بازی های PlayStation Vita

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
خوب شد بازی battman تو تخفیف پلاس خریدم فکر نمیکردم از بازیش اینقدر خوشم بیاد . من کلا به این نتیجه رسیدم تو خرید بازی عجله نکنم .همیشه بازیا بعد یه مدت یا مجانی یا با تخفیف خوب تو پلاس میاد مثله battman.dragon crown.خیلی بازیا دیگه الانم منتظرم بازی borderland 2 تخفیف بخوره :d:d

الان اکثرا دارن همین کارو میکنن.:-D

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
سلام..بچه ها بازی resougan برای ویتا در چه حد دانگرید گرافیکی شده؟کسی روی ویتا بازی کرده؟یه سوال دیکه اونم اینکه این بازی رو برای PS4 بگیرم به صورت کامل با DLC ها و session pass توی ویتا هم کامله یا باید دوباره session pass بخرم؟یه سوال دیگه هم دارم:d اونم اینکه برای کل این بازی به صورت کامل چقدر باید کنار بزارم؟مرسی....

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام..بچه ها بازی resougan برای ویتا در چه حد دانگرید گرافیکی شده؟کسی روی ویتا بازی کرده؟یه سوال دیکه اونم اینکه این بازی رو برای PS4 بگیرم به صورت کامل با DLC ها و session pass توی ویتا هم کامله یا باید دوباره session pass بخرم؟یه سوال دیگه هم دارم:d اونم اینکه برای کل این بازی به صورت کامل چقدر باید کنار بزارم؟مرسی....
بازی کردم
توی تاپیکش یه توضیح خیلی خیلی مختصر دادم . حالا اگر وقت شد تا فردای یک سری عکس میزارم -season pass داشت مگه ؟ باید بشه مشکلی نباید باشه ! نمیدونم dlc ها برای ویتا هم موجوده یانه ولی cross buy هست ....cross buy که هست یعنی نیازی نیست چیزی رو دوباره بخری....
اطلاعی از قیمت dlc هاش ندارم . قیمتش فک نکنم از 15-20 بالاتر باشه .

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
گرافیکش،که خیلی پایینه،و فریم هم که رو 30 قفل شده،و انگار بازی خلوته اما حس خوبی داره بازی کردنش،لذت بخشه،بازی انگار یه dlc بیشتر نداره،واسه من دانلودش رایگان بود

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
خوب پس با این حساب باید نسخه PS4 رو بخرم و بعد کراس کنم واسه ویتا...مرسی از جواباتون آرمان و سهیل عزیز...:x

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
دوستان یه سوال داشتم. یکی از دوستام بهم گفت که GOD OF WAR COLLECTION ویتا فقط نسخه 1 تروفی دار و نسخه 2 نداره. میخواستم ببینم واقعا تروفی نزدن برای نسخه 2؟؟؟؟ :| یا مثلا مشکلی بوده تروفی های نسخه 2 برای دوستم نیومده!!!!!

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
دوستان یه سوال داشتم. یکی از دوستام بهم گفت که GOD OF WAR COLLECTION ویتا فقط نسخه 1 تروفی دار و نسخه 2 نداره. میخواستم ببینم واقعا تروفی نزدن برای نسخه 2؟؟؟؟ :| یا مثلا مشکلی بوده تروفی های نسخه 2 برای دوستم نیومده!!!!!
تا جاییکه من میدونم شماره 2ـش Trophy نداره :| و این خیلی احمقانست.

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
چه مسخره. :| آخه تو سایت psntrophies دیدم تروفیشو لیست کرده. مثل همون تروفیای بازیش رو PS3 بود اگه اشتباه نکنم. ولی خب عجیبه واقعا اگه نداره.

داداش من نسخه ویتارو دارم هردو نسخه تروفی داره
thumb_bf0773e53be4dff81de9aaa095048d0eb2626753.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر