بازی های PlayStation Vita

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
دوستان بازی اشاره و کلیک ( که اینجا اشاره و تاچ میشه :d ) برای ویتا عرضه نشده ؟ کلا بازی هایی که از تمام امکانات کنسول استفاده میکنن چیا خوبن ( به جز escape plan چیز دیگه ای نیست ؟ )
راستی دیروز از شروین بازی nfs رو هم گرفتم به عنوان یه ریسینگ برای ویتا خیلی خوبه فقط متاسفانه ترافیک بازی خیلی کمه - متاسفانه بعضی دوستان بد میگفتن در باره بازی و باعث شدن انقدر دیر بازیش کنم -
ماشالله ویتای شروین که دیگه پر بازی مستقل هستش

آخرین ویرایش:

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
دوستان بازی اشاره و کلیک ( که اینجا اشاره و تاچ میشه :d ) برای ویتا عرضه نشده ؟ کلا بازی هایی که از تمام امکانات کنسول استفاده میکنن چیا خوبن ( به جز escape plan چیز دیگه ای نیست ؟ )
راستی دیروز از شروین بازی nfs رو هم گرفتم به عنوان یه ریسینگ برای ویتا خیلی خوبه فقط متاسفانه ترافیک بازی خیلی کمه - متاسفانه بعضی دوستان بد میگفتن در باره بازی و باعث شدن انقدر دیر بازیش کنم -

تا دیروز ترم اولی بودید میرفتید دانشگاه استاد نیومده بود میرفتید آموزش میگفتید توپ بدید تو حیاط بازی کنیم حالا تعیین تکلیف میکنید ؟ تو بچه دبیرستانی نمی خواد برای بقیه تعیین تکلیف کنی ؟ تو لیست سیاهت منم اضافه کن ;)
واکین دد یجورایی اشاره کلیک (اشاره تاچ:D)ـه

سرو سبز 2

کاربر سایت
Aug 21, 2013
343
نام
شاهین

تا دیروز ترم اولی بودید میرفتید دانشگاه استاد نیومده بود میرفتید آموزش میگفتید توپ بدید تو حیاط بازی کنیم حالا تعیین تکلیف میکنید ؟ تو بچه دبیرستانی نمی خواد برای بقیه تعیین تکلیف کنی ؟ تو لیست سیاهت منم اضافه کن ;)

من که با ماست وانتد خیلی حال کردم.کلن توی ریسینگ واسه ویتا یکی ماست وانتد خوبه و یکی هم وایپ اوت(به نظر من).
گرافیکش خیلی هم داغون نیست چون open world هست این جوری شده.
TWD مگه اشاره و کلیک نیست؟(چون بازیش نکردم پرسیدم)

آخرین ویرایش:

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
Hotline Miami رو حتما میگیرم ولی باید بینم Muramasa Rebirth چقدر تخفیف میخوره که میتونم با 50 دلاری دوتاشو بخرم و ساند شیپی چیزی هم بگیرم یا نه.

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
واکین دد یجورایی اشاره کلیک (اشاره تاچ:D)ـه

The Walking dead رو روی PS3 + PC تموم کردم فقط مونده 400 روز که اونم ارزش نداره 10 پوند بدم بخرم .
escape plan رو همون میگرم .
تازه دارم از ویتا لذت میبرم خدا رو شکر دیگه به نظرات کذایی بعضی دوستان گوش نمیدم این بده یا اون خوبه :d
SH + Resistance تموم بشه میرم سراغ escape plan + به توصیه و تعریف دوستان Persona 4 Golden

سرو سبز 2

کاربر سایت
Aug 21, 2013
343
نام
شاهین
Hotline Miami رو حتما میگیرم ولی باید بینم Muramasa Rebirth چقدر تخفیف میخوره که میتونم با 50 دلاری دوتاشو بخرم و ساند شیپی چیزی هم بگیرم یا نه.

Hotline Miami رو که روی کامپیوتر هم میتونی بریولی ساند شیپز خیلی خفنه و ارزش داره که بخریش.

- - -ویرایش - - -

The Walking dead رو روی PS3 + PC تموم کردم فقط مونده 400 روز که اونم ارزش نداره 10 پوند بدم بخرم .
escape plan رو همون میگرم .
تازه دارم از ویتا لذت میبرم خدا رو شکر دیگه به نظرات کذایی بعضی دوستان گوش نمیدم این بده یا اون خوبه :d
SH + Resistance تموم بشه میرم سراغ escape plan + به توصیه و تعریف دوستان Persona 4 Golden

پرسونا رو حتمن حتمن بازی کن.
کل بازی های ویتا یه طرف و پرسونا هم یه طرف.
من تا قبل از این بازی گرافیک برام خیلی مهم بود ولی بعد از این بازی یاد گرفتم که گیم پلی و عمق داستان خیلی مهم تره.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
هات لاین رو حتما بازی کنید من خودم 2 بار تمومش کردم :D مگه پلات میشه نامرد :| !
سایلنت هیل رو هم میگیرم !
ضمنا یادتون نره لُن سُروایور از سایلنت هم ترسناک تره ! جو ـی داره لامصب :D !

سرو سبز 2

کاربر سایت
Aug 21, 2013
343
نام
شاهین
ضمنا یادتون نره از سایلنت هم ترسناک تره ! جو ـی داره لامصب :D !

سایلنت هیل بازی خوبیه ولی ربطی به نسخه های اصلی نداره.در کل یه اسپین آف هست ولی بازی خوبی هست.
لُن سُروایور همونیه که گرافیکش پایین هست؟قیمتش اعلام نشده؟

- - -ویرایش - - -

ببینم موست وانتد دقیقا همونه که باسه پی سیش بود؟

ماست وانتد 2 تا هست.
یکی خیلی خیلی وقت پیش اومد که ترکوند بد جور.
یکی هم چند وقت پیش اومد.
ماست وانتد ویتا اون دومیه هست.
کلن بازی همون هست فقط گرافیکش پایین تره.
در کل ارزش داره(به نظر من)

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
ضمنا یادتون نره لُن سُروایور از سایلنت هم ترسناک تره ! جو ـی داره لامصب :D !
میشه لینک هات لاین و لن سروایور رو برام بفرستی.
شاید خیلی شنیده باشی که سایلنت هیل مضخرفه ولی من بازی کردم چون شبیه دیابلونه و این چیزمیزا خوشم میومد ولی حالا از پولی که دادم پشیمون شدم اصلا هم ترسناک نیست حتی یک درصد.

سرو سبز 2

کاربر سایت
Aug 21, 2013
343
نام
شاهین
بچه ها عجب بازیه خفنیه کیلزون.....دهنمو سرویس کرد....(از گرافیک)

ارسال شده از C6602 با استفاده از تپاتالک 2

دادا از تهران گرفتی یا آبادان؟
اگه از آبادان گرفتی چند؟از همون مغازه توی کادوس3 گرفتی؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوست من لن سوروایور ایناهاش ! خیلی خوبه :D تو امارات 16 دلاره ! http://forum.bazicenter.com/thread82762/
سایلنتو دموشو بگیر اگه تو پلاس نیست ! ممکنه با سلیقه ـت جور در نیاد ! من عاشق این سبکم :D ! پس میگیرمش ! متاشم بالا نیست و به قول رامتین باید از اسمش صرف نظر کرد :| ! ولی بازیه خوبیه !
http://forum.bazicenter.com/thread57587/
بازیه اولی خیلی حس عالی میده و محیطش بزرگه ولی ظاهرا تو 3 یا 4 ساعت تموم میشه که من با اون ترسی که دیدم 1 ماه طول میکشه برام :D

سرو سبز 2

کاربر سایت
Aug 21, 2013
343
نام
شاهین
سرو سبز جان ببینم میتونی لینک دانلود هوتل میامی رو برام بفرستی

پخ کردم.
راستی اسمم سرو سبز نیست دادا.اسمم شاهین هست.

- - -ویرایش - - -

دوست من لن سوروایور ایناهاش ! خیلی خوبه :D تو امارات 16 دلاره ! http://forum.bazicenter.com/thread82762/
سایلنتو دموشو بگیر اگه تو پلاس نیست ! ممکنه با سلیقه ـت جور در نیاد ! من عاشق این سبکم :D ! پس میگیرمش ! متاشم بالا نیست و به قول رامتین باید از اسمش صرف نظر کرد :| ! ولی بازیه خوبیه !
http://forum.bazicenter.com/thread57587/
بازیه اولی خیلی حس عالی میده و محیطش بزرگه ولی ظاهرا تو 3 یا 4 ساعت تموم میشه که من با اون ترسی که دیدم 1 ماه طول میکشه برام :D

من سایلنت هیل رو بازی کردم.
اون قدر که می گفتن بد نیست(من هم گفتم نسبت به نسخه 1 و 2 و 3 ضعیف هست).
ولی دومی رو حتمن میگیرم.

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
برای اینکه از سایلنت هیل لذت ببرید حتما حتما هر مقاله و برگه توی بازی رو بخونید مخصوصا اوایل بازی رو چون گیم پلی رو درک کنید و دستتون بیاد باهاش حال می کنید . من دمو رو دوبار رفتم دفعه اول نخوندم بعد یه مدت احساس خستگی کردم دفعه دوم خوندم قشنگ با سیستم آپگرید بازی + کارایی اشیا آشنا شدم خیلی کیف می داد .
قبل اینکه بخرید دمو رو بگیرید . بهترین Dungeon Crawler برای ویتا همینه dungeon hunter ّازیش خوبه ولی واسه گوشی های موبایل بوده روی ویتا حال نمیده گیم پلیش باگ داره و گرافیکش خارج از سیاه چال ها نابوده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر