بازی های PlayStation Vita

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
اونجا که نیت توی قبرستان 4 پدر گیر افتاده میگه حالا شده قبرستان 5 پدر به خودش اشاره میکنه(البته عددش یادم نیست ولی یادمه نیت خودشو با یکی از اون باباها جمع میکرد)...خدا کنه اگه بند استدیو داره آنچارتد میزنه نسخه جدید باشه دیگه نیان 2 رو پرت کنن....
7 تا بودش ;)

دختره که اسمشم یادم نیست p: اولین و اخرین دیالوگی که بین دختره و نیت رد بدل میشه اینه که چه دست های قوی داری .... :d
اسمش ماریسا چیس بودش خیلی هم با نمک بودش. آره همون اولش که با نیت دست میده میگی دستای قوی ای داره. احتمالا میخواسته روی نیت تاثیر خوب بذاره :))

کیا Obscure رو روی PSP تجربه کردند ؟ ویتا که بازی ترسناک درست و حسابی نداره، تازگیام بخاطر تخفیفات بازیای ترسناک استور اروپا این بازی شده3.5 پوند(معادل 14 هزار تومن:d) بنظرتون ارزش خرید داره ؟ نسبت به سایلنت هیل(نسخه های PSP) چطوره ؟گرافیکش که از سایلنت هیل خود ویتا بهتره.
من بازیش کردم. خیلی بازی محشری هستش. حتما امتحانش کن ;)

دوستان:d
ویتا بازی داره با حال و هوای Darksiders II ؟:d
اگر توقع بالایی هست بگید درجشو کم کنم:d
نه نیست چون منم darksiders را خیلی دوست داشتم.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

عالیه رفت تو لیست خریدم انلاین هم داره؟
فکر کنم co op داره . اما باید داستان رو تا یک جایی پیشروی کنی تا باز بشه ...
cross buy هم هست.

در ضمن هفته اینده هم کاستومهای The Nightmare BEfore Christmas برای LBP روی PS3- Vita منتشر میشه D:

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
فکر کنم co op داره . اما باید داستان رو تا یک جایی پیشروی کنی تا باز بشه ...
cross buy هم هست.

در ضمن هفته اینده هم کاستومهای The Nightmare BEfore Christmas برای LBP روی PS3- Vita منتشر میشه D:
تو کروس بای ها حتما باید نسخه ی پلی سه رو بخریم؟
بعدا من پلی سه رو هک کردم و بازی کپی میریم هم میتونم استفاده کنم؟
بلوکم نمیکنند؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
تو کروس بای ها حتما باید نسخه ی پلی سه رو بخریم؟
بعدا من پلی سه رو هک کردم و بازی کپی میریم هم میتونم استفاده کنم؟
بلوکم نمیکنند؟
اطلاعی در مورده مشکلات هک و ... ندارم :)

بازیهای indie رو فرقی نداره . من اخری Lone Survivor رو روی ویتا خریدم ( همچنین Hotline Miami ) همه رو میشه روی Ps3 دانلود کرد.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
اینم یک سری چیزهای جدید D:

این اولین عکسهای از نسخه english بازی YS هست که قرار هست تعطیلات امسال روی PS VITA توی امریکای شمالی عرضه بشه ( هنوز زمان عرضه بقیه نسخه ها مشخص نشده ) بازی دارای نسخه normal و نسخه Collecor خواهد بود که شامل map = ost - art book اینا میشه. داستان بازی در مورده شخصیتی هست که در یک جنگل توی celceta بلند میشه و متاسفانه از گذشته اش هیچ چیزی به یاد نداره و سعی داره تا به یاد بیاره چه اتفاقی برایش افتاده ....
اولین عکسهای نسخه 4 بازی Disgaea هم برای PS VITA عرضه شده . این بازی قرار January امسال برای PS vita توی جاپن منتشر بشه و احتمالا ساله اینده برای ps vita توی غرب منتشر بشه. همچنین در مورده جزییات نسخه ویتا گفته شده که بازی شامل همه DLC هایی که برایPS3 عرضه شده خواهد بود به علاوه اینکه مرحله جدید به همراه Artina برای Vita منتشر شده - تعداده زیادی ایتمها و جادوهایی جدید برای بازی در نظر گرفته شده.

Nippon Inchi هم 28 نوامبر بازی Criminal Girls رو برای japan منتشر میکنه. هنوز اعلام نشده که این بازی برای خارج عرضه بشه. این بازی remake نسخه 2010 هست که برای psp عرضه شده بود شامل گرافیک جدید - مراحل جدید و شخصیتها و ... و ...

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
یه سوال این بازی drive club که واسه ps4 میاد واسه ویتا هم میاد (اخه دیدم مهران گفت)؟:-o

drive club انحصاری PS4 هست بهروز جان خود بازی برا پلی 4 تاخیر خورده و درگیر انتشار این بازی برا پلی 4 هستند
من که بعید میدونم یه همچین اتفاقی بیوفته مگه اینکه بازی منتشر بشه بعد باید دید که چه اتفاقی میوفته

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اصلا صحبتی مبنا بر عرضه drive club روی vita نشده بود ...
اکثرا بیشتر منتظر رونمایی بازی مثل GT هستند تا DriveClub
فکر هم نمیکنم این بازی سر و کلش روی ویتا پیدا بشه ... بازیهای انحصاری اولیه برای رشد فروش کنسول خیلی مهمند

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
فکر نکنم ویتا بتونه اسکرین شات های Drive club رو هم اجرا کنه :|

اون موضوع رو مهران گفت تاخیر خورده Drive club به جاش بازی های دیگه ای برای PS4 رایگان میشن توی Plus در نتیجه اون بازی های دیگه ممکنه برای PS Vita هم مجانی بشن .

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
خب چه کاریه روی PS4 میگیری روی ویتا با گرافیک فوق خفن PS4 ریموت میزنی :d

من PS3 خودمو ریموت کردم رو ویتا کیفیت زیاد مطلوبی نداشت،Deus EX بازی کردم و Killzone 2 و مقداری هم کنترل بازی سخت میشه چون 4 تا دکمه اضافه میشه که باید از تاچ پشت ویتا استفاده کرد( فکر کنید کیل زون رو حالت دشوار کلی هم آدم جلوتون وایسادن، بعد شما دارید سعی میکنید قسمت بالا سمت چپ پشت ویتا رو لمس کنید که Aim بشه اسلحه و با آنالوگ ها هم اسلحه رو رو سر طرف تنظیم کنید، بعد سعی کنید همزمان قسمت بالا سمت راست پشت ویتا رو لمس کنید که شلیک کنه :D )
مقداری سخت میشه قضیه
امیدوارم PS4 طبق اون تریلرهایی که از ریموت پلی دیدم مثل PS3 نشه حداقل از لحاظ کیفیت

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
من PS3 خودمو ریموت کردم رو ویتا کیفیت زیاد مطلوبی نداشت،Deus EX بازی کردم و Killzone 2 و مقداری هم کنترل بازی سخت میشه چون 4 تا دکمه اضافه میشه که باید از تاچ پشت ویتا استفاده کرد( فکر کنید کیل زون رو حالت دشوار کلی هم آدم جلوتون وایسادن، بعد شما دارید سعی میکنید قسمت بالا سمت چپ پشت ویتا رو لمس کنید که Aim بشه اسلحه و با آنالوگ ها هم اسلحه رو رو سر طرف تنظیم کنید، بعد سعی کنید همزمان قسمت بالا سمت راست پشت ویتا رو لمس کنید که شلیک کنه :D )
مقداری سخت میشه قضیه
امیدوارم PS4 طبق اون تریلرهایی که از ریموت پلی دیدم مثل PS3 نشه حداقل از لحاظ کیفیت

یاخدا اینجوری که خیلی ستمه ! من Jack Collection رو همینطوری بازی میکردم، یعنی با آپشن تاچ پشت ویتا جای R2 و L2 که خیلی آزار دهنده بود،

اولا که تاچ پشتی زیاد قوی نیست،

دوما باید مدام حواست باشه که دستت نخوره پشت ویتا !!

بنابراین باید ویتا رو به طرز خاصی دستت بگیری که اینطوری واقعا آدم در طول بازی معذب هستش و احساس راحتی نمیکنه !! متأسفانه از سونی انتظار همچین تدبیر بدی رو نداشتم!

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
مقداری سخت میشه قضیه

من خودم بعد از یه مدت عادت کردمو راحتم تازه میتونی بری تنظیمات عوض کنی دکمه هارو، کلا FPS سخته با ویتا، ولی بازی هایی مثل DriveClub یا Infamous یا TLoU سخت نیس.
از نظر کیفیت هم اینجور که یوشیدا گفته با PS4 موو نمیزنه :d

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
من خودم بعد از یه مدت عادت کردمو راحتم تازه میتونی بری تنظیمات عوض کنی دکمه هارو، کلا FPS سخته با ویتا، ولی بازی هایی مثل DriveClub یا Infamous یا TLoU سخت نیس.
از نظر کیفیت هم اینجور که یوشیدا گفته با PS4 موو نمیزنه :d

این کیفیت ریموت ویتا با ps4 ! خیلی هم خوب!:d

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
خدا کنه یه استدیو حداقل یه بازی ریس برای ویتا بزنه....بابا ویتا محض رضای خدا حتی یه ریس هم نداره....آسفالت و ریج ریسر که کلا نابود بودن..موتور استورم هم که ماشین کوکی بود...نید فور اسپید هم که میخواست ثابت کنه هنوز گرافیک 8 بیتی زنده است...یه ریس نداره این دستگاه(بی خیال وایپ اوت بشید...ویتا نیاز داره یه ریس انحصاری واسه سخت افزارش ساخته بشه با گرافیک و فریم بالا)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر