بازی های PlayStation Vita

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
Harvest_Moon_-_A_New_Beginning_Coverart.png

چرا نباید واسه Vita بیاد:|

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من یه سوال تکنیکی برام پیش اومده:D
ما بازیای ps1 رو با ویتا بخریمو دان کنیم میتونیم بریزیمشون رو 3?بعدش میشه ادامه سیوشم رفت?

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
این هفته Fussball 2012 برای PS+ به صورت رایگان عرضه میشه..با کلی تخفیف بازیهای دیگه..;)

---------- نوشته در 01:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:23 PM ارسال شده بود ----------

Harvest_Moon_-_A_New_Beginning_Coverart.png

چرا نباید واسه Vita بیاد:|
چون امتیاز این بازی رو Nintendo خریده متاسفانه...

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
ارمان در مورد GOW ویتا با توجه به سابقه ای که از سانتا تا حالا دیدیم من فکر می کنم باز هم بعد از انتشار آخرین نسخه بازی خبرهای مربوط به نسخه کنسول دستی و این بار برای ویتا منتشر میشه و تو E3 نمایش میدن و آخر سال هم منتشر میشه. اگه اینجوری بشه فوق العاده هست:D
یادمه قبلا تو خبرها اومده بود که استدیو سانتا رفته کمک استدیو ژاپنی سازنده Last gaurdian .. برای همین ممکنه دیرتر بیاد

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من یه سوال تکنیکی برام پیش اومده:D
ما بازیای ps1 رو با ویتا بخریمو دان کنیم میتونیم بریزیمشون رو 3?بعدش میشه ادامه سیوشم رفت?

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
اره نباید مشکلی باشه
قسمت VITA < PS3 یا بلعکس توی Data management یک گزینه هست برای Save game ها ... اونجا بایستی همه Save های بازیهای PSone باشه ... باید بشه کپی کرد .

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خوب GTA CTW رو هم دانلود کردم ( با PS3 ) و ریختم رو ویتا.
خیلی عالیه :D فقط یکم حالت شطرنجی خیلی خیلی کم داره ( تو نوشته ها و خط های گوشه اجسام مشخص میشه ) مثل اینکه رزولوشنش فیت نیست.راهی هست که درست بشه؟ همه بازیای psp اینطوریه ؟
آرمان گل اینم جواب بده :
Sine Mora قیمتش 16 دلاره منم 35 تا دارم.نظرت چیه ؟ ps3 رو بگیرم نمیتونم ps vita ـشو مجانی داشته باشم ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خیلی عالیه :D فقط یکم حالت شطرنجی خیلی خیلی کم داره ( تو نوشته ها و خط های گوشه اجسام مشخص میشه ) مثل اینکه رزولوشنش فیت نیست.راهی هست که درست بشه؟ همه بازیای psp اینطوریه ؟
آرمان گل اینم جواب بده :
Sine Mora قیمتش 16 دلاره منم 35 تا دارم.نظرت چیه ؟ ps3 رو بگیرم نمیتونم ps vita ـشو مجانی داشته باشم ؟
نه دیگه .... بازیای PSP کلا رزولیشن پایینتری داشتن نسبت به vita برای همین scale up که میشه کیفیت پایین میاد ... خبری از AA هم نیست اما اگر دستت رو روی تصویر نگه داری یک option panel میاد بالا که روشن کردن گزینه trilinear میتونه مقداری به وضوح کلی کمک کنه ....
ولی به نظرم بازیش روی ویتا هم قشنگه CTW !

-----------------
نه Sine mora اپشن Cross Buy نداره .... روی هرکدوم میخوای بگیری بگیر ! gameplay بازی خیلی عالی هستش به نظره من . روی ویتا هم گرافیکش خیلی خیلی خوبه . من روی pc هم دارم مقداری گرافیکش بالاتره اما بیشتر بازیش به خاطره gameplay خوبش بهتره ... به نظرم چون arcade هست روی ویتا کیف خودش رو داره

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ببین پیشنهاد خودتو برای دانلود و خرید بازی بهم بگو فقط بازیا قیمتشون بالای 20 دلار نباشه
بازیاتم انتخابی بین PS1 PSP PSVITA باشه لطفا.
فقط یه چیزی من از بازیایی که مبارزاتش نوبتی باشه ( مثلا اول ما حمله کنیم بعد دشمن ) خیلی بدم میاد از این سبکا نباشه ( JRPG ـیا اکثر اینجورین )

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ببین پیشنهاد خودتو برای دانلود و خرید بازی بهم بگو فقط بازیا قیمتشون بالای 20 دلار نباشه
بازیاتم انتخابی بین PS1 PSP PSVITA باشه لطفا.
فقط یه چیزی من از بازیایی که مبارزاتش نوبتی باشه ( مثلا اول ما حمله کنیم بعد دشمن ) خیلی بدم میاد از این سبکا نباشه ( JRPG ـیا اکثر اینجورین )
JRPG ... خیلی قشنگن که ! لول ...
حالا
برای VITA به نظرم :
Sine mora
OddWorld Strangers Wrath
Sound Shapes
اینا بهترین بازیای دانلودی که این اخر برای ویتا اومد
بازی بازیای دیگری مثل Jet Set Radio - Retro Ciry Rampage - big sky infinity بودن که به دلم نشت دمو هاشون رو رفتم ....
بازیای دانلودی دیگه ویتا هم خوباش که رو صفحه پیش کلا گفتم ...
--------
برای PSP به نظرم
Metal Gear Solid Peace Walker
GTA liberty ciry stories
Locoroco Series
Patapon Series
God Of War هر دوتاش ...
این سری بازیا خیلی عالی بودن
-------
برای PS ONE هم که زیاد تو ذهن ندارم اما اما بی شک Resident evil ها و Silent hill .... قشنگ بودن !

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
آرمان گل اینم جواب بده :

sine mora بازیش تو سایت ایرانی برا pc هست حجمشم 900mb هست بگیر بازی کن خوشت اومد برا ویتا بخر من همین کارو کردم با بازیش حال نکردم بازیش کوتاهه :d یه بدی ام داره اصلا اپگرید اینا
نداره مثلا تو بازی پول جم کنی تفنگ تو یا چیزا دیگرو اپدیت کنی اما گرافیکش قشنگه در کل بازی نیس مدت ظولانی باهاش سرگم شی اگه کسی بازی Jets'n'Guns بازی کرده باشه تو PC متوجه منظور من میشه این سبک بازیا باید مثل Jets'n'Guns باشه
jets.n.guns_gold_for_mac-101549-9.jpeg
jets-n-guns_3_big.jpg
3_s15.jpg

اینطوری مثله عکس دوم که کلی میشه هواپیما رو اپگرید کرد :-b[h=3][/h]

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
Doodle Gods یک بازی که امروز برای ویتا منتشر شده ... این بازی قبلا برای IOS منتشر شده و در اون باید عناصر مختلف مثل اب، باد اتش و خاک رو با هم ترکیب کنید و عناصر جدید بسازید که بازیکن ها میتونند تا 200 نوع عنصر جدید خلق کنند. قیمتش هم £4.79/€5.99 هست.

doodle-god-pic.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر