بازی های PlayStation Vita

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
مگه ویتا فقط کارت 4 گیگ ساپورت میکنه ؟!
یه آپدیت میدن تا 16 گیگ میبرن بالا !!

آره دیگه ... فعلا 4 گیگه !
نهایتش یه آپدیت میدن حجمو میبرن بالا ! :|

منتها نکته اینجاست که هیچکاری نمیکنن واسش !!!
من اصلا نمیدونم کی گفته که باید حتما بازیایی که خوبن باید یه 3-4 سال بعد از عرضه ی کنسول بیان ؟ :d
درسته که باید قلق کار دستشون بیاد اما مگه این کنسول جدید سونی ( PS4 ) نیس ؟ هنوز نیومده یه لیست از بازیایه توپ واسش دادن بیرون که از دو ماه بعد از انتشارش , بازیای خوبش میان !

همش بهانس وقتی میگن باید به کنسول زمان داد و ... ( حالا من کاری به گذشته ندارم ! :-b )
در ضمن 2 سالم زمان کمی نیس !!!

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
دوست عزیز کنسول تا کنسول فرق میکنه من برا pc رو گفتم که با نهایت کیفیت امده شما تو گوگل بزنی میاره .ایمیج ایکس باکس فرق میکنه .مثلا من بلک ابس رو تو ps3 نصب کردم 13 گیگ بود ولی برا ایکس تو یه دیسک 8 گیگ امده بود .ما ارزومونو گفتیم شما امدی ضد حال زدی اقا اسکایریم رو ویتا خوب نیست به نظر شما ؟ اصلا شما ویتا داری برادر کنسول هات کو اصلا ؟

Spolier پست اول من هم چیز خوبی بود یادش به خیر

اسکایریم روی ویتا خوب نیست افتضاحه

متاسفانه سونی ویتا رو اختصاصی واسه شما زده ما نداریم :(

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
Spolier پست اول من هم چیز خوبی بود یادش به خیر

اسکایریم روی ویتا خوب نیست افتضاحه

متاسفانه سونی ویتا رو اختصاصی واسه شما زده ما نداریم :(

شما با اسکایریم مشکل داری دلیل نیست بیای ضد حال بزنی .
ما که از سخنان نیش دار شما نفمیدیم ویتا داری یا نه ولی برو تو بروفایلت کنسول هایی که داری انتخاب کن که وقتی درباره کنسول یا بازی نظر میدی ملت بفهمن اون کنسول رو داری یا داری از رو هوا حرف میزنی .
فعلا که به کوری چشم دشمنا فاینال فانتزی رو برا ویتا رسما معرفی کردن اسکایریم هم انشا ا... معرفی میشه .

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
می گم چی می شد کلا بازی هایی طی این سال ها واسه ps3 اومد برای ویتا هم بیاد ، از انحصاری ها گرفته تا بقیه.... :d;)

ولی یکی از دوستان اشاره کرد یک بازی بیاد با "گیم پلی طولانی " واقعا گل گفت چنین چیزی روی ویتا حسابی می چسبه و حسابی هم جاش خالی ، یک عنوان درخور توجه و خوب ( ترجیحا rpg ) بیاد که تموم نشه !

من امروز مجددا پلاس شدم تازه دارم آنچارتد دانلود می کنم بازی می کنم!!! خیلی عقبم ...

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
آقا jurney واس ویتا نمیاد؟!
GoW که حتما میاد ها؟ واااای فک کنم بترکونه!b-)
شک نکن میاد
این آی پی برای سونی و رو ویتا هم میاد
Gow هم که پای ثابت ـه ....
ای خدا چی میشه یه RDR GTA Buly برای بدن بیرون :(
یعنی من اینجا شیرینی میدم :D
ولی بعید بود که سونی تو این GDC بازی شاخ در حد ـه GT معرفی نکرد !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کی گفته کارتریج بازیا 4 گیگه ؟
بازی AC III Libration حجمش تو استور 6 گیگ هست و نسخه کارتریجشم هست

بازی Assassins Creed Liberation کلا ! 2.6 گیگ هست

سونی هم قبلا گفته در صورت نیاز سازنده های میتونه حجمه کارتهای رو از 4 بیشتر کنه
پرحجم ترین بازی ویتا هم تا الان BlazBlue بوده دقیقا 3.35 گیگ !

در ضمن اگر الان میبینید سونی همش داره بازیهای Indie نشون میده اینا همش Strategy های کمپانی هست برای جلب نظر مشتری .... پیشتر بازیهای زیبای Indie روی کنسول نبودن .... در نتیجه رقباش حرفهای زیادی برای گفتن داشتن .
فعلا هم price cut توی japan تاثیر داشته ... باید منتظر موند دید فروش غرب چطوری هست
احتمالا اخر سر میاد و بازیای بزرگ رو معرفی میکنه ... .

امروز هم بازی Terraria برای عرضه روی VITA و PS3 تایید شد ! با این مجموعه Indie که اینا جمع کردن ... فقط مجموعه عالی ترینا هست واقعا !

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,830
نام
مرتضی
دوستان بازی Puddle رو حتما تجربه کنید خیلی جالبه حداقل من که از این سبک ها خوشم میاد:d یجورایی Locoroco ای هست واسه ویتا
برای پلاس هم فری هست:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر