بازی های PlayStation Vita

junior-br

کاربر سایت
May 9, 2012
50
منظورت اینه که مثلا تعویض میکنن اما کلی هم سرمیگیرن؟
یا میخرن به قیمت پایین؟

کلا پشت شهرداری سرگردنس
3 هفته پیش واسه خرید چیزی رفته بودم گفتم ببینم آسفالت چند میخرن یارو گفت بازی مالی نیست حالا بده ببینیم سالمه بازی دید گفت 15 تومن گفتم حاضرم تو سطل اشغال بندازم به این قیمت نفروشم دیروز تو PT 35 فروختمش شما هم بهتره تو نت دنبال فروش جنست باشی

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
این قابلیت remote play فقط منوی xmb رو میشه باهاش کنترل کرد?یعنی فقط بدرد موزیک شنیدن و فیلم دیدن از طریق پی اس 3 به ویتاس?بازی نمیشه کرد با این روش?بازیای پی اس 3 رو میگم.ولی در این حالت کراس پلتفرما اجرا میشه نه?امکان داره که اینده بشه همه بازیای 3رو با این قابلیت با ویتا بازی کرد?
بعد ببینم میشه بازیای مخصوص ویتا رو (فقط ویتا)از پی اس3دانلود کرد بعد بجای اینکه رو ویتا بریزی با ریموت پلی بازی کنی?

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

جواب منم بدید

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,823
نام
مرتضی
جواب منم بدید

چرا در اصل باید بشه حتی رو پی اس پی میشد خیلی از بازیای پلی3 رو انجام داد ولی رو ویتا نمیشه و قطعا سونی در اینده با اپدیت حل میکنه این مشکل رو یا تو پی اس پی میشد بازیای پی اس پی رو با کنترلر پلی3بازی کرد کلا این ریموت پلی خیلی جای کار داره و ایده های خوبی میشه باهاش اجرا کرد ولی فعلا که خبری نیست و باید منتظر بود در مورد دانلود بازیای ویتا رو پلی3 و بازی از طریق ریموت پلی هم فعلا نمیشه چیزی گفت ولی خیلی بعیده دیگه تا این حد بره چون بازیه ویتا رو خود ویتا باید پردازش کنه نه اینکه پلی3 بتونه پردازش کنه و تصویر رو بفرسته برای ویتا

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
چرا در اصل باید بشه حتی رو پی اس پی میشد خیلی از بازیای پلی3 رو انجام داد ولی رو ویتا نمیشه و قطعا سونی در اینده با اپدیت حل میکنه این مشکل رو یا تو پی اس پی میشد بازیای پی اس پی رو با کنترلر پلی3بازی کرد کلا این ریموت پلی خیلی جای کار داره و ایده های خوبی میشه باهاش اجرا کرد ولی فعلا که خبری نیست و باید منتظر بود در مورد دانلود بازیای ویتا رو پلی3 و بازی از طریق ریموت پلی هم فعلا نمیشه چیزی گفت ولی خیلی بعیده دیگه تا این حد بره چون بازیه ویتا رو خود ویتا باید پردازش کنه نه اینکه پلی3 بتونه پردازش کنه و تصویر رو بفرسته برای ویتا

سونی هیچ حرفی درمورد ریموت پلی و کلا چیزایی که گفتی نزده?
خیلی عالی میشه!

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
خب...به همه ی ویتا بازا و ویتا دوستان پیشنهاد میکنم تریلر 4دقیقه ای از مولتی پلیر بازی Killzone Mercenary رو دانلود کنن بازی واقعا فوق العاده شده و به عنوان کنسولی سازندش خیلی نزدیکه!

---------- نوشته در 10:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:20 AM ارسال شده بود ----------

http://forum.bazicenter.com/thread70690/

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
سلام بروبکس
من امروز یه سر رفتم تو اکانت uk م.بعد دیدم چند تا بازی جالب داره مثل MUD
کسی نمیدونه این بازی واسه us هم میاد یا نه؟؟؟؟؟؟؟! یه بازی موتوریه!!!!!!!!
راستی چرا t@g واسه us نمیاد؟؟؟؟؟؟

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
سلام بروبکس
کسی جواب نمیده؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام بروبکس
خیر اطلاعات دقیقی از عرضه بازیهای فقط دانلودی زیاد نیستش کلا مگر اینکه بازیای خاصی باشن مثل Ratchet در غیره این صورت باید منتظر اپدیت استور خودت باشی . استورها اگر بازی توشن میاد ممکنه توی استورهای دیگه بین فاصله 1 هفته تا 2-3 ماه طول بکشه بیاد بسته به قوانین و confirmation های استور هر منطفه ...
T@G هم احتمالا بعدا میاد

دوستان عرضه بازی Dead Or Alive 5 هم برای Eruope برای 22 مارچ اعلام شده .... هنوز اطلاعاتی ار عرضه این بازی توی US خبری نیست !

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
این mgs hdچقدر با کنسولیش فرق داره?گرافیک و نورپردازیو ایناش دقیقا همون کنسوایه و فذقی توش نمیبینیم یا بخاطر رزولوشن پایین تر کیفیت بهتره?

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
گرافیکش که خیلی بهتره..یکم تاچه..و اینکه روی اسکرین ویتا یه چی دیگست و تروفی هم داره..

اخه من پرسیدم میگن عین کنسولیشه!خوب کنسولیشم عینps2ش
بود:D
تریلر گیمپلی ویتاشو داری بدی?فیلطر نباشه لطفا:D

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
خیر اطلاعات دقیقی از عرضه بازیهای فقط دانلودی زیاد نیستش کلا مگر اینکه بازیای خاصی باشن مثل Ratchet در غیره این صورت باید منتظر اپدیت استور خودت باشی . استورها اگر بازی توشن میاد ممکنه توی استورهای دیگه بین فاصله 1 هفته تا 2-3 ماه طول بکشه بیاد بسته به قوانین و confirmation های استور هر منطفه ...
T@G هم احتمالا بعدا میاد

دوستان عرضه بازی Dead Or Alive 5 هم برای Eruope برای 22 مارچ اعلام شده .... هنوز اطلاعاتی ار عرضه این بازی توی US خبری نیست !
چرا برای امریکا هم 19 مارچ میاد;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر