطوره ؟ قراره برای ویتا و 3ds بیاد :d
Getsuei Academy Kou هم الان تریلرش رو دیدم یه لحظه صدای گینتوکی از انیمه گینتاما رو برای یه شخصیت نشون داد :-o:bighug:
اینم برای ویتا میاد ؟ :d
به موقع ویتا گرفتم >:)

آخرین ویرایش:

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
چی چی چیزی کم نداره کلا سبکش فرق میکنه حالا فدای سرم که گرافیکش همونه:| کلا عادت کردم به این قول ها و وعده های تخیلی سونی :D
چرا بازی همچنان rpg shooter هست. اتفاقا مشکل borderlands نداشتن روایت خوب از داستان بود. یعنی شخصیت منفی اصلی handsome jack جز یه عکس و صدا هیچ چیز دیگه ای نداشت. حالا telltale می خواد روی نحوه روایت داستانش کار کنه و gearbox هم که خود بازی رو داره.
اگه خطرناک حرف نزده باشم یه چیزی مثل fallout :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر