بازی های PlayStation Vita

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
آقا دم سونی گرم خداییش این app ایمیل ها فوق العاده است خدا خیرش بده دیگه کم کم داره یک اسمارت فون میشه برای خودش و فقط بنظرم یک adobe کم داره که فایل PDF بشه باهاش دید. اگه برای skypeـتون هم طرح بخرید و مدل 3g رو هم داشته باشید می تونید مثل تلفن هم ازش استفاده کنید کاری که من تا حدودی دارم باهاش انجام میدم:D

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
بچه ها این هفته تو استور امریکا یه بازی اومده به نام puzziball رایگانه .بازیش فکریه حال میده .هفته پیشم یه بازی فیری دیگه اومده بود .امیدوارم سونی این روند را ادامه بده هر هفته یه بازی فیری بزاره .
فیری دوست دارم:d

C`mon

کاربر سایت
Sep 10, 2009
76
نام
محسن
بچه ها این هفته تو استور امریکا یه بازی اومده به نام puzziball رایگانه .بازیش فکریه حال میده .هفته پیشم یه بازی فیری دیگه اومده بود .امیدوارم سونی این روند را ادامه بده هر هفته یه بازی فیری بزاره .
فیری دوست دارم:d
رفیق اومده یا قراره بیاد ؟ من امروز نیگا کردم نبود !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان امشب یک app فری دیگه تو استور اروپا میاد که اسمش Travel Bug هست. من توضیحاتش رو نخوندم اما مثل اینکه به near و این چیزا مربوط میشه:D

Introducing Travel Bug, a new Discovery app for PS Vita – PlayStation.Blog.Europe
اومده برهان ... 49 mb ... من هنوز نگرفتمش بیشتر از این بازیهای mini و challenge میخره ! ... اگر دانلود کردی بگو چطوره ...
----------
خب دوستان یه خبر باحال ...
اگر PC باز هستید حتما با بازی شاهکار و بسیار معتاد کننده The Binding of isaac هم اشنا هستید. این بازی امروز برای عرضه Wii U - PS3 - Xbox - PS VITa - PC - IOS تایید شد . پیشتر این بازی بر پایه Flash اجرا میشد اما اینبار این بازی از یک موتور اختصاصی بهره میبره که اجازه cross platform شدنش رو داده. به همچنین DLC بازی Wrath of the lamb و همچنین یک DLCجدید شامل بازی خواهد شد. این بازی قرار از قبل از پایان سال 2013 عرضه بشه
The Binding of Isaac Remake's Getting New Content - IGN

سونی امروز باندل plus ویتا رو معرفی کرد. این باندل 299 دلاری شامل یک عدد PLUS membership به مدت 1 سال میشه که بسته به store شما اجازه دانلود بازیهای
Uncharted: Golden Abyss
WipEout 2048
Gravity Rush
Tales from Space: Mutant Blobs Attack
Jet Set Radio
And the PSP title Final Fantasy Tactics: The War of the Lions
به صورت مجانی میده و به همچنین
این باندل شامل یک عدد کد دانلود Unit 13 هم هست.
این مدل 3g هست و به همراه 4 gig رم به بازار خواهد اومد.
New PlayStation Plus/Unit 13 Vita Bundle - IGN

سونی نیز امروز اعلام کرده که ویتا در Black friday توی US ... که هفته پیش بود 160000 هزار vita فروخته شده. سونی همچنین ادعا کرده باندل سایت Amazon ویتا در کمتر از 5 ساعت sold out شده بود.
Sony Reveals PlayStation 3, Vita Black Friday Sales - IGN

amir1100

کاربر سایت
Nov 12, 2012
20
باسلام.من چند ماهیه که خیلی دنبال دانلود بازی های ps vita بودم و تنها نتیجه ای که گرفتم پیدا کردن یک سایت بود که اعضای اون سایت همه از بازیهایی که میگذاشتن راضی بودن وقتی من خواستم دانلودشون کنم یسری فرم هارو باید پر میکردی که من نتونستم اما الان سایت رو براتون میگذارم شما هم یه تست کنید اگه موفق شدید به منم خبر بدید: PS Vita Games Download | Free Ps vita games Download

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
یه سوال دارم از دوستان گل بازی سنتری
میخواستم بدونم ایا میشه بازی که میخرم رو رو ویتا نصب کنم؟
ایا هنوز قابلیت خواندن فایل pdf بهش اضافه شده یا نه؟
ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با چه قیمتی فروختن؟
به این قیمت :
199$
بازم این همه فروخته ... اگر یک price cut مشتی بزنه ! فروشش خیلی بالا میره ... احتمال داره سال دیگه بزنه ؟؟؟ O__O

یه سوال دارم از دوستان گل بازی سنتریمیخواستم بدونم ایا میشه بازی که میخرم رو رو ویتا نصب کنم؟ایا هنوز قابلیت خواندن فایل pdf بهش اضافه شده یا نه؟ممنون
درود عزیز
بازی که صورت فیزیکی خریداری میشه روی دستگاه نصب نمیشه و option هم برای نصب کردنش نداره . فقط بخش کوچکی از اطلاعات بازی و save - patch نصب میشه . تنها اگر بازی رو با اکانتتون از PSN به صورت دیجیتالی بگیری روی ویتا نصب میشه .
متاسفانه هنوز قابلیت PDF اضافه نمیشه اما بعدا میشه به احتمال فراوان ....
اخرین امکاناتی که برای ویتا اومد خیلی عالی بود از جمله دسترسی به mail و web browser بهتر و ساپورت پخش 1080 و ... .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خوشبختانه ویتا هنوز بازی برای عرضه توی امسال داره ! Ratchet که تو راه هست و چندی پیش هم تعداده زیادی بازیهای خوب و خیلی خوب برای ویتا اومدن .... نهایتا امروز پس از سکوت بسیار طولانی هم استودیوی Just Add Water Developments اعلام کرده که نسخه HD بازی ODD WORLDS STRANGERS WRATH که دسامیر سال گذشته روی PS3 اومده بود 18 دسامبر امسال روی VITA عرضه میشه. لازم به ذکر هست که این تاریخ انتشار مربوط به نسخه NA هست و بازی برای انتشار در اروپا هنوز در دست بررسی هست. پس احتمال داره نسخه اروپا مقداری دیرتر عرضه بشه.

Oddworld: Stranger's Wrath Screenshots, Pictures, Wallpapers - PS3 - IGN

=========================
3 دسامبر هم PSN میره توی MAINTENANCE و به شما اجازه دسترسی به HOME - STORE - ACcount Management رو نمیده

PlayStation Network Maintenance Scheduled for December 3rd - IGN

========================
بازی RocketBirds: Hardboiled Chickens هم که برای ویتا در ماه March معرفی شد برای عرضه توی Q1 سال 2013 تایید شده .... پیشتر قرار بر عرضه این بازی در سال جاری بود .
این بازی یک پرت متسقیم از نسخه PS3 هست.
Sony Breaks Radio Silence on Vita’s Rocketbirds - IGN
========================

بازی Let’s Fish! Hooked On که در واقع بازی هست بر مبنای ماهی گیری ! این بازی از سری بازیهای فقط japanese هست که در japan عرضه شده بود . حالا این بازی قرار است سال اینده به صورت کاملا اینگیلیسی عرضه بشه. البته ناشر بازی ذکر کرده این بازی فقط به صورت دانلودی عرضه خواهد شد. پیشتر این بازی به صورت فیزیکی توی japan در دسترس بازی. بازی به صورت کاملا animated هست و شامل بخش challenging و یک بخش کاملا داستانی میشه . اطلاعات دیگری از این بازی در اینده منتشر خواهد شد
Let’s Fish! Hooked On Coming to PlayStation Vita - IGN

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر