بازی های PlayStation Vita

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
بعد گذشت 1 سال هنوز Rockstar Game يه بازي واسش معرفي نكرده.. !
الان كافيه برم بفروشمش گرو گر بازيه معروفه ك واسش معرفي ميشه...:d

- - -ویرایش - - -

• لیست بازی های سونی در E3 2013 توسط وب سایت رسمی E3
  • Beyond: Two Souls
  • DriveClub
  • EverQuest Next
  • Gran Turismo 6
  • Infamous: Second Son
  • Invizimals: The Alliance
  • Invizimals: The Lost Kingdom
  • Killzone: Mercenary
  • Killzone: Shadow Fall
  • Knack
  • PlanetSide 2
  • Puppeteer
  • Tearaway
  • The Last Guardian
  • The Last Of Us
  • Until Dawn
  • Warrior’s Lair
  • Wonderbook: Diggs Nightcrawler

اين E3 مال ps4 نه ويتا !!!

من ليست كامل بازيا سوني قرار دادم اگه دقت كنيد 2 تا از بازيا مربوط به ويتا هست :-bKillzone: Mercenary , Tearaway

ijnmko

کاربر سایت
Oct 7, 2011
226
پس این بازی که قرار بود همه رو شکه کنه واین شهید قولش رو داده بود چیشد سرکاری بود
یه مشت بازی درپیت تاریخ انقضاع گذشته ی موبایلی دادن بیرون
اینجور پیش بره نسل کنسول دستی باید ور بیفته اسمارت فون در ضمینه کیفیت بازی خیلی از کنسول دستی سرتره

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
پس این بازی که قرار بود همه رو شکه کنه واین شهید قولش رو داده بود چیشد سرکاری بود
یه مشت بازی درپیت تاریخ انقضاع گذشته ی موبایلی دادن بیرون
اینجور پیش بره نسل کنسول دستی باید ور بیفته اسمارت فون در ضمینه کیفیت بازی خیلی از کنسول دستی سرتره
هنوز تا 10 جوئن خیلی مونده پسر جون..عجله نکن..

C`mon

کاربر سایت
Sep 10, 2009
76
نام
محسن
من ليست كامل بازيا سوني قرار دادم اگه دقت كنيد 2 تا از بازيا مربوط به ويتا هست :-bKillzone: Mercenary , Tearaway
چرا دوست عزيز ديدم اونارو اما اگه 1 كم بيشتر نيگا كني ميبيني ك اين 2 تا نسبت به عناوين ps3,ps4 اصلا ب چشم نميان !!
فقط يه kilzone بعد 1 سال !!

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
o:O: اقا من اینو همین الان توی ف ب دیدم پیج خود ویتا !

دوستان بسرچ اند خبر کنن!

943276_498074186931239_1250930327_n.jpg

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
سونی گفته 40 تا بازی برای PS4 PS3 PSV تو E3 هست:x
حتی اگه یک چارمش برای ویتا باشه والبته بازی های درست درمون باشه من یکی راضیم:bighug:

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
سونی گفته 40 تا بازی برای PS4 PS3 PSV تو E3 هست:x
حتی اگه یک چارمش برای ویتا باشه والبته بازی های درست درمون باشه من یکی راضیم:bighug:

خدا کنه یکی از این بازی ها هم که شده معرفی شه برا ویتا

God Of War

Gran Turismo

Motorstorm

Syphon Filte*r

Twisted Metal

The Thing

کاربر سایت
Jan 20, 2010
188
ویتا به نظرم الان بیشتر از همه چی بازی های خودش رو میخواد. چیزی که نینتندو و دی اس دارن .یعنی اگه GTA هم میزنن سبک و سیاق و همه چیزش مخصوص دی اس و مخاطباشه. برای من پورت بازی های آیپد و دوستان به عنوان جریان اصلی بازیهای ویتا مایوس کنندست و از طرفی مثلا هیچ علاقه ای هم ندارم یه شبیه ساز رانندگی رو رو یه کنسول دستی بازی کنم.بیشتر انتظار دارم چند تا بازی خاص خود ویتا معرفی شه. بازی های ایندی هم نقش مکمل رو دارند طبعا. با توجه به ریموت پلی در ps4 هم فکر میکنم دیگه قضیه ی کراس بای و اینا هم منتفیه که و نباید انتظار داشت که بازی های ps4 نسخه ی ویتا هم داشته باشن که خوب, خیلی هم پسندیدست و میتونه باعث معرفی چندتا انحصاری درست حسابی واسه ویتا بشه تو E3.
سونی عجیب داره به ps3 حال میده و امیدوارم این به قول دوستان"احترام به مصرف کننده" شامل حال دارندگان ویتا هم بشه!

آخرین ویرایش:

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
ویتا به نظرم الان بیشتر از همه چی بازی های خودش رو میخواد. چیزی که نینتندو و دی اس دارن .یعنی اگه GTA هم میزنن سبک و سیاق و همه چیزش مخصوص دی اس و مخاطباشه. برای من پورت بازی های آیپد و دوستان به عنوان جریان اصلی بازیهای ویتا مایوس کنندست و از طرفی مثلا هیچ علاقه ای هم ندارم یه شبیه ساز رانندگی رو رو یه کنسول دستی بازی کنم.بیشتر انتظار دارم چند تا بازی خاص خود ویتا معرفی شه. بازی های ایندی هم نقش مکمل رو دارند طبعا. با توجه به ریموت پلی در ps4 هم فکر میکنم دیگه قضیه ی کراس بای و اینا هم منتفیه که و نباید انتظار داشت که بازی های ps4 نسخه ی ویتا هم داشته باشن که خوب, خیلی هم پسندیدست و میتونه باعث معرفی چندتا انحصاری درست حسابی واسه ویتا بشه تو E3.
سونی عجیب داره به ps3 حال میده و امیدوارم این به قول دوستان"احترام به مصرف کننده" شامل حال دارندگان ویتا هم بشه!
آره من هم کاملا موافقم فقط انحصاری بده و اسه ویتا......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر