بازی های PlayStation Vita

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
سلام ببخشيد من مى خواستم vita بگيرم و درباره ى بازيهاش چند مورد سوال دارم 1-بازى هاى psp رو ساپورت مى كنه]اگه مى كنه كدوم بازى هاست؟اگه نه ممكن است در آينده ساپورت كنه؟[2-براى ويتا بازى كشت@ى ك@ج وجود داره؟
كسى نبود جواب بده من هنوز خيلى سوال دارم

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
دوستان مولتی Wipeout به درد می خوره؟
سرور هاش درست حسابین؟ شلوغن؟
برای آنلاین اگه دست دو باشه باید کد خرید؟ یا این که خودش کد داره توش، فقط باید چک کنیم ببنیم استفاده شده یا نه اگر شده بود کد بخریم؟

من کلا بازی آنلاین دوست دارم، نه AI.

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
برای آنلاین اگه دست دو باشه باید کد خرید؟ یا این که خودش کد داره توش، فقط باید چک کنیم ببنیم استفاده شده یا نه اگر شده بود کد بخریم؟

بیشتر قیمت بازی به کد آنلاینش.شما اگه میخای آنلاین بزنی،بهتره نو بخری،اگه خواستی دست دو بخری هم باید فرد مطمئن باشه و کد آنلاینش استفاده نشده باشه.(یا اگه استفاده شده بود باید کد بخری که من جایی هنوز ندیدم که بفروشن.)

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,860
نام
مرتضی
بیشتر قیمت بازی به کد آنلاینش.شما اگه میخای آنلاین بزنی،بهتره نو بخری،اگه خواستی دست دو بخری هم باید فرد مطمئن باشه و کد آنلاینش استفاده نشده باشه.(یا اگه استفاده شده بود باید کد بخری که من جایی هنوز ندیدم که بفروشن.)

جایی هنوز ندیدی که بفروشن؟؟!!
تو استور کد میفروشن دیگه

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941

من کد wipeout رو واسه ریجن 2 دارم :d
به قیمت بسیار پایین میفروشم
چون اکانت من ریجن 1 هستش

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
Activision Leeds، مسئول ساخت نسخه‌ی قابل حمل CoD است.

استودیوی تازه تاسیس Activision در شهر Leeds در انگلستان، مسئول ساخت Call of Duty برای پلتقورم‌های قابل حمل است.

اما، Activision Leedsدر این کار تنها نخواهد بود و دو استودیوی بزرگ Treyarch و Infinity Ward، در امر ساخت بازی به آن‌ها کمک خواهند کرد. وظیفه‌ی اصلی این استودیوی انگلیسی، ساخت همه‌ی نسخه‌های قابل حمل است که شامل نسخه‌های iOS، Vita و 3DS می‌شود. این موضوع که آیا استودیوی لیدز، عنوان Call of Duty: Black Ops Declassified که برای ویتا عرضه می‌شود را خواهد ساخت یا خیر، هنوز مشخص نیست.

اعضای Activision Leeds شامل Martyn Brown، موسس سابق استودیوی Worms به همراه اعضای استودیوی Rockstar Leeds که در ساخت Grand Theft Auto: Liberty City Stories و Chinatown Wars شرکت داشته‌اند می‌باشد، که همگی بسیار با استعداد می‌باشند.
پس از اضافه شدن استودیوی بریتانیایی به تیم سازنده‌ی CoD، هم اکنون شش استودیو در ساخت این بازی دخیل هستند که شامل استودیوهای زیر می‌باشند:
Infinity Ward، Treyarch، Raven Software، Sledgehammer، Sledgehammer و Neversoft

آقا کسی حال نداره برا کد ویتا تاپیک بزنه؟
:d

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
بچه ها اینو ببینید:
Left 4 Dead - YouTube

یکی از دارندگان PSVITA توانسته نسخه کامپیوتری بازی L4D را روی PSVITA ی خود اجرا کند.او با استفاده از PlayStation Mobile به نظر می رسه بازی را از کامپیوتر خودش روی ویتا stream کرده باشه
ولی نکته قابل توجه این است که بازی فاقد هرگونه لگ(تاخیر/کندی) می باشد و او این بازی را یا استفاده از کلید و سنسور های حرکتی ویتا :-o انجام میدهد
[h=1]آینده ای جدید برای ویتا؟(PC remote)[/h]

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر