بازی های دامپ شده برای ps4 فریمور 4.05

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
این فایل ها نیاز به لایسنس ندارند دیگه درسته؟ چون مشکل من با بازی که دارم همون لایسنسه!

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

اين فايل ها عرفان دقيقا همون لاينسسشه.

كلا براي بازي هايي كه DLC هاش تو خود آپديتشن يا از قبل تو خود بازي هستن، خيلي راحت تر DLC هاشون پيدا ميشه چون كافيه طرف فقط فيكسشونو بگيره كه همين فيكسشم خيلي حجمشون كمه. مثلا الان براي اوريجينز يا بتمن آركهام نايت DLC هاشونم حجمشون خيلي زياده چون از بازي اصلي جدان.

راستي بعد نصب آپديت 1.28، اول محتويات فايل دومي كه نوشته TOUR توش هست را نصب كن و بعد برو سراغ فايل اولي كه ماشين ها و BIKES هستش.

• Like
Reactions: erfanPS4

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
اين فايل ها عرفان دقيقا همون لاينسسشه.

كلا براي بازي هايي كه DLC هاش تو خود آپديتشن يا از قبل تو خود بازي هستن، خيلي راحت تر DLC هاشون پيدا ميشه چون كافيه طرف فقط فيكسشونو بگيره كه همين فيكسشم خيلي حجمشون كمه. مثلا الان براي اوريجينز يا بتمن آركهام نايت DLC هاشونم حجمشون خيلي زياده چون از بازي اصلي جدان.

راستي بعد نصب آپديت 1.28، اول محتويات فايل دومي كه نوشته TOUR توش هست را نصب كن و بعد برو سراغ فايل اولي كه ماشين ها و BIKES هستش.
ایولا. دمت گرم داداش. ببخشید خیلی سوال می پرسم. لینکی از آپدیت 1.28 داری ؟ یکی از سایت Top2Download گرفتم ولی آخر نصب ارور می داد. تو نظراتش هم همه مشکل داشتند. اگه لینکی از آپدیتش داری ممنون می شم

https://top2download.com/دانلود-بازی-driveclub-برای-ps4.html

• Like
Reactions: THE BEST BOY

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
ایولا. دمت گرم داداش. ببخشید خیلی سوال می پرسم. لینکی از آپدیت 1.28 داری ؟ یکی از سایت Top2Download گرفتم ولی آخر نصب ارور می داد. تو نظراتش هم همه مشکل داشتند. اگه لینکی از آپدیتش داری ممنون می شم

https://top2download.com/دانلود-بازی-driveclub-برای-ps4.html
قربانت داداش. خوشحالم ميشم يه كمك كوچيكي كنيم.

سايت دانلودها آپديت 1.28 شو مناسب با همون ورژن dlc هاش داره. البته من پيشنهاد ميكنم بازيشم باهاش از همون سايت دانلود كني.چون معمولا آپديتاي جداگونه حتي اگه ورژنش با بازي يكي باشه بازم آخراي نصبش پيغام خطا ميده.

مثلا خود من آپديت the surge را براي اجراي dlc هاش از يه جا جدا دانلود كردم و با اين كه آيديش با بازيم يكي بود ولي بازم وصل نشد و مجبور شدم خود بازي را هم از همون سايتي كه آپديتشو گذاشته دوباره دانلود كنم و اين بار بدون مشكل نصب شد.

• Like
Reactions: erfanPS4

behnam13

کاربر سایت
Jul 5, 2018
5
فعلا که زور دست ایناست و کاریش نمیشه کرد ولی من نمی دونم چرا بچه ها از سایت های ایرانی بازی ها رو دانلود می کنند این همه سایت خوب خارجی که بازی ها رو می زارن و سرعت لینک هاشون هم بالاست اینکه من این سایت رو هم پیشنهد دادم فقط و فقط به دلیل رایگان بودنش هست و حجم نت رو کم نمی کنه
سلام داداش میگم ی سایت خوب خارجی که بازیارو بزاره میدی؟ خارجی

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
سلام دوستان
مرجعی وجود داره که بدونیم آپدیت بازی ها چه تغییراتی در بازی ها به وجود میارن! یا به اصطلاح Changelog آپدیت هر بازی رو نوشته باشه؟

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
سلام دوستان
مرجعی وجود داره که بدونیم آپدیت بازی ها چه تغییراتی در بازی ها به وجود میارن! یا به اصطلاح Changelog آپدیت هر بازی رو نوشته باشه؟
باید گوگل کنی
مثلا
Drive club v1.28 change log

Sent from my TA-1021 using Tapatalk

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
سلام به همگی
دوستان از آپدیت های Assassin's Creed Unity نسخه معتبری برای دانلود وجود داره ؟ نسخه 40 گیگی ریجن 1 دانلود کردم صاحب سایت میگفت نسخه نهایی ولی از ظواهر بازی معلومه که اینطور نیست
اگر لینکی از آپدیت های بازی معرفی کنید واقعا لطف بزرگی کردید

iranmobile

کاربر سایت
Dec 1, 2012
64
نام
reza
سلام دوستان من fifa18 فایل دامپ شده رو دانلود کردم نصب کردم الان آپدیت قدیمی هست چطور میتونم آخرین آپدیت رو بگیرم نصب کنم اگه میشه راهنمایی کنید اگه تو تلگرام پیام بدید ممنون میشم @ghasemi5512

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
سلام دوستان من fifa18 فایل دامپ شده رو دانلود کردم نصب کردم الان آپدیت قدیمی هست چطور میتونم آخرین آپدیت رو بگیرم نصب کنم اگه میشه راهنمایی کنید اگه تو تلگرام پیام بدید ممنون میشم @ghasemi5512
آخرین آپدیت فیفا روی فریمور 5.05جواب نمی ده چون نیازمند فریمور 5.55 هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر