بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,028
نام
نیما
دوستان این بازی control چجوریاست یکی میگه عالی یکی میگه افتضاح تو نقداشم خیلی تناقض هست :-?

گیم پلی عالی ، Voice Acting عالی ، فیزیک بی نظیر .
محیط و اتمسفر سرد و بی روح که از نظر من خیلی بده ( ولی میتونه سلیقه ای باشه و یکی دوست داشته باشه )

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
سلام
میخوام نسخه ی Goty بازی Spider man رو به صورت دیسک تهییه کنم !
لطفا اگه جایی یا فروشگاه خاصی میشناسید فقط به صورت PV برای ارسال کنید
جای مناسب و با قیمت منصفانه !
ممنون

Faithful

کاربر سایت
Oct 28, 2019
98
نام
ادریس
درود دوستان بازی Need for Speed 2015 وNeed for Speed Payback 2017 آنلاین هستن یا بصورت داستانی هستن ؟؟؟ میشه دالنود کرد و تو کپی خور اجرا کرد ؟
اونی که میگید need for speed2016 آره آنلاینه ولی payback میشه بدون اینترنت بازی کنی

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
سلام دوستان این بازی هارو کسی بازی کرده
اگه آره یه توضیحی بدین تا بخریم
Code vein
Ni no kuni 2

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
دوستان اکانت هکی که توش بازی های جدید و معروف مثل فیفا 20 کراش ماشینی کمبات 11 و... باشه رو از کجا تهیه کنیم با قیمت مناسب؟

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
به جای خریدن اکانت هکی که اسم اصلیش اکانت دزدیه و از لحاظ اخلاقی درست نیست اکانت های قانونی ظرفیتی بخر. و یا میتونی ps4نسخه کپی خور بخری چون هر جور ببینی از بازیه شخص دیگه استفاده کردن کار درستی نیست. خوراک و پوشاک نیست که بگی اگه استفاده نکنی چاره ای دیگه نداری میتونی بازیهای کمتری بازی کنی ولی با اکانت ظرفیتی و استرس بن شدن هم نداشته باشی دوست گرامی

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سلام
من یه مشکلی که دارم نمیدونم کدوم بازی رو شروع کنم ! چون خیلی وقت میزارم رو بازیها و حتما باید پلات بشه !
این لیست
چی پیشنهاد میدید؟البته یه چندتایی رو تموم کردم

1.jpg

2.jpg

3.jpg

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
سلام
من یه مشکلی که دارم نمیدونم کدوم بازی رو شروع کنم ! چون خیلی وقت میزارم رو بازیها و حتما باید پلات بشه !
این لیست

View attachment 131259

View attachment 131260

View attachment 131261
بلاد بورن رو اگه بازی نکردی بازی کن، راحت هم میتونی پلات کنی بازی رو تو 30 ساعت، نسبت به دارک سولز و nioh هم خیلی راحت تره
یا نی نو کونی 2 رو بازی کن، پلاتش50، 60 ساعت وقت میبره ولی بازیش عالیه

سلام
این لیست

View attachment 131259

View attachment 131260

View attachment 131261
راستی کنسولت کپی خوره؟. اگه آره بعد پلات میتونی سینک کنی تو اکانتت

ge620dx

کاربر سایت
Jul 19, 2015
14
سلام ببخشید شما که تجربه زیادی دارید برای بازی ps4 به نظرتون برای کسی که میخواد آنلاین بازی کنه بازی های xbox بهتره یا کلا بره سمت ps4? و بین بازی های ps4 کدومش در سبک ( call of duty) برای بازی آنلاین بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر