بازی های دامپ شده برای ps4 فریمور 4.05

1987msb

کاربر سایت
Jun 6, 2009
270
نام
محمد
با سلام،
بازی هایی که در سایت Top2download.com هستند همشون آپدیت رو دارن یا نسخه ی v1.0 هستن؟
دانلود از این سایت نیم بها حساب میشه؟ من اینترنت مخابرات دارم.
ممنون.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
درود،

صرفا برای CUSA00003 می باشد. باید آپدیت 1.28 هم نصب باشد.

صرفا DLC نیست، تمام محتوای بازی را باز میکند.
من الان نسخه کامل درایو کلاب رو دانلود کردم، با اپدیت 1.28 که اخرین اپدیت بازی هست، ولی در کمال تعجب بازی با همون نسخه 14 گیگی دیسک هیچ فرقی نداره، یعنی اپدیت نصب شده و حتی اب و هوای بارانی میاره ولی ماشین های دی ال سی و پیست ها رو نه، مشکل از چیه؟

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
من الان نسخه کامل درایو کلاب رو دانلود کردم، با اپدیت 1.28 که اخرین اپدیت بازی هست، ولی در کمال تعجب بازی با همون نسخه 14 گیگی دیسک هیچ فرقی نداره، یعنی اپدیت نصب شده و حتی اب و هوای بارانی میاره ولی ماشین های دی ال سی و پیست ها رو نه، مشکل از چیه؟
درود. ۲ فایل بالایی را دانلود و همه بسته ها نصب کنید.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

• Like
Reactions: Paradise Lost

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
اره با اون هم میرم ولی جایی واسه دانلود نمیاره چرا؟
پس این چیه دوست عزیز ؟!

glw6_1.png

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
میگن فلفل نبین چه ریزه بشکن ببین چه تیزه نمونه این فایل هاست اخره 5 مگابایت و 1000 تا فایل؟:|:D یعنی همشون رو باید نصب کرد؟ کل یعنی بیش از 1000 تا محتوا داره این 5 مگابایت ؟ :D:D:D

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
میگن فلفل نبین چه ریزه بشکن ببین چه تیزه نمونه این فایل هاست اخره 5 مگابایت و 1000 تا فایل؟:|:D یعنی همشون رو باید نصب کرد؟ کل یعنی بیش از 1000 تا محتوا داره این 5 مگابایت ؟ :D:D:D
بله، همرو باید نصب کنید.

• Like
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
بله، همرو باید نصب کنید.
سلام داداش همه اون فایل ها رو نصب کردم، همه ماشین های دی ال سی، و موتور ها و همه کاستوم پک هاو غیره رو باز کرد ولی هیچ کدوم از تور های دی ال سی ها باز نشدن! حتی بخش موتور هم باز نشده هیچی از بخش تور مسابقه های بخش سیگنل باز نشدن...

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
سلام داداش همه اون فایل ها رو نصب کردم، همه ماشین های دی ال سی، و موتور ها و همه کاستوم پک هاو غیره رو باز کرد ولی هیچ کدوم از تور های دی ال سی ها باز نشدن! حتی بخش موتور هم باز نشده هیچی از بخش تور مسابقه های بخش سیگنل باز نشدن...
۲ فایل را نصب کنید باز می شود. تست شده بود. مجدد حذف و ابتداDLCمربوط به تورها و بعدDLC مربوط به وسایل نقلیه را نصب کنید

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
۲ فایل را نصب کنید باز می شود. تست شده بود. مجدد حذف و ابتداDLCمربوط به تورها و بعدDLC مربوط به وسایل نقلیه را نصب کنید

اره نصب کردم، ولی بازم نشد:D نمیدونم چی شد سر این یک بازی این همه به مشکل بر خوردم، الان فکر کنم فایل اپدیت بازیم به بازی اصلی نمیخوره باید بشینم 18 گیگ از اول دانلود کنم:(

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
خب خدارو شکر نسخه گلد بازی Evil 7 رو سایت P30Day گذاشت بریم تو کارش! :D
کلا بنظرم حالا درسته که آرشیو سایتهای دانلودها و همین P30 کامل نیست ، ولی کم کم دارن بازی هارو میزارن و اگه دوستان یکم صبر کنن میتونن باخیال راحت دانلود کنن
الان مثلا من خودم عجله کردم GTA V رو سریع دانلود کردم ، فرداش دانلودها نسخه آپدیت شده ۱.۲۷ رو گذاشت !!
الان من خودم دنبال نسخه گوتی بازیهای ویچر و فالوت و دارک سولز ۳ هستم ، بنظرم صبر کنم همین سایت ها میزارن
برو حالش ببر، دوتاشون دانلودها گذاشته:D

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر