بازی سنتر در دومین نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
یه چندتا عکسی از غرفه سایت بذارید فیلمی چیزی کمی اکتیو تر باشید!
با تشکر

چیزی نداشت ... باید حتما مدیران یه کاری برای سال بعد بکنند حداقل غرفه رو طوری کنند جلوش ملت جمع نشند

یا حداقل بهتره یه کاری بکنید خود بچه های سایت بتونند بازی کنند

!

من که دیروز اومدم، نمایشگاه مثل مهد کودک بود، 4-5 بار دستم خورد توی سر و کله این بچه ها.

هرچه قدر هم گشتم غرفه بازی سنتر و دریم فکتوری رو پیدا نکردم!!!!

مسئولين نمايشگاه يه سيستم خنك كننده مذاشتن خوب بوذ از گرما پختيم ادم حالش بد ميشد چند ساعت اونجا ميموند.اين غرفه دارا چطور تحمل ميكردند خدا ميدونه

کلا سال بعد سیستم نمایشگاه رو عوض می کنند . اصلا فکر نمی کردن این همه جمعیت بیاد .

1.5 میلیون نفر تخمین زده شده ! به هر حال حا به نظر من از پارسال بهتر بود .

امسال هم تموم شد
دوساعت داستان نوشتم بعد خلاصش کردم این شد که خیلی خوب بود و هرکی هم دوست داشتم ببینم دیدم و خیلی هم خوش گذشت این چند روز :d
دوستان یه عکس کامل از تیم مدیریت موجود داریم اگه استقبال شد به مزایده میزاریم از 5$ :d
البته عمرا به کسی نمیدمش :dبه جز خودشون :d

کلا نمایشگاه فوق مضخرف بود ولی برای دیدن بچه ها ارزشش رو داشت و کلی خندیدیم.:d

پس خوب شد ما نیومدیم! :دی اگر ــم میومدیم نمیتونستیم غرفه رو ببینیم چون خیلی شلوغ بوده! :دی ماشالله طرفدارا همه رفتن! :دی سال دیگه سعی کنید به هر کدوم از ادمین ها یکی یه غرفه بدین که تجمع تو غرفه ها زیاد نشه :دی

اصلا فکر نمی کردن این همه جمعیت بیاد .

1.5 میلیون نفر تخمین زده شده ! .
از روی چی تخمین زدن؟!مگر آماری وجود داره از گیمر ها ر ایران؟!نمایشگاه نیست که محل پیک نیک خانواده هاست چهار تا بچه مدرسه ای ریختن توش هی باهم شوخی می کنند.وقتی نمایشگاه برای Public باشه بهتر از این نمیشه.سال بعد هم بدتر خواهد بود مطمئن باش.

کلا سال بعد سیستم نمایشگاه رو عوض می کنند . اصلا فکر نمی کردن این همه جمعیت بیاد .

1.5 میلیون نفر تخمین زده شده ! به هر حال حا به نظر من از پارسال بهتر بود .

چیش از پارسال بهتر بود؟! نکنه محلش ؟! یا 13 به دری که راه انداخته بودن؟!
تو نمایشگاه همه چی میفروختن
چیزایی که اصلا ارتباطی با بازی نداشت
خوشحالن یه سری

من رفتم دیدم کسی رو نمیشناسم برگشتم ! :D
اگر میدونستم کدوماتون اونجا مسئولید یه انتقاداتی بهتون میکردم بگرخید !!!​

از روی چی تخمین زدن؟!مگر آماری وجود داره از گیمر ها ر ایران؟!نمایشگاه نیست که محل پیک نیک خانواده هاست چهار تا بچه مدرسه ای ریختن توش هی باهم شوخی می کنند.وقتی نمایشگاه برای Public باشه بهتر از این نمیشه.سال بعد هم بدتر خواهد بود مطمئن باش.

میخواستی یه تست گیمری دم در نمایشگاه می گرفتن؟

میخواستی یه تست گیمری دم در نمایشگاه می گرفتن؟

نه تست نمی خواد بگیرن نمایشگاه را تخصصی کنند .نه عمومی که هر کی بیکار شد سرش را بنداز پایین بیاد بره تو انگار شهر بازی.وقتی طرز حرف زدن خبرنگار سایت این باشه ،نمایشگاه هم بهتر از این نمیشه بازی های ایرانی هم فوق العاده تر از این نمیشه.
خوش به حال تهرانی ها
از دوستان اگه کسی عکسی از نمایشگاه گرفته بذاره تا ما هم حداقل عکس هاشو ببینیم
دوست عزیز چیزی را از دست ندادی ،چیز خاصی نبوده که کسی رغبت کنه و عکس بگیره.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or