بازی جدیدی از سری Crysis به احتمال زیاد در دست ساخت است [بروزرسانی]

WonderMahdi

کاربر سایت
Mar 21, 2020
609
نام
مهدی قربان‌زاده
اکانت رسمی Crysis در توییتر بعد از 4 سال برگشته و به شایعات بازگشت این فرنچایز قوت بخشیده است.

Crysis 3

در روز اول آپریل سایت Crysis.com با انتشار عکسی از Nomad، طرفداران را هیجان‌زده کرد اما بسیاری آن را شوخی دروغ اول آپریل میدانستند. در ماه مارچ نیز یک ویدیو برای نشان‌دادن قدرت CryEngine منتشر شد که در انتهای آن محیطی مانند Crysis دیده می‌شود.

ولی در ساعات اخیر اکانت توییتر این بازی با انتشار پیامی همه را شوکه کرد. در این توییت ققط "دریافت اطلاعات" نوشته شده است و پس از آن اکانت‌های رسمی Xbox و Nvidia هیجان خود را نسبت به این توییت نشان دادند. تمام این اتفاقات میتواند به رونمایی قسمت جدید این سری ختم شود. همچنین پیام اکانت‌های ایکس‌باکس و Nvidia میتواند خبر از یک همکاری تبلیغاتی بدهد.

سری Crysis همیشه دارای گرافیک خارق‌العاده بوده‌اند و انتشار قسمت بعدی آن برروی کنسول‌های نسل بعد یک خبر فوق‌العاده است.

https___pbs.twimg.com_media_EVuAIi2WoAE3Kk7_format=jpg&name=4096x4096.jpg

"Crysis Remastered brings new graphic features, high-quality textures, and the CRYENGINE's native hardware - and API-agnostic ray tracing solution for PC, PlayStation, Xbox, and - for the very first time - Nintendo Switch.

Attachments

• screenshot-twitter.com-2020.04.13-19_40_30.png
    screenshot-twitter.com-2020.04.13-19_40_30.png
    20 KB · مشاهده: 617
  • Video to animated GIF converter.mp4_20200414_041140.074_1.jpg
    Video to animated GIF converter.mp4_20200414_041140.074_1.jpg
    211.9 KB · مشاهده: 1,127
Last edited by a moderator:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
اتفاقا اگه پورت خوبی روی switch داشته باشن، امتیاز خیلی خوبی میشه برای CryEngine که چقدر بهینه شده.
وقتی همچین فرصتی وجود داره و به خودشون هم مطمئنن، چرا استفاده نکن؟
من خودم خیلی وقته 2دلم ps3,Vita بفروشم و بزارم روش سوئیچ بخرم، چندتا بازی که دوست دارم اگه براش تایید بشه رسما برای من به یکی از بهترین کنسول ها تبدیل میشه.
نمیدونم نظرم بدردت بخوره یا نه من وانم رو فروختم روش پول گذاشتم سوئیچ خریدم. الان یکم پشیمونم. البته نه از خرید سوئیچ بلکه بخاطر فروختن وان. کلا من هر موقع کنسول بفروشم بعدش پشیمون میشم. بنظرم صبر میکردم پولم جمع شه بهتر بود الانم تو همین یکی دوماه اینقدر کشیده بالا که اصلا دیگه نمیشه خرید

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
نمیدونم نظرم بدردت بخوره یا نه من وانم رو فروختم روش پول گذاشتم سوئیچ خریدم. الان یکم پشیمونم. البته نه از خرید سوئیچ بلکه بخاطر فروختن وان. کلا من هر موقع کنسول بفروشم بعدش پشیمون میشم. بنظرم صبر میکردم پولم جمع شه بهتر بود الانم تو همین یکی دوماه اینقدر کشیده بالا که اصلا دیگه نمیشه خرید
بزرگ ترین اشتباه عمرت رو کردی چرا چون کدوم کنسولی توی این نسل بود که با 150 تومن 1 ترا هاردش پر میکردن؟؟
این نسل وان معمولی بهترین کنسول پایرت بود برای گیمر جماعت

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
بزرگ ترین اشتباه عمرت رو کردی چرا چون کدوم کنسولی توی این نسل بود که با 150 تومن 1 ترا هاردش پر میکردن؟؟
این نسل وان معمولی بهترین کنسول پایرت بود برای گیمر جماعت
این یه دفعه رو باهات موافقم تو شرایطی که اصلا پول نداشتم باهاش دوبار RDR2 رو تموم کردم. البته سوئیچی که گرفتم از اون مدل کپی خوراست. خرجش دانلوده>:)
البته من PC نسبتا خوبی هم دارم بیشتر رو این حساب کردم که همه بازیا رو میتونم رو پی سی برم. در کل ولی صبر کرده بودم بهتر بود

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
این ها حتما برای نسل بعد برنامه دارن به احتمال C4 و این رو برای آشنایی بیشتر عرضه کردن
اره احتمالا
از اونجایی هم که خبری از EA نبود تو تریلر فک کنم ip رو خریدن ازشون و میخان رو pc حدالقل self publish عرضه کنن اونم احتمالا به لطف Epic :D
تو این چندسال گذشته چقدر اتفاقات عجیب داشتیم:D

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
یوروگیمر این احتمال رو مطرح کرده که شاید وارهد هم بخشی از ریمستر باشه :x

There are other oddities and question marks presented by the Crysis Remastered press release. For example, Crytek talks about Crysis single-player campaigns in the plural, when the original game only shipped with one campaign. Is this an implicit hint that the often-overlooked Crysis Warhead may also be getting the remastering treatment?

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
بهتر از این نمیشه.
اگه فقط نسخه اول ریمستر میشد، شانس ریمستر شدن جداگانه وارهد خیلی پائین میومد.
واقعا ریمستر هر 2نسخه در یک مجموعه رویائی هست، برای من به یکی از بهترین کمپینهای 2020 تبدیل میشه.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم

There are other oddities and question marks presented by the Crysis Remastered press release. For example, Crytek talks about Crysis single-player campaigns in the plural, when the original game only shipped with one campaign. Is this an implicit hint that the often-overlooked Crysis Warhead may also be getting the remastering treatment?
ای حال میده وارهد رو انحصاری زمانی PC کنن:))
فقط امیدوارم برای ریمستر نرن سراغ نسخه کنسولی چون خیلی افتضاح بود:D

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
/:):|
ای حال میده وارهد رو انحصاری زمانی PC کنن:))
فقط امیدوارم برای ریمستر نرن سراغ نسخه کنسولی چون خیلی افتضاح بود:D
که چی بشه؟
خدا این خود درگیری رو از هممون بگیره

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
/:):|
که چی بشه؟
خدا این خود درگیری رو از هممون بگیره
اصلاً حرفم رو پس میگیرم، کاش انحصاری PC بمونه:p
شما هم اگه مشکل خوددرگیری داری اول برای خودت دعا کن، بعد هم برو پیش یه دکتر خودت رو نشون بده. بقیه هم مبتلا به مشکل شما نیستن که با فیلتر خودت حرف هاشون رو تفسیر میکنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر