بازی جدید Counter Strike Online محصول سال 2010 با سبک MMOFPS برگشته !

با سلام خدمت دوستان مخصوصا کانتر بازها !
می خواستم نسخه جدید بازی کانتر استرایک با نام Counter Strike Online که این بار به حالت یک بازی سبک MMOFPS درآمده که در آخر های سال 2010 عرضه شده است را معرفی کنم.
بازی دقیقا مانند نسخه Counter Strike 1.6 می باشد و حتی Map های بازی نسخه 1.6 را دارد مثل De_Dust 2 ، اما در این نسخه المان های بازی های RPG هم در آن اضافه شده، یعنی در این بازی با پیروزی در مبارزه شما XP و پول کسب خواهید کرد که می توانید با این پول سلاح های بهتر را خریداری کنید.
counter-strike-online-mp7a1.jpg

این بازی تمام ویژگی های نسخه قبلی را دارد اما دارای Game Mode های بیشتر که شامل :
Detonation : همان حالتی که در نسخه 1.6 هم وجود دارد به این صورت که وظیفه ترور ها بمب گزاری و کشتن دشمن هست تا پیروز شوند، و در مقابل Counter-Terrorist ها وظیفه محافظت از Base خودشان دارند تا ترور ها بمب گزاری نکنند و یا آن ها را بکشند.
Hostage Rescue : در این حالت وظیفه CT محافظت از گروگان ها و یا کشتن تمام ترور هاست تا پیروز شوند و در مقابل وظیفه ترور ها کشتن CT هاست تا گروگان ها را نجات ندهند.
Assassination : در این حالت ترور ها با کشتن فردی که با نام VIP شناخته می شود پیروز می شوند، و CT ها با همراهی VIP تا محل مشخص.
Team Death Match : در این حالت ترور ها با CT ها مبارزه می کنند تا تمام اعضای یک تیم کشته شوند.
Death Match : در ایت حالت همه دشمن هم هستند و باید همدیگر رت بکشند.
Zombie Mode : در این حالت هم Zombie ها تحت کنترل CPU قرار می گیرند و شما در تیم مقابل که انسان ها هستند باید با آن ها مقاله کنید و آن ها را بکشید تا زنده بمانید که هر چه زمان بیشتری زنده بمانید و بیشتر بکشید جایزه های بیشتری در یافت خواهید کرد.
counter-strike-online-shop.jpg

counter-strike-online-servers.jpg

counter-strike-online-respawn.jpg

counter-strike-online-lobby.jpg

counter-strike-online-fps-game.jpg

counter-strike-online-elite-crew.jpg

و همین طور اسلحه های بیشتر،Map های بیشتر و ... می باشد!
در این بازی امکان ارتقای اسلحه ها وجود دارد و همیطور Challenge های روزانه، هفتگی و همیشگی هم وجود دارد که هم باعث انگیزه میشه و هم به شما جایزی هایی خواهند داد مثلا اسلحه ای برای 1 روز یا آیتمی برای ارتقای اسلحه و همینطور Event هایی مثل XP 2x و امثال این و حتی تشکیل Clan که در صورتی که با Clan خود به بازی بروید به شما 80% XP بیشتر داده می شود.
امیدوارم CS باز ها بریزند این بازی که خیلی جدید تره و ویژگی های خیلی جذاب تر را هم داراست و همین طور دیگه هکر وجود نداره و بازی گاهی هم با Update نقص هایش را برطرف می کند و یا چیز های جدیدی به بازی اضافه می کند !
لینک عضویت در سایت بازی
لینک دانلود بازی با حجم 745MB
لینک YouTube از Gameplay بازی

آخرین ویرایش:

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
با سلام خدمت دوستان مخصوصا کانتر بازها !
می خواستم نسخه جدید بازی کانتر استرایک با نام Counter Strike Online که این بار به حالت یک بازی سبک MMOFPS درآمده که در آخر های سال 2010 عرضه شده است را معرفی کنم.
بازی دقیقا مانند نسخه Counter Strike 1.6 می باشد و حتی Map های بازی نسخه 1.6 را دارد مثل De_Dust 2 ، اما در این نسخه المان های بازی های RPG هم در آن اضافه شده، یعنی در این بازی با پیروزی در مبارزه شما XP و پول کسب خواهید کرد که می توانید با این پول سلاح های بهتر را خریداری کنید.
این بازی تمام ویژگی های نسخه قبلی را دارد اما دارای Game Mode های بیشتر که شامل :
Detonation : همان حالتی که در نسخه 1.6 هم وجود دارد به این صورت که وظیفه ترور ها بمب گزاری و کشتن دشمن هست تا پیروز شوند، و در مقابل Counter-Terrorist ها وظیفه محافظت از Base خودشان دارند تا ترور ها بمب گزاری نکنند و یا آن ها را بکشند.
Hostage Rescue : در این حالت وظیفه CT محافظت از گروگان ها و یا کشتن تمام ترور هاست تا پیروز شوند و در مقابل وظیفه ترور ها کشتن CT هاست تا گروگان ها را نجات ندهند.
Assassination : در این حالت ترور ها با کشتن فردی که با نام VIP شناخته می شود پیروز می شوند، و CT ها با همراهی VIP تا محل مشخص.
Team Death Match : در این حالت ترور ها با CT ها مبارزه می کنند تا تمام اعضای یک تیم کشته شوند.
Death Match : در ایت حالت همه دشمن هم هستند و باید همدیگر رت بکشند.
Zombie Mode : در این حالت هم یک تیم به حالت Zombie در می آیند و تیم مقابل که انسان ها هستند باید با آن ها مقاله کنند و آن ها را بکشند.
و همین طور اسلحه های بیشتر،Map های بیشتر و ... می باشد!
امیدوارم CS باز ها بریزند این بازی که خیلی جدید تره و ویژگی های خیلی جذاب تر را هم داراست و همین طور دیگه هکر وجود نداره و بازی گاهی هم با Update نقص هایش را برطرف می کند و یا چیز های جدیدی به بازی اضافه می کند !
لینک عضویت در سایت بازی
لینک دانلود بازی با حجم 745MB
از توضیحات خوشمان آمد من دارم دانلود میکنم البته کانتر سورس هم میزنم ولی گفتم این هم یه تست بزنم شاید خوشم بیاد راستی چند تا عکس هم از بازی بذارید بهتره ممنون !

Dante May Cry

کاربر سایت
Apr 19, 2008
1,193
نام
مَهدی
از توضیحات خوشمان آمد من دارم دانلود میکنم البته کانتر سورس هم میزنم ولی گفتم این هم یه تست بزنم شاید خوشم بیاد راستی چند تا عکس هم از بازی بذارید بهتره ممنون !

Update شد!
امیدوارم خوشتون بیاد !

• Like
Reactions: shayan720

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
به نظر چیز جالبی میاد

دو تا سوال دارم

پینگ تو بازی چنده ؟

چرا در صفحه ی ثبت نام لیست کشور محل اقامت اینقدر محدوده و فقط 10 تا کشور اسیایی داره ؟

Dante May Cry

کاربر سایت
Apr 19, 2008
1,193
نام
مَهدی
به نظر چیز جالبی میاد

دو تا سوال دارم

پینگ تو بازی چنده ؟

چرا در صفحه ی ثبت نام لیست کشور محل اقامت اینقدر محدوده و فقط 10 تا کشور اسیایی داره ؟

سرور این بازی در آسیا هستش که ممکنه باعث بشه پینگ بازی بد نباشه.
من هنوز دانلود نکردم پینگ و نمی دونم، امشب دانلود می کنم می گم چه طوره!
فکر کنم چون این بازی در آسیا ساخته شده فقط 10 تا کشور رو نوشته اما این بازی رو از همه جای دنیا میشه دانلود کرد و بازی کرد.

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
سرور این بازی در آسیا هستش که ممکنه باعث بشه پینگ بازی بد نباشه.
من هنوز دانلود نکردم پینگ و نمی دونم، امشب دانلود می کنم می گم چه طوره!
فکر کنم چون این بازی در آسیا ساخته شده فقط 10 تا کشور رو نوشته اما این بازی رو از همه جای دنیا میشه دانلود کرد و بازی کرد.

خوب داداش مهمترین چیز پینگه ! امیدوارم زیر 200 باشه

توی سایت گیم اسپات سرچ کردم اصلا" بازی وجود خارجی نداشت ! :d

اتفاقا" پینگ با سرورهای اسیایی افتضاحه دلیلشم وجود کشورهایی با اینترنت بی کیفییت در مسیر ایران با سرورهاست.

آخرین ویرایش:

Dante May Cry

کاربر سایت
Apr 19, 2008
1,193
نام
مَهدی
patchخاصی‌ می‌خواد برای بازی؟؟؟

ایرانیها می‌تونن بازی کنن؟؟؟

اگه کسی‌ تونسته بیاد بگه
نه این بازی رو وقتی دانلود کردی اجراش کنی خودش اگه Update اومده باشه شروع به آپدیت می کنه و بعد از اینکه تموم شد می تونی داخل بازی بشی!
این بازی رو همه می تونن بازی کنن، حتی ایرانی ها چون Global هستش! :d
بازی free هست ؟ cd key یا چیزه دیگه ای نمیخواد ؟ اگه چیزی نمیخواد امشب دانلود کنیم !
نه بازی کالا free هستش،cd key هم نمی خواد، فقط Item Mall های بازی پول می خواد که ضروری هم نیستن!

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
من این بازیو 2-3ماه پیش از xfire پیدا کردم! بازی کپی کانتر خودمونه از اسمشم معلمومه!! پینگشم که تعریفی نداره چون سرورا توی اندونزی و اونورا هستن :D ولی در کل بازی خوبیه!

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
من این بازیو 2-3ماه پیش از xfire پیدا کردم! بازی کپی کانتر خودمونه از اسمشم معلمومه!! پینگشم که تعریفی نداره چون سرورا توی اندونزی و اونورا هستن :D ولی در کل بازی خوبیه!

خوب بگو حداقل و حداکثر پینگ خودت و همینطور متوسط پینگ سایر بازیکنان چنده ؟

Dante May Cry

کاربر سایت
Apr 19, 2008
1,193
نام
مَهدی
خوب بگو حداقل و حداکثر پینگ خودت و همینطور متوسط پینگ سایر بازیکنان چنده ؟

کامدین جان منتظریم ها!! پینگ اگر رو 150 باشه من حتما میرم
بازی برای من 30 دقیقه دیگه دانلودش تموم میشه میام خبر میدم چه جوریاس پینگ و گیم پلی و ...
البته لاذم به ذکر است که من ADSL مخابرات دارم با سرعت 256KB :D
معذرت که دیر شد دانلودش !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر