Hero Fighter : 2D Multiplayer Beat 'em up

[SUP]Hero Fighter[/SUP][SUP]
Genre : Online Beat 'em up
Developer :Marti Wong
Designer : Marti Wong
Engine : Flash

[/SUP]

hero-fighter-2.png

چند روز پیش که حس بازی 2D داشتیم , یکی از دوستان یه بازی فایتینگ ( Little Fighter 2 ) رو بهم معرفی کرد ,
رفتیم سراغش و یه چند ساعتی بازی کردیم و گیم پلی و قابلیتهاش جالب بود .

از اونجایی که خودم از بازیهایی که میتونی توش آزادی عمل داشته باشی برای زدن حریفها خیلی خوشم میاد ,
برای من یه سری نکاتی که خیلی جالب بود ایناس :
Special Movementــهای هر کارکتر بود که به قول معروف هر کدوم به سبک خودشون مبارزه میکردن !

مثلا " نمونه ی چندتا حرکتشون :
forwad + Defence + up + jump تو یه بازی 1997ــیه 2D !

یا سیستم دستور دادن (Commands) به بازیکنهای دیگه ای که باهات دارن میجنگن مثلا" : Come , Stay , Move که باز هم ایده , ایده ی خلاقانه ای بود.

ولی

یه سری نکات منفی کارش رو خراب کرده بود ,
طوری که به خودت میگی چرا یکی میشینه وقت میزاره رو یه پروژه ای مثل این بازی بعد به نکات مهمی
مثل :

• [*=right]Network Play

[*=right] Story Mode

[*=right]راحت و نرم اجرا شدن
توجه کامل رو نمیکنه یا حداقل اون مقداری که بالانس بین تمام خصوصیات بازی حفظ بشه ...
ما هم دنبال هر Patch و Versionـه جدید تری گشتیم همون نکات منفی پابر جا بود که بود !

تا اینکه

رسیدیم به Hero Fighter !
سازنده ی این بازی یکی از سازنده های همون Little Fighter هست و تو این بازی تا جایی که تونسته خودشو خالی کرده !

نکته ی جالب این بازی قابلیت آنلاینشه , که کاملا" این بازی تحت اینترنت هست .
و تماما" مشکلات Little Fighter رو برطرف کرده ,
طوری که اگه دوست دارین تو شرکت یا خونه یه بازی سبک و رَوون و سراسر سرگرمی رو تجربه کنین آقای Wong این بازی رو واسه شما ساخته !

قابلیت Direct IP هم قابلیت دیگه ای هست که این بازی رو برای هم وطن های عزیز با اینترنت فوق العاده پر سرعت جالب تر میکنه که بتونن با دوستان داخل کشور
به صورت Versus بازی کنند یا Co-op مراحل بازی رو باهم رد کنند و یا در یک Battle رهبری ارتش خودشون رو انجام بدن !

مهمتر از این بحثها حجم این بازی هست که حدود 40 مگابایت هست !!

سیستم مورد نیاز :

با توجه به موتور گرافیکی بازی که Flash هست به سادگی روی هر کامپیوتر اجرا میشه !

Screenshots :

hero-fighter-37.png

hero-fighter-13.jpg

لینک دانلود :
http://herofighter.net/_hf/HFv0.65_install.exe

و در آخر خدمتتون عرض کنم تا اینجا که این مطلب رو دنبال کردین به نظرم اگه امتحانش نکنین بزرگترین اشتبهتون رو کردین !

امیدوارم با دوستانتون Multiplayer بزنید و لذتشو ببرید .;;)

آخرین ویرایش:

FINDbmx

کاربر سایت
Jul 22, 2012
133
نام
محمد حسن
من چند سال پیش این بازی رو امتحان کردم و اون موقع پر از باگ بود (حالا رو نمی دونم) برای همین دیگه سراغش نرفتم. اما حالا که میبینم شما ازش تعریف می کنید می رم دوباره امتحانش کنم.
اما هنوز هم باور دارم Little fighter 2 بازی خیلی جدی تر و اکشن تری هستش نسبت به Hero Fighter.
emotikeen-no.gif

راستی من در اینجا بازی های بزن بزن دوبعدی معرفی می کنم. یکی از بازی هایی که معرفی کردم بازی Naruto the setting dawn II هست که با موتور بازی little fighter 2 درست شده و من که خیلی خوشم میاد ازش!

یادم میاد little fighter 2 رو داشتیم (من و 3 تا از دوستام) چند ساعت بازی می کردیم تا تونستیم حالت easy رو تموم کنیم. آخرش به این نتیجه رسیدیم یکی باید رادلف رو انتخاب کنه و پشت سر هم مانا بخوره و کولون انجام بده! اینطوری شده که تونستیم همون easy رو تموم کنیم و الا خیلی سخته!

و اگر اهل بازی های چند نفره ی آفلاین هستی پس حتما به وبلاگ من سر بزن!

john rambo

کاربر سایت
Oct 2, 2010
141
نام
رضــا
اتفاقا" منم موافقم که LF2 خیلی جدی تره و جنبه ی تکنیکیش بیشتر از جنبه ی FUNــشه .
ولی خب اصلا" Smooth نبود ...
Local شاید خوب اجرا بشه ولی اگه شبکه بخواد اینترنتِ کشور ما باشه خوب یه نِت کدینگِ درست حسابی هم باید پشت این کار باشه که راجع به LF2 متاسفانه اینطور نبود ...
اما راجع به بلاگِت دیروز نمیدونم از کجا پیدا کردمش:-?? !!!
این Multiplayer و Co-opــها خیلی جالب بودن مخصوصا" 2Dــها که لذت زندگی رو به من میدن !:d
حالا این سازنده ی بازی (Wong) دوباره داره یه Upd میده و کلی کاراکترهای جدید و میخواد به HF اضافه کنه امیدوارم زودتر اراءـش کنه !

اینهم عکس و جزیـیاتی که راجع به آپدیت جدید پیدا کردم :
Heroes, I've received information by Marti regarding the new patch. Bellow is an image provided by Mr. Marti, to make the wait a little more tolerable for the HF community.

Enjoy!

422586_3163512386838_557384050_n.jpg

FINDbmx

کاربر سایت
Jul 22, 2012
133
نام
محمد حسن
امروز بازی رو دانلود کردم، خیلی بهتر شده بود. باید با دوستام بشینم امتحانش کنم تا بتونم بهش امتیاز بدم!
emotikeen-lol.gif

راستی اگر آنلاین بازی می کنی، بازی های شبیه به این زیاد هستند (بازی های مجانی!). من فقط چون آفلاین بازی می کنم سراغشون نرفتم!

آخرین ویرایش:

FINDbmx

کاربر سایت
Jul 22, 2012
133
نام
محمد حسن
بازی های MMO BRAWLERS 2D

همونطور که جای دیگه ای اشاره کرده بودم به این سبک میگن brawlers (یعنی بزن بزن پیشرونده) و لزوما دوبعدی نیستند، میتونه به سه بعدی هم اطلاق بشه اما باید در اون صورت مسیر حرکت بازیکن ها کاملا مشخص باشه!

آخرین ویرایش:

FINDbmx

کاربر سایت
Jul 22, 2012
133
نام
محمد حسن
بعضی از این بازی ها حالت آفلاین مالتی پلیر هم دارند. و فکر کنم همشون حالت آفلاین singleplayer رو داشته باشند. مثلا شنیدم Dungeon Fighter رو میشه مثل Hero Fighter آفلاین (هم) چهار نفره بازی کرد!
بزودی میرم سراغش!
emotikeen-lol.gif

---------- نوشته در 04:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:52 PM ارسال شده بود ----------

حجم فایل دانلود بازی Dungeon Fighter حدود 2 گیگ میشه! فکر کنم باید گرافیک و گیم پلی قوی ای داشته باشه. یکی رو دیده بودم که این بازی رو در لیست 5 بهترین بازی MMO قرار داده بود! فکر کنم به زودی بهترین بازی چهار نفره ی تاریخ بازی سنتریم رو بازی خواهم کرد!

به هر حال لینک دانلود مستقیم هست و میتونید بذارید شبها دانلود بشه! :)

آخرین ویرایش:

FINDbmx

کاربر سایت
Jul 22, 2012
133
نام
محمد حسن
عذرخواهی

در مورد بازی Dungeon fighter online
متوجه شدم اون بازی ای که میشه 4 نفره آفلاین بازی کرد در واقع نسخه ی XBLA بازی هست و این نسخه ی کامپیوتری این امکان رو نداره!
تازه اینکه اگر بخواید آنلاین بازی کنید باید از طریق سایت اقدام کنید.
اما کنترل پنلی وجود داره که شما می تونید با دانلود این کنترل پنل بازی رو از داخل فولدر نصب بازی اجرا کنید. (از اینجا دانلود کنید)
شما برای بازی کردن باید در سایت رجیستر کنید. رجیستر کردن مجانی و سریع انجام میشه.

بعد از همه ی اینها (و دانلود 120 مگابایت Patch) هنوز بازی برای من اجرا نمی شه (به احتمال قوی مشکل اینترنت منه!).
خوشبختانه وارد فضای بازی میشه اما با server ها مشکل دارم. و خارج از server ها هم نمیشه آفلاین بازی کرد!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر