بازی های دیجیتالی هنگام دانلود در Xbox One قابل بازی خواهند بود

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
xbox_one_header1.jpg

یکی از نمایندگان کمپانی مایکروسافت در Polygon اعلام کرد که بازی های دیجیتالی در حین دانلود قابل بازی نیز خواهند بود.این قابلیت نظیر کنسول PlayStation 4 می باشد که به گیمرها اجازه می دهد بازی خود را حین دانلود بازی کنند.کنسول Xbox One این سیستم را برای بازی های دیسکی داشت.این خبر قبلا نیز منتشر شده بود اما در آن چیزی مرتبط با اینکه در هنگام دانلود بازی دیجیتالی نیز بشود بازی کرد ذکر نشده است.
کنسول Xbox One در ماه نوامبر به قیمت 499 دلار عرضه خواهد شد
EGM

gtx680

کاربر سایت
Jul 13, 2013
400
با کدوم سیاستش؟
یعنی اگر DRM حذف نمیکرد بهتر بود؟اگر چک انلاینو حذف نمیکرد بهتر بود؟و....
فعلا که تمام سیاتشاش به نفع گیمر ها بوده.

بهرام جان حالا چرا عصبانی میشی ؟ منظورم کینکت اجباری و قیمتش بود . بعدشم من فقط نظرمو گفتم همین.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,777
نام
Bahram
بهرام جان حالا چرا عصبانی میشی ؟ منظورم کینکت اجباری و قیمتش بود . بعدشم من فقط نظرمو گفتم همین.
نه من عصبانی نشدم فقط شما گفتی با سیاستاش گند زده به نسل بعد منم گفتم با تغییر سیاست هاش به نفع گیمر ها عمل کرده.:d

gtx680

کاربر سایت
Jul 13, 2013
400
نه من عصبانی نشدم فقط شما گفتی با سیاستاش گند زده به نسل بعد منم گفتم با تغییر سیاست هاش به نفع گیمر ها عمل کرده.

اخه لحنت خیلی بد بود شایدم من احساس میکنم بد بود . در ضمن با اون سیاستاش باعث شد نصف فن هاش برن سمت ps4 از جمله خودم . در ضمن ماکروسافت اعلام کرده که ممکنه بعضی اون سیاست هاش بگرده.

بنده هم اگر xbox one بگیرم فقط به خاطر هیلو هست اخه ارادت خاصی نسبت به این سری دارم:d

آخرین ویرایش:

onlysonic

کاربر سایت
Mar 21, 2013
350
نام
سید محمد حسین
برو PS4 بگیر مایکرو در طول این نسل هم نمیتونه به PS برسه تو انحصاری ها
حدود55انحصاری درسه سال برای PS3 و 12 عنوان انحصاری برای 360
مایکرو 5بازی AAA انحصاری در سه سال سونی بیش از 20عتوان انحصاری AAA
اینو نیگا:
zl10SZ0.jpg

اون نسل قبل بود که چون اواسطش ایکس باکس ارزون بود و کپی خور رفتیم اونو خریدیم.گذشت اون دوران!!!!!
نسل جدید از لحاظ انحصاری مایکرو حرکت های بهتری کرده انصافاً!همین که مردم Titanfall رو نتونند روی کنسولی(دقت کنید گفتم کنسول ممکنه یکی فقط رو کنسول بازی کنه) جز XB1 بازی کنند برگ برنده بزرگیه البته من منکر بزرگی سونی نمیشم هر نسل انحصاری های شاخی میده بیرون ولی باید قبول کرد مایکرو تو انحصاری خیلی بهتر عمل کرده نسبت به نسل قبل!PSN هم که پولی شد دیگه رسماً تفاوت های عظیم بین PS3 و XB360 تو این نسل نیستند.اینا گفته بودند تفاوت خواهیم داشت منم شاد بودم اوایلشم شاد بودم حالا گند خورد بهش!!!
بهرحال این کارای مایکروسافت هم دل طرفدارهاشو شاد می کنه هم دل ترولر هاشو!!!کلّاً شرکت شادیه

*** tlou***

کاربر سایت
Mar 15, 2013
47
برو PS4 بگیر مایکرو در طول این نسل هم نمیتونه به PS برسه تو انحصاری ها
حدود55انحصاری درسه سال برای PS3 و 12 عنوان انحصاری برای 360
مایکرو 5بازی AAA انحصاری در سه سال سونی بیش از 20عتوان انحصاری AAA
اینو نیگا:
zl10SZ0.jpg
الان دقیقا ربط اینا به کنسول های نسل جدید چیه ؟

Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
الان دقیقا ربط اینا به کنسول های نسل جدید چیه ؟
ربطش ساپورت کمپانی ها از کنسول هایی هست که ساختن که مایکروسافت همین الان ایکس باکس 360 رو ول کرده ولی سونی داره برای PS3 بازی های انحصاری AAA میده بیرون نسل قبلش هم همینطور بود

یعنی اگر بر اساس این ها بخوایم نتیجه گیری کنیم برای PS4 بازیهای انحصاری بهتر و بیشتری خواهد اومد و عمر این کنسول بیشتره

البته مایکروسافت چنتا انحصاری نشون داده (در حالی که سونی قراره 15عنوان انحصاری معرفی کنه ) ولی تجربه ثابت کرده سونی بهتر و بیشتر از مایکروسافت کنسولش رو با بازیها ساپورت میکنه

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
اون نسل قبل بود که چون اواسطش ایکس باکس ارزون بود و کپی خور رفتیم اونو خریدیم.گذشت اون دوران!!!!!
نسل جدید از لحاظ انحصاری مایکرو حرکت های بهتری کرده انصافاً!همین که مردم Titanfall رو نتونند روی کنسولی(دقت کنید گفتم کنسول ممکنه یکی فقط رو کنسول بازی کنه) جز XB1 بازی کنند برگ برنده بزرگیه البته من منکر بزرگی سونی نمیشم هر نسل انحصاری های شاخی میده بیرون ولی باید قبول کرد مایکرو تو انحصاری خیلی بهتر عمل کرده نسبت به نسل قبل!PSN هم که پولی شد دیگه رسماً تفاوت های عظیم بین PS3 و XB360 تو این نسل نیستند.اینا گفته بودند تفاوت خواهیم داشت منم شاد بودم اوایلشم شاد بودم حالا گند خورد بهش!!!
بهرحال این کارای مایکروسافت هم دل طرفدارهاشو شاد می کنه هم دل ترولر هاشو!!!کلّاً شرکت شادیه
Titanfall روی 360 هم عرضه میشه و با یه فاصله زمانی برای PC هم میاد!!
---------------------------------
خب این دوستمون هم گفته که واسه PC میاد . منظور ایشان این بوده که این بازی بزرگ واسه PS4 نمیاد و این خیلی مهمه !

آخرین ویرایش:

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد

خب این دوستمون هم گفته که واسه PC میاد . منظور ایشان این بوده که این بازی بزرگ واسه PS4 نمیاد و این خیلی مهمه !

همین که مردم Titanfall رو نتونند روی کنسولی(دقت کنید گفتم کنسول ممکنه یکی فقط رو کنسول بازی کنه) جز XB1 بازی کنند برگ برنده بزرگیه

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
آره بلاخره ps4 چند تا كه هيچي خيلي محسوب ميشه.
يعني هر روز مايكرو سافت منتظره ببينه سوني چيكار ميكنه بپره تقليد كنه همين روزاست كه اسم Forza Motor Sport به Gran Forizmo تغيير كنه:d
می دونی که تقلید چیه؟
به Trophy میگن تقلید
هنوز هیچ کنسولی نیومده تند تند بهم انگ می زنید بیاد چیکار می خوایید بکنید

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,833
نام
بردیا دلوشی

داداش حرفتون درسته !
ولی بازی مال ماکروسافت نیست !
و حتی سازنده های بازی هم گفتن هر چیزی ممکن هست و نگفتم قطعا برای 4 نمیاد !
میتونید به stage demo e3 2013 titanfall رجوع کنید گفته هر چیزی ممکنه !
و حتی خبر هاش هم اومده که فقط یک انجصاری زمانی خواهد بود !

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
همیشه تقلید همیشه اسکی
انگار نه انگار این شرکت در سال 2013 رنگ بلوری رو به خودش میبینه
در حالی که رقیبش 5.6 سال قبل این کار رو کرده
و همچنین فن هاش و از دسته با امکان تعویض باتری قلمی نجات میده
یه بار اومد خلاقیت به خرج بده شد ماجرای HD DVD و اون درایو که فکر نمیکنم یدونه هم ازش فروش رفت
همیشه عقبگرد ... تغییر هر لحظه سیاست
یه روز جسپر یه روز فالکون یه روز لایتون یه روز الجی یه شب هیتاچی
چرا این شرکت خودش رو با سونی قیاس میکنه
واقعا چرا

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,400
نام
مهدی یوسفی اصیل
همیشه تقلید همیشه اسکی
انگار نه انگار این شرکت در سال 2013 رنگ بلوری رو به خودش میبینه
در حالی که رقیبش 5.6 سال قبل این کار رو کرده
و همچنین فن هاش و از دسته با امکان تعویض باتری قلمی نجات میده
یه بار اومد خلاقیت به خرج بده شد ماجرای HD DVD و اون درایو که فکر نمیکنم یدونه هم ازش فروش رفت
همیشه عقبگرد ... تغییر هر لحظه سیاست
یه روز جسپر یه روز فالکون یه روز لایتون یه روز الجی یه شب هیتاچی
چرا این شرکت خودش رو با سونی قیاس میکنه
واقعا چرا

همین شرکت تو نسل قبل تونست نصف بازار سونی رو بگیره

ash|u|ash

کاربر سایت
Jul 17, 2013
2
اوضاع افتضاح سونی بر هیچ کسی پوشیده نیست جز کاربر های اینجا

سونی هر بازاری که داشته از دست داده، کارش کشیده به ساختمون فروختن ، یه زمانی تلویزیون و لپ تاپ و پلیر و ... همه سونی بود، الان سونی هیچ کدوم از این بازار ها رو نداره

کل گوشی هاش یه شکلن فقط اندازشون بزرگ کوچیک می شه، کنترلر wii رو شکل بستنی قیفی کرده انداخته به ملت، 3 نسل یه دسته رو کرد تو پاچه ملت، دسته نسل 4 امشم که ترکونده یه چراغ گزاشته روش و یک تاچ پد اختصاصی برای david the god و ...
شرکتی که نسل قبلش epic fail بود اومد زد ترکوندش توی این نسل ، سونی اوضاعش خرابه، چه خوشتون بیاد به نیاد، سالیانیه که هیچ نو آوری ای نداره، جنس های دیگه جنس های درجه 1 قدیم نیستن، توی خیلی از بازار ها بود و نبودش فرقی نداره، نمومش پلیر های portable، الان سونی از این بازار بره کنار هیچ اتفاق خاصی نمیفته اما اگه یه برندی مثل apple از این بازار بره کنار دنیا منفجر می شه :)

حالا هی بزنید توی سر و کله خودتون که مایکروسافت کپی کاره و سونی خداست و ...، فعلا که مایکروسافت سود می کنه و سونی از سود بخش های دیگش استفاده می کنه یک سری بخش هاش رو سر پا نگه داره تخته نشه بره، اگر این می شه کپی نرکدن و نوآوری ، apple الان یکی از مضخرفترین شرکت های دنیا می شد

اوضاع خوب بخش playstation سونی و احترام به گیمر بر هیچ کس پوشیده نیست جز یه مشت هیتر معلوم الحال , اگر بخش playstation این شرکت تا همیشه با همین وضعی که هست ادامه بده من مشکلی ندارم و بخش های دیگه برام مهم نیست چون اینجا ما در مورد بخش گیمینگ این دو کمپانی حرف میزنیم,

اگه با این قضیه کنار بیایین خوش بحالتون, اگر نه بهتره به جمله I Gotta Deal With This اکتفا کنید

اصلا عالی ها، اصلا یک یک

افت فروش نسبت به دو نسل پیشین، آپدیت هایی که کنسول بریک می کنن، مشکلات حرارتی که در دو نسل قبل وجود نداشت، کنترلر حرکتی epic fail، حذف کردن قابلیت هایی که در ابتدا معرفی کرده بودن، حذف کردن چیپ های Backward compatibility از روی کنسول واسه کم کردن قیمت و ...

ضرر های ps3 که جای خود دارد

its enough for epic fail bro, reality is not the sh!t you're thinking

@Infected Area

مواردی که گفتم غیر قابل انکاره، حالا چه من با سونی مشکل داشته باشم چه نداشته باشم، چه فن مایکروسافت باشم چه نباشم، در اصل قضیه فرقی نداره، سونی خیلی وقته اون سونی قدیم نیست ;)

سر جمع خودتو کنسولتو بازی های اوریجینالت چند؟

آخه جیگر انقدر پول به رخ ما می کشی ، من فقط یه 3-4 روز پیش یه سرور گرفتم 18 تومن، برو مدرسه از معلمتون بپرس چند تا صفر داره ;)

آخرین ویرایش:

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
اوضاع خوب بخش playstation سونی و احترام به گیمر بر هیچ کس پوشیده نیست جز یه مشت هیتر معلوم الحال , اگر بخش playstation این شرکت تا همیشه با همین وضعی که هست ادامه بده من مشکلی ندارم و بخش های دیگه برام مهم نیست چون اینجا ما در مورد بخش گیمینگ این دو کمپانی حرف میزنیم,

اگه با این قضیه کنار بیایین خوش بحالتون, اگر نه بهتره به جمله I Gotta Deal With This اکتفا کنید

اصلا عالی ها، اصلا یک یک

افت فروش نسبت به دو نسل پیشین، آپدیت هایی که کنسول بریک می کنن، مشکلات حرارتی که در دو نسل قبل وجود نداشت، کنترلر حرکتی epic fail، حذف کردن قابلیت هایی که در ابتدا معرفی کرده بودن، حذف کردن چیپ های Backward compatibility از روی کنسول واسه کم کردن قیمت و ...

ضرر های ps3 که جای خود دارد

افت فروش که دلیلش سیاست های غلط سونی و اومد حریفی مثل مایکروسافت و نینتندو در ابتدای نسل بود و هنوزم فروش PS3 تا جایی که میدونم احتلافش با 360 در حد چند هزاره,
مشکلات حرارتی ؟ lol , داری کار خودتو خراب میکنی که از هر 10 تا 360, 9تاش سه چراغه میشد و اون یکی هم اصلاً روشن نمیشد,

حذف کردن چیپ های Backward compatibility از روی کنسول واسه کم کردن قیمت و ...

یعنی تو مشکلت با سونی حذف چیپ های backward compatibilty ـه ؟ :)) نه عزیزم مشکل از یه جای دیگه ــست که امثال تو رو فن مایکروسافت کردن

آخرین ویرایش:

Avkopol

کاربر سایت
Nov 28, 2011
267
نام
امین
اوضاع افتضاح سونی بر هیچ کسی پوشیده نیست جز کاربر های اینجا

سونی هر بازاری که داشته از دست داده، کارش کشیده به ساختمون فروختن ، یه زمانی تلویزیون و لپ تاپ و پلیر و ... همه سونی بود، الان سونی هیچ کدوم از این بازار ها رو نداره

کل گوشی هاش یه شکلن فقط اندازشون بزرگ کوچیک می شه، کنترلر wii رو شکل بستنی قیفی کرده انداخته به ملت، 3 نسل یه دسته رو کرد تو پاچه ملت، دسته نسل 4 امشم که ترکونده یه چراغ گزاشته روش و یک تاچ پد اختصاصی برای david the god و ...
شرکتی که نسل قبلش epic fail بود اومد زد ترکوندش توی این نسل ، سونی اوضاعش خرابه، چه خوشتون بیاد به نیاد، سالیانیه که هیچ نو آوری ای نداره، جنس های دیگه جنس های درجه 1 قدیم نیستن، توی خیلی از بازار ها بود و نبودش فرقی نداره، نمومش پلیر های portable، الان سونی از این بازار بره کنار هیچ اتفاق خاصی نمیفته اما اگه یه برندی مثل apple از این بازار بره کنار دنیا منفجر می شه :)

حالا هی بزنید توی سر و کله خودتون که مایکروسافت کپی کاره و سونی خداست و ...، فعلا که مایکروسافت سود می کنه و سونی از سود بخش های دیگش استفاده می کنه یک سری بخش هاش رو سر پا نگه داره تخته نشه بره، اگر این می شه کپی نرکدن و نوآوری ، apple الان یکی از مضخرفترین شرکت های دنیا می شد
همه چیو ربط میدین به هم؟
کل گوشی هاش یه شکلن فقط اندازشون بزرگ کوچیک می شه
no commnet!
توی خیلی از بازار ها بود و نبودش فرقی نداره،
همه که مثل شرکت گوگل نیستن که تو همه زمینه ها باشن!
اگر این می شه کپی نرکدن و نوآوری ، apple الان یکی از مضخرفترین شرکت های دنیا می شد
هیچ کسی تو نو آوری apple شک نداره،ولی شما جوری میگی انگار سونی گلابیه کمپوت شدس!
شرکتی که طرفدار هاش هنوز بهش پایبندن و نرفتن سراغ اینکه دنباله کنسول دیگه ای برن ارزشش بیشتره!
نه شرکتی که باعث خنده شده
هروز سیاست هاشو عوض میکنه....(دمدمی مزاج)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر