بازی های PlayStation Vita

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
OPEN ME بازی اصلی یعنی 48 تا جعبه درمیاد 24000 تومن اما برای هر پک 24 تایی باید 12000 تومن بدی که کلا 2 تا پک تا الان بیشتر نداره.برای پلاس صبر کن چیزی نمونده، اواخر هفته بعده دیگه.

Dead Trigger رو اونایی که کیلزون رو بازی کردند می خواستم ببینم نظرشون چیه راجع به گرافیکش، پس بنظرت بهتره؟ تو اینترنت بحثش هست که برای ویتا هم پورتش کنند.

ویتارو با این همه ساپورت و قیمت کمش به زور میخرند حالا نمیدونم Nvidia Shield رو به چه امیدی با اون سخت افزار قویش ساختن؟!

بازیش اصلا در حد و اندازه killzone ویتا نبود چه از نظر بافت چه از نظر جزئیات .کیل زون خیلی بهتره و روون هست

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
اپن می 10 دلاره و پلاس یه ماهه 9 دلار :| ! ( :D )
بازیای سالانه کی مشخص میشه بریم پی زندگیمون :| ! حدسیاتتون چیه ؟ لیتل نباشه یه وقت :| !

میخوای US بخری؟ بازی های پلاس این ماه UK رو دوست نداشتی؟ منظورم Odd World و Motor Strom هستش.

- - -ویرایش - - -

بازیش اصلا در حد و اندازه killzone ویتا نبود چه از نظر بافت چه از نظر جزئیات .کیل زون خیلی بهتره و روون هست

خب خداروشکر، پس ویتا شششیررره:love::thumbsup:

این کیلزون بنظرت آخر زور ویتا بود؟ یعنی نباید بیشتر از این انتظار داشت؟(منظورم بدون آورکلاکه)

|SiNa|

کاربر سایت
Sep 21, 2013
213
رسیستنس با dt2 :| ! ؟ مردی بیا با کیلزون مقایسه کن ! ( حیف هم سبک نیستن وگرنه از بازیای لانچ میتونستن با آنچارتد مقایه کنن )

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
آدورد خوبه ولی مموتور استورم آر سی رو دارم ! درضمن من کی حرف از تغییر ریجن زدم :| !؟ همون 2 میمونم !

موتور استروم چطور بود؟

آخه گفتی با دلار قیمت پلاس و بازی هارو میگی گفتم حتما رفتی US.

آخرین ویرایش:

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
موتور استورم آر سی یکی از مضخرفترین بازیای زندگیم بود :| ! فقط و فقطم بخاطر کنترل غیر منطقیش و فیزیک نابود ماشینا :|

پس گند زدن بهش که! این چه وضعشه واسه PSP هم همچین کاری نکردند والا PSP یه Dirt داشت از این استروم خیلی بهتر بود.

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
Dead Trigger داغون که آقا ! حتی Resistance بیشتر حس یه FPS درس حسابی رو به آدم میده تا این بازی (Killzone بماند) تمام حرکات از کرکتر اصلی بگیر تا دشمنا فوق العاده توش مصنوعی خشکه !

The Thing

کاربر سایت
Jan 20, 2010
188
open me! دموش رو میتونید بگیرید بعد پک جعبه هارو جدا(تکی،چندتایی یا همش)بخرید.معماها در حد اون بازی موبایله ( 100 doors یا یه همچین چیزایی). بدون کارت بازی کردنش هم بستگی به شرایط مختلف داره. بیشتر به درد کسایی میخوره که فقط دوست دارن یه بازی واقعیت افزوده بازی کنن.

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
بچه ها یه سوال داشتم. این indie games چیه اصلا؟ بازی هاش به درد میخوره که بخرم؟
اینیدی گیمز یعنی بازی های مستقل برای شرکت های کوچک....یعنی کمپانی های کوچیک بازی سازی بازی میسازن یا مثلا گاهی وقت ها میبینی کلا چند نفر بیشتر نیستن که یه بازی رو میسازن به این جور بازی های مستقل میگن ایندی
بازی خوب توشون پیدا میشه هر از گاهی مثلا بهترینشون to the moon بود به نظرم و البته به سلیقه هم برمیگرده الان lone surv هم خوبه....gemnini rue هم من خیلی خوشم اومد یه سری بازی هم امسال بودن مثل resonance و cat lady و...

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
Dead Trigger داغون که آقا ! حتی Resistance بیشتر حس یه FPS درس حسابی رو به آدم میده تا این بازی (Killzone بماند) تمام حرکات از کرکتر اصلی بگیر تا دشمنا فوق العاده توش مصنوعی خشکه !
ولی گرافیکش بیشتر بود :d نمی تونید منکر این شید!

در مورد بهبود گرافیکی ویتا هم پرسیدم کسی نمیدونست، تو این فیلم نشون میده که چطور گرافیک ویتا در گذر زمان بهتر خواهد شد و کیلزون منتهای گرافیک این غول کوچولو نیست پس در آینده شاهد بازیاهایی با گرافیک بهتر و نزدیکتر به PS3 خواهیم بود. هرکسی تونست حتما و حتما و حتما این فیلم رو ترجمه ی کاملش رو بزاره چون خیلی مهمه، من خودم بعضی جاهاشو نفهمیدم برای همین نمی تونم ترجمه کامل بزارم:

[video=aparat;sa8VH]http://www.aparat.com/v/sa8VH[/video]​

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
خوبه این Nvidia Shield اومد کل کل گرافیک یکم راه بیوفته سونی به خودش بیاد D: ولی نمی تونه به نظر من کاری بکنه گرگ بارون دیده اییییهه این سونی D:

|SiNa|

کاربر سایت
Sep 21, 2013
213
سر جمع تو این ویدئو میگه یه جاهایی ویتا نسبت به 3 برتری داره یه جاهایی 3 .
میگه قدرتش خیلی زیاده ( و با اطلاعاتی که داد واقعا هم همینطور بنظر میرسه ) خلاصش اینه که میگه بازیای خیلی خیلی خفنی میتونه براش بیاد و آنچارتدو تحسین کرد که میگفت برای لانچ سازنده ها از چه مقدار از قدرت کنسول استفاده کردنو این مقدارو با پی اس 3 مقایسه کرد و شگفت زده شدو ... :| !
خوبه دیگه میگه بوردرلندز چرا یه تریلری ازش نمیاد :D

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
اون مقایسه هم خیلی مسخره نا برابره! بیاد با کیلزون مقایسه کنه :| تازه جذابیت گیم پلی مولتی پلیر رو هم مقایسه کنه :| نمی گم بده ولی مقایسه خوبی نیست برای گرافیک ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر