بازی های بزن بزن دو بعدی!

FINDbmx

کاربر سایت
Jul 22, 2012
133
نام
محمد حسن
در اینجا می خوام چندتا بازی بزن بزن دو بعدی (که اکثرا قابلیت چهار نفره بازی کردن رو دارند!) معرفی کنم. بازی ها اکثرا سبک قدیمی دارند:

من معمولا بازی تک نفره بازی نمی کنم اما از این بازی نمی شه گذشت:

لینک دانلود بازی: http://www.abobosbigadventure.com/aba_PC.zip

کنترل بازی با چهار جهت ها و دکمه A و S هستش اما اگر شما دوست داشتید این بازی رو با گیم پد بازی کنید باید این نرم افزار رو دانلود کنید و مطابق دستورات تنظیمش کنید یا تنظیماتش رو از اینجا دانلود کنید و در پوشه ی نصب نرم افزار قرارش بدید.

این یک بازی فلش هستش با حجم 16 مگابایت. می تونید همونجا تو وب بروسر خودتون بازی کنید یا می تونید دانلودش کنید. اگر شما با بازی های نینتندو خاطرات زیادی داشته باشید، قسمت های مختلف این بازی رو متوجه می شید از چه قراره. اما اگر آشنا نباشید، فکر می کنید حالا یه چیزی ساختن دیگه.

تگ های این بازی: نینتندو، بزن بزن، خونریزی، خنده بازار، داستانی، هشت بیتی، بازی مستقل، تک نفره

FINDbmx

کاربر سایت
Jul 22, 2012
133
نام
محمد حسن
بازی Streets of Rage

با بازی streets of rage که همه ی شما آشنا هستید اما چیزی که شما نمی دونستید اینه که نسخه هایی از این بازی ارائه شده که قابلیت بازی کردن چهار نفر به طور همزمان رو دارا هستند!

1332830714_aaorokx5pzqcgby.jpeg

وقتی برای اولین بار عکسهای این بازی رو می دیدم امیدوار بودم مثل " little fighter 2 " چهار نفره بشه بازی کرد اما دیدم دو نفرست. اما یعدا وقتی داشتم عکسهاش رو تو گوگل جستجو می کردم دیدم تو بعضی از عکس ها چهارتا بازیکن همزمان دارند بازی می کنند. بعد متوجه شدم که یک نسخه ی مستقل اومده که امکان چهار نفره بازی کردن رو قرار داده، که فکر کنم خبر خیلی خوبی باشه.به هر حال شما می تونید جدیدترین نسخه ی دو نفره ی بازی آشوب در شهر رو از این لینک دانلود کنید: دانلود بازی streets of rage remake (حجم 221 مگابایت) (رمز: www.freegames.ir)
در این نسخه گرافیک ارتقا داده شده و امکان تنظیم حرکات بر اساس نسخه های یک و دو و سه در قسمت تنظیمات بازی قرار داده شده. همچنین شما کارکتر های بیشتری رو برای انتخاب دارید. بازی هم داستان های قبلی رو دنبال می کنه و ادامه میده. در واقع این شماره ی 5 از بازی های شورش در شهر به حساب میاد.هر وقت هم تمومش کردید می تونید این mod رو هم دانلود کنید و بازی کنید. ولی به هر حال دو نفره است و چهار نفره نیست!

و اما بازی های مستقلی که چهار نفره ساخته شدند چندتا هستند که شما می تونید از سایت رسمی بازی آشوب در شهر اونها رو پیگیری کنید، اما من سه تا از اونها رو که خودم دانلود کردم رو اینجا معرفی می کنم:

نسخه Streets Of Rage Z: Return of the Hero
(چهار نفره)
دانلود (از سرور غیر مستقیم 4shared) (حجم 180 مگابایت)
(برای دانلود باید در سایت 4shared عضویت پیدا کنید. عضو شدن در سایت خیلی سریع انجام میشه و برای دانلود باید روی دکمه آبی دانلود کلیک کنید و بعد صفحه ی جدیدی بازی می شه که در صفحه جدید هم باید دوباره دکمه دانلود رو کلیک کنید و 20 ثانیه صبر کنید تا دکمه دانلود اصلی ظاهر بشه. وقتی دانلود شروع شد نمی تونید دانلود رو متوقف کنید تا بعدا ادامه بدید. باید همه اش رو یکجا دانلود کنید!)

نسخه Bare Knuckle VI (چهار نفره)
دانلود (از سایت رسمی بازی) (حجم 77 مگابایت)

نسخه Rage Of Streets (چهار نفره)
دانلود (از سایت رسمی بازی) (حجم 45 مگابایت)​

آخرین ویرایش:

FINDbmx

کاربر سایت
Jul 22, 2012
133
نام
محمد حسن
بازی دیگری هم در این سبک سراغ دارم به نام Lucha Furry که سال 2011 برای XBLA و PSN منتشر شد و قرار هست برای PC هم منتشر بشه. هرچند امتیاز بالایی نیاورده، بخاطر گیم پلی (که خیلی هم مهم هست البته)، اما به هر حال می تونه چهار نفر رو دور هم سرگرم کنه دیگه (مفت ووشه کوف ووشه!). تصاویری از بازی Lucha Furry:

Lucha-Fury-4p-STREET-21.jpg

lucha-fury4-600x337.jpg

چند جمله در باره این بازی که به نظرم منصفانه و دقیق مطرح شده اند:​
[LTR]
Almost way too often, you become surrounded by arm flailing enemies from every inch of your character which gets quite annoying as you are prevented from moving away and get killed easily, especially on the higher difficulties.
[/LTR][LTR]
Overall, this game seemed to be a great title but with the lackluster execution of the core gameplay, the game falls past most expectations leaving the art style to be the only saving grace. Final verdict: buy this game only if you are a hard core beat-em-up fan, if you aren’t, there’s nothing to see here[/LTR]…​

آخرین ویرایش:

FINDbmx

کاربر سایت
Jul 22, 2012
133
نام
محمد حسن
برای بازی های دو بعدی بزن بزن اصطلاح خاصی وجود بنام Brawler Games

مجموعه ای از بازی های دوبعدی بزن بزن (فلش) رو می تونید از اینجا پیدا کنید: http://www.gamebrawler.com

آخرین ویرایش:

FINDbmx

کاربر سایت
Jul 22, 2012
133
نام
محمد حسن
بازی The Asskickers
یک بازی دونفره در سبک بازی "شورش در شهر" و بزن بزن. این بازی محصول سال 2011 هستش.
theasskickers.jpg
Asskickers-diane.jpg
این بازی از طرف سایت co optimus امتیاز 2 از 5 گرفته. یعنی نه چندان خوب. ولی شاید منظورشون این بود که برای یک بازی جدید بیشتر از اینها انتظار می رفت.

FINDbmx

کاربر سایت
Jul 22, 2012
133
نام
محمد حسن
بازی Naruto The setting dawn II
1271688997_ntsd-2.4-final-version.jpeg

نسخه ی دیگری از بازی little fighter 2 که این بار کارکترهای انیمه ی ناروتو روی بازی طراحی شده اند. بازی لیتل فایتر نسخه های زیادی داره این یکی از بهترین هاشه. ولی به هر حال این نسخه داره برای فروش آماده می شه.

کارکترها به شخصیت اصلی کارتونی خودشون کاملا شبیه و هر کارکتر حرکات خاصی داره که همون حرکات شخصیت اصلی در انیمه ناروتو است. همین باعث شده این بازی برای طرفداران این انیمه ژاپنی بهترین بازی قرار بگیره. یادمه یکی از دوستام وقتی داشتیم لیتل فایتر بازی می کردیم می گفت این رادلفه شبیه به ناروتو خودش رو کلون می کنه. الآن تو این بازی دیگه خود ناروتو هست با همین قدرتش. تو این بازی هر بازی کن 10 الی 15 حرکت مخصوص داره. راهنمای حرکت و کامبوی هر بازیکن رو می تونید در فایل آفیس ورد "Move list" که در همون پوشه ی بازی هست ببینید.

برای دانلود به این آدرس مراجعه کنید.

FINDbmx

کاربر سایت
Jul 22, 2012
133
نام
محمد حسن
بازی Fist Puncher

و اینک یک بازی بزن بزن دو بعدی چهار نفره ی دیگر!

0.png

یک بازی جدید با گرافیکی شبیه به Double Dragon و River City Ransom. البته یک نسخه ی جدید از River City Ransom در راهه!

10.png

هیچ لینک دانلودی پیدا نکردم علتش هم اینه که هنوز از استیم گرین لایت نگرفته و الا بازیش منتشر شده.​

آخرین ویرایش:

FINDbmx

کاربر سایت
Jul 22, 2012
133
نام
محمد حسن
بازی Double Dragon

به دلیل استقبال فراوان شما از بازی abobo (که یکی از شخصیت های بازی Double Dragon هستش) تصمیم گرفتم لینک دانلود بازی Double Dragon رو اینجا معرفی کنم.

double-dragon-1-02.png

double-dragon-1-05.png

لینک دانلود بازی: Double Dragon Downloads | GameFabrique

FINDbmx

کاربر سایت
Jul 22, 2012
133
نام
محمد حسن
بازی Hero Fighter

Hero-Fighter_279389g.jpg

بازی دیگری از سازنده ی بازی Little Fighter 2 بنام Hero Fighter. توضیحات دقیقتر رو می تونید از این آدرس مطالعه کنید.

دارای 6 استیج در حالت Offline هست که میشه سه نفره هم داستانش رو بازی کرد. (این بازی هنوز مراحل ساخت رو طی می کنه!)

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
بازی The Asskickers
یک بازی دونفره در سبک بازی "شورش در شهر" و بزن بزن. این بازی محصول سال 2011 هستش.
theasskickers.jpg
Asskickers-diane.jpg
این بازی از طرف سایت co optimus امتیاز 2 از 5 گرفته. یعنی نه چندان خوب. ولی شاید منظورشون این بود که برای یک بازی جدید بیشتر از اینها انتظار می رفت.

برای این بازی تو BC تاپیک زده بودم. تصاویرش بنظر خوب میومد ولی وقتی بازی منتشر شد و بازی کردم, ارزش همون 2 از 5 رو هم نداره

FINDbmx

کاربر سایت
Jul 22, 2012
133
نام
محمد حسن
بازی های MMO BRAWLERS 2D رو آفلاین بازی کنید

بازی های دیگری هم در سبک بازی Hero Fighter پیدا میشند که می تونید مجانی و با لینک مستقیم از سایت سازندشون دانلود کنید. بعضی ها رو میتونید آفلاین هم بازی کنید!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر