بازی های PlayStation Vita

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
2 تا یازی به من پیشنهاد میکنید :d
بجز LBP و uncharted
این sly کی میاد؟
بازی هایی که خودم دوست دارم بگیرم ایناست
battle royal & gravity rush

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
2 تا یازی به من پیشنهاد میکنید :d
بجز LBP و uncharted
این sly کی میاد؟
بازی هایی که خودم دوست دارم بگیرم ایناست
battle royal & gravity rush
Gravity rush خیلی خوب بود
Battle Royal هم خیلی خوبه اما چون من این تیپی fighting دوست نداشتم حوصلم سر رفت .
بدش sly که سال اینده 2013 میاد هنوز مونده
بازی Sine mora - AC3 و Persona 4 که بهترین بازی سال بود .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
zero scape کسی بازی کرده ؟ سخته بازیش :d از این بازیا فکری هست
بازی Text Adventure هست .... معماهاش هم همچین اسون نیست ... مثل سری های classic هست ... point n click و حل کردن معماها ولی پیشبرد داستان به همراه انتخابهای خیلی حساس و سخت و مثل بازیهای Japanese پر نوشته هست !!!!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این بازی قراره تا چند روز دیگه برای ios/android بیاد:Real Racing 3 iPhone 5 Reveal • Trailer • Eurogamer.net
رسما خاک تو سر سونی اگه روی ویتا پورت نشه:d
من 2 رو توی ipad4 بازی کردم بیش از حد توی گرافیک تمرکز کردن اونقدر هم از نظر gameplay چیزی نداره ... چندتا ماشین و پیست و مسابقه .... تازه اگر بخواد بازی یا این گرافیک برای ویتا بیاد که هیچی ... همین الان Wipeout از این گرافیک و gameplay بهتری داره ... nfs که gameplay هیجی .... نیاد بهتره ! به جاش به امید یه چیزی یه Gran Turismo براش میزنن .

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
من 2 رو توی ipad4 بازی کردم بیش از حد توی گرافیک تمرکز کردن اونقدر هم از نظر gameplay چیزی نداره ... چندتا ماشین و پیست و مسابقه .... تازه اگر بخواد بازی یا این گرافیک برای ویتا بیاد که هیچی ... همین الان Wipeout از این گرافیک و gameplay بهتری داره ... nfs که gameplay هیجی .... نیاد بهتره ! به جاش به امید یه چیزی یه Gran Turismo براش میزنن .
دوست عزیز گران توریسمو 40 دلاری رو که با بازی 5 دلاری مقایسه نمیکنن:d.من منظورم اینه وقتی بازی های 5$ مثل همین یا mc4 اینقدر گرافیک خوبی دارن چرا سونی روی ویتا پورتشون نمیکنه؟

RezaXus

Silence
کاربر سایت
Jun 18, 2010
328
نام
محمد رضا
دوستان یه سوال
این بازی هایی که با پلاس تخفیف خوردن . بعد از اینکه خریدیش و مدت پیاس ات تموم شد. دیگه نمی تونی استفاده کنی؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان یه سوال
این بازی هایی که با پلاس تخفیف خوردن . بعد از اینکه خریدیش و مدت پیاس ات تموم شد. دیگه نمی تونی استفاده کنی؟

اره بده اینکه پلاست تمومو شد نمیتونی استفاده گمی مگر اینکه اشتراک پلاس رو دوباری تمدید کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر