بازی سنتر در دومین نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
محمد ديگه خودت ميشناسيش:dمگه قرارنبود يك نفر باشه؟
قرار بود هر کسی که کارت داره اونجا باشه ...
نه اینکه فقط یک نفر باشه :دی
البته ورود و بازدید برای عموم آزاد بود؛ اما فقط کسانی که کارت داشتن میتونستن توی خود غرفه حضور داشته باشن

درسته جمعه خیلی شلوغ بود؛ اما شنبه هم دست کمی نداشت و چون روز آخر بود همه اومده بودن

در کل دو روزی که من بودم که خیلی خوب بود و خیلی خوش گذشت ...
نمایشگاه هم نسبت به سال پیش واقعا پیشرفت داشت، غرفه ها همه شیکتر و شکیل تر شده بودن و بازیهای خوبی ( با توجه به بودجه کم بچه ها و اینکه تیم ها همه تعاد کمی هستن و موتورهای میلیون دلاری ندارن) ساخته شده بود ...
نم که خودم رفتم و چند تا از بازی ها را دیدم و با چندتا از بچه های بازیساز هم صحبت کردم
درسته بچه ها میان از نمایشگاه بازدید میکنن اما مهم نیست
اون کسایی که دستی در این کار دارن هم حضور داشتن ( هر چند کم ) و این خودش هر سال گه بگذره بیشتر میشه
در ضمن یکشبه نمیشه فرهنگ سازی کرد
همین که چنین نمایشگاهی را به این کار اختصاص دادن و رسما بازیهای رایانه ای را هم جز سرگزمی های سالم حساب آوردن جای تقدیر زیادی داره

قرار بود هر کسی که کارت داره اونجا باشه ...
نه اینکه فقط یک نفر باشه :دی
البته ورود و بازدید برای عموم آزاد بود؛ اما فقط کسانی که کارت داشتن میتونستن توی خود غرفه حضور داشته باشن

درسته جمعه خیلی شلوغ بود؛ اما شنبه هم دست کمی نداشت و چون روز آخر بود همه اومده بودن

در کل دو روزی که من بودم که خیلی خوب بود و خیلی خوش گذشت ...
نمایشگاه هم نسبت به سال پیش واقعا پیشرفت داشت، غرفه ها همه شیکتر و شکیل تر شده بودن و بازیهای خوبی ( با توجه به بودجه کم بچه ها و اینکه تیم ها همه تعاد کمی هستن و موتورهای میلیون دلاری ندارن) ساخته شده بود ...
نم که خودم رفتم و چند تا از بازی ها را دیدم و با چندتا از بچه های بازیساز هم صحبت کردم
درسته بچه ها میان از نمایشگاه بازدید میکنن اما مهم نیست
اون کسایی که دستی در این کار دارن هم حضور داشتن ( هر چند کم ) و این خودش هر سال گه بگذره بیشتر میشه
همین که چنین نمایشگاهی را به این کار اختصاص دادن و رسما بازیهای رایانه ای را هم جز سرگزمی های سالم حساب آوردن جای تقدیر زیادی داره
اها اخه بخاط روز اخري گير بودند پس.
تيم ها خو زحمت ميكشند ولي اينه ايا حمايت ميشن يا نه اين مهمه ؟ مثلا پارسال از بازي گاندو حمايت نشد و از خيلي از بازيهاي ديگه ولي از بازي مثل كوهنور مثل فشنگ حمايت كردند و جايزه دادند اين بازيهاي قديمي چي ميخواستند اونجا ؟:dمن از يك سازنده پرسيدم گفت كه 82 ميليون خرج بازيشون كردند و اون بازي پليسه اسمش يادم نيست شبيه MP بود هم خيلي باحال بود كلا دموي باگ دارشو اروده بودند نمايشگاه:d
بيشتر مردم شناخت درستي از مفهوم نمايشگاه نداشتند .بعد امكانات نمايشگاه هم در حد باقالي بود نه خنك كننده اي نه ............

نوید جان ما ایرانی هم همیشه دنبال را میان بر هستیم. چون نمی خوایم یه کار رو اصولی انجام بدیم، دوست داریم به ساده ترین شکل ممکن مشکل رو حل کنیم. مشکل ما اینجاست نه اینکه نمایشگاه تخصصی نیست و ملت میان پیک نیک.

امن اون روز که اومدم، یه دوری زدم تو نمایشگاه. با اینکه همه چیز مسخره به نظر می رسید ولی بازم خوشحال یودم چنتا بازی ایرانی که واقعا روش زحمت کشیدن رو دارم از نزدیک می بینم. به جای اینکه مثل بقیه فکر کنم هر کسی رو نباید تو نمایشگاه راه بدن، فکر می کردم چه قدر خوبه که این همه آدم اومدن و میبینن یواش یواش داریم به یه جایی میریسیم. شاید یه روزی نمایشگاه ما هم مثل اونوری ها بشه.

اما من با همه این صحبت ها از بازیسنتر توی نمایشگاه خیلی توقع بیشتری داشتم ! تنها چیزی که تو غرفه بود یه مانیتور با یک ایکس باکس بود ! و یک دسته برگه تبلیغات بازیسنتر !
اونجا کسی نبود که خودش رو به عنوان مسئول معرفی کنه و جو اونجا رو صمیمی کنه ! به نظرم وقتی یک بنر بزرگ میزنید که بازیسنتر بهترینه با شونصد هزار کاربر ! و فلان و بیسار !
باید کسی که یه نگاهی به غرفه مینداره حساب کار دستش بیاد ُ و تو دلش بگه نه خدایی انگار اینها بهترینن !!! یعنی به نظر شخصی خودم از بازیسنتر با این همه ادعا بیشتر از اینها
انتظار داشتم . امیدوارم اگر مسئولی این پست من رو میخونه یه موقع ناراحت نشه چون به هر حال دوست دارم بازیسنتر تو همه مراحل موفق باشه .​

ببینم بچه ها ! عکس گرفتن ممنوع بوده یا هیچکی حال این کارا رو نداشته ! ماهایی که نرفتیم ببینم ... حداقل از غرفه بازیسنتر عکس میگرفتین .

خداوکیلی اگر اطلاع رسانی خوب بود میومدم
حد اقل این جور چیزارو یه پیام خصوصی چیزی بدین که همه در جریان باشن بیان
من خودم دفعه بعدی حتما میام
خود من وقتی محمد حسین رو دیدم فهمیدم این قضیرو :d

اما من با همه این صحبت ها از بازیسنتر توی نمایشگاه خیلی توقع بیشتری داشتم ! تنها چیزی که تو غرفه بود یه مانیتور با یک ایکس باکس بود ! و یک دسته برگه تبلیغات بازیسنتر !
اونجا کسی نبود که خودش رو به عنوان مسئول معرفی کنه و جو اونجا رو صمیمی کنه ! به نظرم وقتی یک بنر بزرگ میزنید که بازیسنتر بهترینه با شونصد هزار کاربر ! و فلان و بیسار !
باید کسی که یه نگاهی به غرفه مینداره حساب کار دستش بیاد ُ و تو دلش بگه نه خدایی انگار اینها بهترینن !!! یعنی به نظر شخصی خودم از بازیسنتر با این همه ادعا بیشتر از اینها
انتظار داشتم . امیدوارم اگر مسئولی این پست من رو میخونه یه موقع ناراحت نشه چون به هر حال دوست دارم بازیسنتر تو همه مراحل موفق باشه .​

من الان اینو دیدم و با یه ماه تاخیر جواب میدم...
آقا اولش که غرفه رو باز کردن یه کینکت آوردن بچه ها غرفه همچین شلوغ شده بود جای سوزن انداختن نبود! ولی مسئولین محترم اومدن گفتن جمعش کنین :| کلا یه مقدار نمایشگاه بی نظم بود و بلاتکلیف... :d

من الان اینو دیدم و با یه ماه تاخیر جواب میدم...
آقا اولش که غرفه رو باز کردن یه کینکت آوردن بچه ها غرفه همچین شلوغ شده بود جای سوزن انداختن نبود! ولی مسئولین محترم اومدن گفتن جمعش کنین :| کلا یه مقدار نمایشگاه بی نظم بود و بلاتکلیف... :d

میگم زحمت میکشیدی جواب نمیدی حالا.:دی. ولی من تنها چیزی که اونجا باش حال کردم این بود:هر جا سخن از بزرگیس،نام بازیسنتر میدرخشید.:دی

دفعه بعد هماهنگ کنید و همه نوع کنسولو بیارید من خودم حاضرم کنسولامو بیارم اونجا مسلما اکثرا مثل من این کارو میکنن
اصلا کینکت و موو رو بیارین که هم رقابت شه هم بچه ها بیشتر بیان
البته به قول دوستمون میان میگن جمع کنین

من که از اول تا آخرش با امیر اونجا بودم 2 یا 3 روز اول .. سرویس شدم رسما ..

سال بعد اگر مثل امسال باشه اصلا ارزش رفتن نداره !

حداقل مانیتور رو میدادید اونور بچه های بازی سنتری بازی می کردند :| !

ای آقا ما با بد بختی غرفه ی شمارو پیدا کردیم بعد اومدیم یه کلمه یه چیزی گفتیم یهو تیم مدیریت جفت پا زد تو احساساتم
رفتم گفتم آقا گفن اینجا پریمیوم مفتی میدین یهو تیم مدیریت با هم لطف کردن یه جوری گفتن نه چهار چوب نمایشگاه لرزید:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or