بازی استراتژیک

FF-Zack Fair

کاربر سایت
Sep 9, 2008
291
نام
مجید

saied1762

کاربر سایت
Jul 17, 2007
25
دوست عزیز بهت پیشنهاد می کنم rise of Nations: Thrones and Patriots را بازی کنی با اینکه 5 سال از انتشارش می گذره بازی استراتژیکی رو دستش نیومده
این بازی از عصر باستان شروع می شه وتا عصر اطلاعات ادمه پیدا می کنه
24 کشور از جمله ایران می تونی انتخاب کنی و دنیا رو فتح کنی

nariman-potter

کاربر سایت
Feb 22, 2009
327
نام
نریمان

kin

کاربر سایت
Apr 11, 2009
11
سلام کسی بازی استراتژیک توی مایه های رایز او نیشن و ایج اوامپایر میشناسه ؟[/QUOT

بازیCOMMAND&CONOUERتو ایران پیدا میشه :cool: REDALERT&KINGDOMS&RISEANDFALL تو ایران پیدا میشود:wow::wow::wow:

بازی rome total war که با اسم parthia به معنی پارت ها بازی میکنی که سلوکیان رو هم داره
civilizathion IV رو هم میتونی با ایران بازی کنی که کارگر و سربازهاتم فارسی حرف میزنن.راستی خبر داری civilizathion 5 هم دو ماه دیگه تو ایران میاد من یه بازی میخیوام تو مایه های قلعی2وقلعی1:cheesygri

آخرین ویرایش:

FF-Zack Fair

کاربر سایت
Sep 9, 2008
291
نام
مجید
منون دوست عزیز. این بازی ای رو که گفتی خریدم. متشکرم که این بازی را به من معرفی کردی.:biggrin1:
من از دوتا بازی استراتژیک خیلی خوشم اومد که یکی همین قلعه 3 هست یکیم Age of Mythologyه که بهم خیلی چسبیدن:biggrin1: اگه از اینجور بازیا سراغ داری یه ندا هم به ما بده:biggrin1:

Mr.EmaD

کاربر سایت
May 21, 2009
13
نام
EmaD
من کلا عاشق بازیهای استراتژیک هستم ولی تو این مدت یه تعداد بازی نظرمو خیلی بهشون چلب کردن .

Strranghold Legend - 1
Age of Empire II & III - 2
Age of Mythology - 3
Generals - 4
Warcraft III - 5

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
بازیهای دیگه ای هم هست مثل demi god که بازی خیلی زیبایی و بازی EMPIERS که شنیدم محشر هست در GAMESPOT 9.5 گرفته البته نمیدنم بازی BASE دار هست کسی میدونه؟

kin

کاربر سایت
Apr 11, 2009
11
من از دوتا بازی استراتژیک خیلی خوشم اومد که یکی همین قلعه 3 هست یکیم Age of Mythologyه که بهم خیلی چسبیدن:biggrin1: اگه از اینجور بازیا سراغ داری یه ندا هم به ما بده:biggrin1:
خوب اگه از این بازی ها می خوای چند تایی سراغ دارم.انم لیستش.
1 جنگ اساطیر 5 که شبیه age of mithron است.:love:
2 kingdoms رو هم می شناسم که شبیه age of mithron است.:love:
3 ris & fall رو می شناسم که کمی شبیه stronghold 2 هست.:blushing:
شبیه قلعه ی 3 هم چیزی نمی شناسم:blushing:

R-teen

کاربر سایت
Oct 28, 2007
268
نام
آرتین
بازیهای دیگه ای هم هست مثل demi god که بازی خیلی زیبایی و بازی EMPIERS که شنیدم محشر هست در GAMESPOT 9.5 گرفته البته نمیدنم بازی BASE دار هست کسی میدونه؟

فکر کنم منظورتون Empire Total War هست، اگر منظورتون از base اینه که construct و ساخت و ساز و ایجاد base داره، خیر این طوری نیست. ولی در کل خیلی بازی عالی ای هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر