بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
دوستان من چند تا بازی که انلاین خیلی خفنی داره و بازیکنا در کنار هم از ان بازی لذت میبرند را میخوام

کلا انلاین بخوای دستینی رو بگیر، عالیه
فقط هجم اینترنت رو خیلی زیاد میخوره، ساعتی ۴٠٠ ممگ
بعد ایبتبتل ۴ و جی تی ای از همه بهترن تو انلاین

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
دوستان بین رایولز و درایوکلاب کدوم بیشتر حال میده ؟
کدومو بگیرم کلا بهتره
DriveClub بهتره البته توجه داشته باشید اگر DriveClub رو گرفتید حتما تمامی آپدیت هارو انجام بدید تا آخر چون خیلی تو بازی تغییراتی ایجاد میکنه که بازی رو بهتر میکنه . اگر هم عجله ای برای خرید بازی ندارید بزارید Need For Speed جدید بیاد و اون رو بخرید به هر حال بازی ها گران هستن و باید دقت کنید .

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
دوستان بین رایولز و درایوکلاب کدوم بیشتر حال میده ؟
کدومو بگیرم کلا بهتره
رایولز که مثل بازیهای قبلیشه و بیشتر شبیه hot pursuit هست و هیجان زیادی داره
درایو کلوپ هم بازی خیلی خوبیه با گرافیگ خیلی بالا البته باید یه ۱٠ گیگ دانلود کنی تا بازی بسیار عالی باشه
البته رایولز جهان باز هست با یه نقشه بزرگ و زیبا ولی درایو کلوپ تو پیست باید مسابقه بدی
رایولز نیترو و توربو و چیزهای دیگه هم داره و با پلیسها هم تعقیب و گریز میکنی، البته خودتم نقش پلیس رو بازی خواهی کرد، درایو کلوپ هم گرافیک خیلی بالایی داره و یه فوتو مود داره که عالیه
هر دو خوبن و باید بازیشون کنی،

Number 1

کاربر سایت
May 24, 2015
10
یونیتی که فقط یک Co Op بود که دو نفری میتونستید یکسری مراحلی رو انجام بدید که خوب با توجه به مشکلاتی هم که خود بازی داشت اصلا هیجان نداشت و کاملا بیخود بودش . اما Gta V واقعا آنلاینش هیجان انگیز هست و تعداد نفرات هم که بالا باشه خیلی حال میده واقعا و پیشنهاد میشه اگر میخواهید حسابی هیجان انگیز باشه Gta V رو پیشنهاد میکنم . اگر هم دیگه نمیخواهید Gta V رو بازی کنید میتونید FarCry 4 رو بازی کنید یا اینکه Watch Dogs هم با وجود افتضاح بودنش شاید به خاطر Open World بودنش بتونه سرگرمش کنه . تو سبک شوتینگ مثل کال آف دیوتی من به شما BattleField رو پیشنهاد میکنم که کاملا شبیه ساز جنگی هست و کاملا وسط یک میدان جنگ هستید و تعداد نفرات هم که بالاست و امکانات زیاد بازی و وسایل نقلیه زیاد و ... جذابیت و هیجان بازی رو بیشتر هم می کنه. به طور کل من به شما Gta V و BattleField رو پیشنهاد میکنم.

آخه موضوع اینه که همه این بازیا رو بازی کردم:d

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
آخه موضوع اینه که همه این بازیا رو بازی کردم:d
خوب پس دیگه با این حساب دیگه نیازی به بازی نداری توی تابستان هم زیاد بازی ای نمیاد فقط یک Batman : Arkham Knight هست که الان عرضه شده و یک Metal Gear Solid : Phantom Pain که این هم در تابستان عرضه میشه ولی فکر نمی کنم این دوتا چیزی که شما میخواین باشن .

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
دوستان قیمت بازی هایی زیر چند و آیا دست دوم بگیرم یا نو؟
GTAV
DRIVE CLUB
ASSASSIN UNIT
WATCH DOGS
MORTAL COMBAT
SLEEPING DOGS
همه اینارو هر کدام 150 میتونی گیر بیاری . البته میتونی دست 3 یا حتی دست 4 هم بخری ارزون تر برات در بیاد.

Atal Matal

کاربر سایت
Jun 3, 2015
81
GTAV
DRIVE CLUB
ASSASSIN UNIT
WATCH DOGS
MORTAL COMBAT
SLEEPING DOGS

GTAV
DRIVE CLUB
ASSASSIN UNIT
WATCH DOGS
MORTAL COMBAT
SLEEPING DOGS

قیمت حدودی میگم و حالا یه ذره بالا پایین ممکنه باشه و کلا قیمت فروشنده تعیین میکنه ولی قیمت حدودی بدون که گرون نخری

Gta 140-150
Drive club 80-100
assassin unity 100-110
watch dogs 70-80
mortal 140-150
sleeping dogs قیمت ندارم ولی باید زیر 100 تومن باشه

قیمت های تهرانه و کارکرده

Number 1

کاربر سایت
May 24, 2015
10
خوب پس دیگه با این حساب دیگه نیازی به بازی نداری توی تابستان هم زیاد بازی ای نمیاد فقط یک Batman : Arkham Knight هست که الان عرضه شده و یک Metal Gear Solid : Phantom Pain که این هم در تابستان عرضه میشه ولی فکر نمی کنم این دوتا چیزی که شما میخواین باشن .
بازی the last of us و bloodborne انلاین قشنگی دارن؟مثل gta یا cod یا مثل بازی هایی که گفتید البته با co-op یونیتی حال کردم اما یه موضوعی هست اونم اینه که خیلی دوستی برای انجام دادن بازیای انلاین ندارم:((

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
بازی the last of us و bloodborne انلاین قشنگی دارن؟مثل gta یا cod یا مثل بازی هایی که گفتید البته با co-op یونیتی حال کردم اما یه موضوعی هست اونم اینه که خیلی دوستی برای انجام دادن بازیای انلاین ندارم:((

آنلاین بلاد فقط کو اپ هست سروراشم افتضاحه :D

آنلاین TLOU هم خیلی قشنگ بازم سروراش خوب نیست :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر