بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
740
نام
امیررضا
فقط "خوب" بله هست :D نسبت به Farcry 5 چیز خاص جدیدی ارائه نمیده، اگر به عنوان یه DLC بهش نگاه کنی سرگرم کنندس
ارزش تجربه داره؟ خسته کننده نمیشه؟

من AC Odyssey رو تازه تموم کردم و بعد از 110 ساعت بازی کردن هنوز هم ازش خسته نشدم !!! تازه من اصلا از بازی های AC بعد از Unity خوشم نمیاد ! از نظر RPG نمیشه گفت یه RPG عالیه اما برای من که RPG باز هستم خیلی لذت بخش بود ، دیالوگ ها گاهی اونی که انتطار داری نیستن (چیز بدی نیست ها فقط گزینه های که انتخاب میکنی با دیالوگی که میشنوی یکم هم خوانی نداره) که این موضوع خیلی خیلی کم پیش اومده برای من (شاید 5-4 بار در طول بازی) اما خود انتخاب ها خیلی عالی هستن و واقعا هم تاثیر دارن ، توی داستان اصلی بازی هم تاثیر دارن اما مثل بقیه RPG ها تاثیرش کمه اما توی ماموریت های آزاد و جانبی تاثیرشون خیلی زیاده و واقعا عالیه ! من جدا انتظار نداشتم انتخاب هام تاثیر چندانی داشته باشن اما بعد از چند ساعت بازی کردن دیدم بعضی از انتخاب هام عکس العمل های خیلی جالبی دارن ! اما برگ برنده این بازی واقعا دنیای Odyssey و ماموریت های جالبش بود برای من !!!! بدون شک میتونم بگم یکی از بهترین دنیا هایی رو داره که تا حالا تجربه کردم، همه چیز کار خاص و جای خودش رو توی این دنیا داره و واقعا دنیاش زنده بنظر میاد!! ماموریت های جانبیش هم واقعا جالب هستن و داستان های عجیب و غریب و غیر معمولی رو میبینی که هرگز انتظارش رو نداشتی !!! یکی از دلایلی که من تمام ماموریت های جانبی رو تموم کردم این بود که خیلی وقتا اتفاقات عجیب و مسخره ای توی ماموریت میافته که اصلا انتظارش رو نداشتی !!! توی یکی از ماموریت ها به یک مجسمه ساز کمک میکنی که بعدا میفهمی قرار بوده یه مجسمه از کاراکتر تو درست کنه و میفهمی مردم یه دهکده این مجسمه ساز رو دعوت کردن و میفهمی این مردم کاراکتر تو (کاساندرا یا اکسیوس) رو به عنوان یکی از خدایان پرستش میکنن و میتونی وانمود کنی که یکی از خدایان باستانی هستی یا بهشون بگی که اشتباه میکنن و هر کدوم تاثیر خودشون رو دارن !
داستان اصلی بازی خوبه اما چیز ویژه ای نیست و خود دنیای بازی به تنهایی ارزش خریدنش رو داره . . .

ویرایش : اگه بازی رو گرفتی Cassandra رو برای کاراکترت انتخاب کن (صدای Alexios یه جوریه !!!)
ممنون برای توضیحات کاملتون .بازی بیشتر دیالوگ محوره مثل ویچر یا نه گیم پلی محوره؟چونکه ویچر رو بخاطر همین دیالوگ محور بودنش بازی نکردم

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
ممنون برای توضیحات کاملتون .بازی بیشتر دیالوگ محوره مثل ویچر یا نه گیم پلی محوره؟چونکه ویچر رو بخاطر همین دیالوگ محور بودنش بازی نکردم

گیم پلی محور هستش.واسه تعریف داستان حالا یکم کات سین و دیالوگ داره ولی نه مثل ویچر.

• Like
Reactions: AMIRREZA-GAME

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
740
نام
امیررضا
اگر خیلی طرفدار این سری هستی بله ارزش تجربه داره. خسته کننده هم نمیشه چون کلاً اونقدر طولانی نیست
خوشم میاد از سری بازیهاش اخرین نسخه هم 5 بود که تجربه کردم بین اینو اساسین موندم کدومو بگیرم

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,020
شما کنسولتون چیه ؟فریم ریت بازی ثبات داره؟ من Ps4 Slimدارم
برای من PS4 Fat ـه. آره فریم ریت به خصوص با آپدیت ها ثابته اکثر مواقع اما باگ پیدا میشه ولی درکل از نظر فنی به تجربه ات آسیبی نمیزنه بازی. گرافیک هم که خیلی خوبه و گیم پلی، محیط قشنگش و داستان خوبش ساعت ها سرگرمت می کنه :)>-

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
740
نام
امیررضا
دوستان من میخواستم فیفا 19 رو بعد 3 4 ماه تجربه بفروشم چون به اندازه نسخه 18 جذبم نکرد و مشکلات زیادی داشته ، خواستم ببینم Pes 2019 ارزش داره جاش بگیرم .محتویات کافی واسه آفلاین داره؟ من که آفلاین بازی می کنم می تونم آفلاین نقل و انتقالات و ... انجام بدم

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
سلام با بازی های ایندی اشنایی ندارم چند بازی در سبک سکو پازل Rayman legends و Crash و مثلا Dead calls میخوام تو این سبک بازی ها چیزی میشناسید Limbo و..

gtx346

کاربر سایت
Sep 12, 2009
23
سلام با بازی های ایندی اشنایی ندارم چند بازی در سبک سکو پازل Rayman legends و Crash و مثلا Dead calls میخوام تو این سبک بازی ها چیزی میشناسید Limbo و..
سلام

بازی a hat in time رو پیشنهاد میکنم خیلی بازی فانیه که زیاد بهش توجه نشد نمرشم 79 شده
اگر 2D بخوای هم Guacamelee شماره 1 و 2 تو این سبک فوق العاده ان شماره 1 برای پلاس فری شده بود

shahriyar ps4

کاربر سایت
Aug 9, 2015
36
نام
شهریار
سلام دوستان من میخاستم uncharted 4 ریجن 2 بخرم بخاطر زبان ترکیه بازی نه زیرنویس چون ریجن 2 زباتن ترکیه داره ولی چند جا پرسیدم کسی اطلاع نداشت و تو گیم نت هم تست کردیم زیرنویس ترکیه داشت اونم زبان ps4 رو گذاشتیم رو ترکیه و زیرنویس بازی فعال شد
فک کنم بعد اپدیت کردن بازی اضافه میشه چون تو یوتیوب سرچ کردم یه استریمر معروف ترکیه داشت بازی میکرد زبان بازی ترکیه بود
لطفا هرکسی 4 uncharted ریجن 2 داشت تست کنه تشکر

• Like
Reactions: kamyy

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

Super Meat Boy
Inside
Unravel
Unravel Two
Trine
Guacamelee! 2
Salt and Sanctuary
FEZ
یه بازی هست به اسم Transistor این سبکی که میخای نیست ولی خیلی بازیه خوبیه

• Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند