بازی ایرانی فریاد جنگ موفق شد devkit های توسعه XBOX360 را دریافت کند

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,712

بله درست فهمیدید .استدیو سپنا موفق شده حق امتیاز توسعه بازی های خود را از شرکت بزرگ مایکروسافت خریداری کند و این بازی قرار است علاوه بر PC برای XBOX360 نیز منتشر شود.
استدیو سپنتا در این مورد می گوید:
به لطف خدا و زحمات دوستان عزیز ،
موفق شدیم موتور رو لایسنس و کیت توسعه xbox 360 رو خریداری کنیم ، بازی برای کنسول xbox 360 نیز منتشر خواهد شد.

فریاد جنگ یک بازی در سبک شوتر اول شخص میباشد که به عنوان اولین بازی ایرانی منتشر شده بر روی XBOX360 قرار است در مهر 1393 به مرحه انتشار برسد.
با آرزوی موفقیت روزافزون برای بازیسازان ایرانی
=d>

http://sepentaco.ir/

آخرین ویرایش:

T I R E D

کاربر سایت
Jun 11, 2012
60
يني ببين بدبختي به كجاش رسيده كه يه سري آدما هم بخوان يه قدم كوچيك واسه يه گوشه از صنعت عقب افتاده اين مملكت (مث گيم) بردارن , ايراني جماعت اينجوري فرهنگشو نشون ميده
اصلا اين بازي بد ! ولي حداقل همين كه ميرن با ماكروسافت در مورد منتشر شدن بازيشون صحبت ميكنن , مي ارزه به كل هيكل اون آدمايي كه ته خلاقيتشون GTA ايراني و PES ايراني هس !

Völundr

کاربر سایت
Jul 6, 2013
267
شد جریان وقتی که بازی سنتر رفت تو مدیا لیست کمپانی های جهانی, من اون موفع نبودم ولی هنوز اثراتش هست. یه سریا بازم مثل اون موقع شعورشون رو به رخ همه کشیدن! جای تبریک دادنشونه یعنی!

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
به شخصا برای افرادی که چشم دیدن پیشرفت هم وطنشون وندارن متاسفم !!!
به جای اینکه همه بیان تبریک بگن وخوشحال باشن ... یکی میگه خالی بندیه ... یکی مسخره میکنه .... یکی دیگه میگه دورغ فلانه ..... فقط پست ها رو بخونید تا به حرفام برسید !!!!!

==================

من خودم اول از همه خیلی خیلی خوشحالم و امیدوارم واقعا این اتفاق بیافته . قبلا هم بازی سیارهمیترا ( همونطوری که یکی از دوستان گفت ) برای XBOX LIVE منتشر شده بود .
اماسوالی که تو ذهنمه اینه که چه طوری این کیت و بدست اوردن !!!؟؟
چه طوری تحریم ها رو دور زدن ؟!
و مهمتر اینکه کیت و خود مایکرو میده به سازنده ، فکر نکنم خریدنی باشه !!! گفتن خریداری شده ! چه طوری خریدن !؟

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
به شخصا برای افرادی که چشم دیدن پیشرفت هم وطنشون وندارن متاسفم !!!
به جای اینکه همه بیان تبریک بگن وخوشحال باشن ... یکی میگه خالی بندیه ... یکی مسخره میکنه .... یکی دیگه میگه دورغ فلانه ..... فقط پست ها رو بخونید تا به حرفام برسید !!!!!

==================

من خودم اول از همه خیلی خیلی خوشحالم و امیدوارم واقعا این اتفاق بیافته . قبلا هم بازی سیارهمیترا ( همونطوری که یکی از دوستان گفت ) برای XBOX LIVE منتشر شده بود .
اماسوالی که تو ذهنمه اینه که چه طوری این کیت و بدست اوردن !!!؟؟
چه طوری تحریم ها رو دور زدن ؟!
و مهمتر اینکه کیت و خود مایکرو میده به سازنده ، فکر نکنم خریدنی باشه !!! گفتن خریداری شده ! چه طوری خریدن !؟

خوشبختانه همه مثل شما نیستن که هرکس هرچی گفت الکی بیان به به و چه چه کنن و تبریک بگن.
وقتی یه شرکت که کارای قبلیش ساخت وب سایت برای دوتا بازی تحت وب بوده میاد و چنین ادعایی میکنه هر کسی که بشنوه شک میکنه.

شرکتهای ایرانی اینقدر از این ادعا ها کردن که دیگه کسی بدونه مدرک حرفشونو باور نمیکنه.

آخرین ویرایش:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
این خبر خوبیه...ولی سازندگان بازی ، اسپانسرها ، تهیه کننده ها و دیگر مقامات بالا پایه در ایران باید توجه داشته باشن بازی نسازن در خط همونی که هممون میدونیم و تو بازی هرجا سرمونو بر می گردونیم عکسهاشون رو ببنیم...بازی با داستانی خوب باید ساخته بشه که وجه جهانی داشته باشه چون اگر غیر این باشه جز وقت تلف کردن چیزی برای گفتن نخواهد داشت و ممکنه حتی اخرش اصلا اجازه انتشار پیدا نکنه.

AMG

کاربر سایت
Jun 13, 2012
175
از دروغ ها به چه نتیجه ایی میخوان برسن برای من سواله
کیت دولوب رو ماکرو به همین راحتی نمیده خیلی شرایط سنگینی داره که چون کشور ما قانون کبی رایت نداره دلیل اصلی که بهمون ندن
در مورد سیاره میترا اون اصلا ایرانی نیست تمام امتیازش مال یه شرکت خارجیه که دوستان ایرانی خودشون زحمت ثبت و بقیه رو توی نمیدونم کدوم کشور کشیدن
یعنی اون بازی ایرانی حساب نشده بود فقط سازنده هاشون ایرانی بودن
این استودیو هنوز تجربه کار با موتور رو ندار همه بازهاشون تحت وب بوده اصلا شما برو تو سایتش فقط یه سری اسکرین شات از است های اماده موتور گذاشتن
حتی یه عکس مال توتریال شرکت 3d motive ه خیلی بد این کار خجالت بکشن
هر وقت بازی به جایی رسید بعد نشون بدن و بیان خبرای الکی بدن

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
والا من اصلا درك نميكنم چرا بازي سازاي ايراني ميرن تو كار پروژه هاي سنگيني مثل FPS؟ خيلي راحت ميتونن مثل آلمان يا چك بازياي ادونچر يا آركيد بسازن يه كم خلاقيت ميخواد كه متاسفانه ما كمتر به خرج ميديم يادتونه آقاي فنايي خودش يه تنه يه بازي ساخته بود به اسم Dreamland؟ خوب اگه همون پروژه رو با تيم ادامه ميدانن گرافيك بازي رو درست ميكردن و يه كم داستان و گيم پلي رو بهتر ميكردن راحت ميتونست در ابعاد جهاني ظاهر بشه اما متاسفانه ميريم سراغ FPS كه هم خيلي پر خرجه هم اينكه مسلما ما نميتونيم با هيلو و كيلزون و .... رقابت كنيم ميشيم جوك واسه خنده ي ديگران

Sâlar

کاربر سایت
Aug 15, 2010
509
نام
سالار
من میدونم چرا .
سر بازی بتل فیلد 3 که امریکا به ایران حمله کرد و... خیلی براشون سنگین تموم شد . از طرفی بازی هم طرفدارای زیادی داشت تو ایران و هر کاری کردن که جلوی انتشار بازی رو بگیرن نتونستن .
حالا هم این کار رو کردن که یه بازی به هر قیمتی رو کنسول 360 عرضه کنن و در اون بگن ما هم هستیم .

ایران تا سال 2076 به ابر قدرت تبدیل شده ! :))
احتمالا ایران تا سال 2076 دیگه زنبور عسل چینی واردات نمیکنه !
آفتابه چینی
سنگ قبر چینی ! =))

افتخار دارم اعلام کنم ار پست پر محتوای جنابعالی هیچ چیزی نسیب بنده نشد !

کلا این پسستت یعنی چی ؟

Völundr

کاربر سایت
Jul 6, 2013
267
والا من اصلا درك نميكنم چرا بازي سازاي ايراني ميرن تو كار پروژه هاي سنگيني مثل FPS؟ خيلي راحت ميتونن مثل آلمان يا چك بازياي ادونچر يا آركيد بسازن يه كم خلاقيت ميخواد كه متاسفانه ما كمتر به خرج ميديم يادتونه آقاي فنايي خودش يه تنه يه بازي ساخته بود به اسم Dreamland؟ خوب اگه همون پروژه رو با تيم ادامه ميدانن گرافيك بازي رو درست ميكردن و يه كم داستان و گيم پلي رو بهتر ميكردن راحت ميتونست در ابعاد جهاني ظاهر بشه اما متاسفانه ميريم سراغ FPS كه هم خيلي پر خرجه هم اينكه مسلما ما نميتونيم با هيلو و كيلزون و .... رقابت كنيم ميشيم جوك واسه خنده ي ديگران
ِDreamland V2 هم ساخته شد. نمیدونم عرضه شده یا نه البته:D

R!HANNA

کاربر سایت
Apr 22, 2012
352
نام
فهیمه
افتخار دارم اعلام کنم ار پست پر محتوای جنابعالی هیچ چیزی نسیب بنده نشد !

کلا این پسستت یعنی چی ؟

ایران چند سالی هست که داره در حوضه رسانه ها مبارزه متقابل میکنه . مثلا فیلم 300 رو که درست کردن ایران هم رفت یه چیزی بر عکسش رو درست کرد .
این بازی رو هم 100 در صد برای همین کار دارن آماده میکنن . من یادمه سر بازی بتل فیلد 3 در چندین سایت خبری داخلی اخبار هدف داری منتشر شده بود .
شما فکر کن که چه طوری ماکرو میاد و کیت 360 رو به یک شرکت ایرانی میده ؟ مشخصه در پشت این قضیه مذذذذذذذاکراتی انجام شده . و....

خوب منظور بنده از قسمت دوم هم که کاملا مشخص هست . کشوری که هنوز مواد اولیه آفتابه رو از چین وارد میکنه در سال 2076 ابر قدرت نمیشه .:))

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
خوب منظور بنده از قسمت دوم هم که کاملا مشخص هست . کشوری که هنوز مواد اولیه آفتابه رو از چین وارد میکنه در سال 2076 ابر قدرت نمیشه .:))

همین چین سال 1970 آفتابشو از جای دیگه وارد میکرد,خیلی سریع میشه ابرقدرت شد زمانی که کاه به جای مغز تو سر آدم نباشه

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
یکم قوانین سایت رو بخونین بعدش بیاین پست بد بد بدین...یه بازی سنتر داریما...ببینین میتونین یه کاری کنین ...

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
استقبال میشه ازش اگه دروغ نباشه

کی بدش میاد تو منوهای یه بازی زبان360 پارسی هم باشه

بالاخره باید هر چیزی از یه جائی شروع بشه به مایکروسافت سونی اپل و سامسونگ نگاه کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر