بازی‌کست BaziCast

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
برنامه بعدی بازی کست یک پرونده در مورد مایکروسافت هست که البته به همین همایش اخیر هم مرتبطه.
زمانش به زودی اعلام میشه
کسری جان ما هنوز منتظر قسمت جدید بازی کست هستیم ها... =P~:D

برای سایر دوستان علاقمند، من یک ارشیو خیلی خوب از بازی کست های فصل یک و دو و سه پیدا کردم که خیلی هم کامل هست و سرعت دانلودش هم خوبه.
برای کسایی که دنبال آرشیو کامل بازی کست هستن: :>B-)
dl.gameemag.ir - /bazicast/

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
کسری جان ما هنوز منتظر قسمت جدید بازی کست هستیم ها... =P~:D

برای سایر دوستان علاقمند، من یک ارشیو خیلی خوب از بازی کست های فصل یک و دو و سه پیدا کردم که خیلی هم کامل هست و سرعت دانلودش هم خوبه.
برای کسایی که دنبال آرشیو کامل بازی کست هستن: :>B-)
dl.gameemag.ir - /bazicast/
خیالتون راحت. اتفاقا امروز با محمد مشغول برنامه ریزی برای موضوعات اپیزودهای فصل پنجم بودیم.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
ظاهر استودیو یه تغییراتی کرده که به نظرم خوشتون میاد.
همانطور که تو قسمت اخر فصل چهار هم گفتم قسمت اول این فصل تو تابستون میاد یعنی تاقبل از پایان شهریور منتظر قسمت جدید باشید.
مرسی از همتون :D

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
ظاهر استودیو یه تغییراتی کرده که به نظرم خوشتون میاد.
همانطور که تو قسمت اخر فصل چهار هم گفتم قسمت اول این فصل تو تابستون میاد یعنی تاقبل از پایان شهریور منتظر قسمت جدید باشید.
مرسی از همتون :D
سلام آقای کریمی
شرمنده تا حدی اف تاپیک هست چیزهایی که میخوام بگم.
1-در صورتی که به اون پادکست های اولیه (رایاکست ها) دسترسی دارید ممنون میشم مجدد آپلودشون کنید (برای زنده کردن یکسری خاطرات میخوام).
2-قبل از این انجمن سایت/انجمن بازی دات بود (که به شکل عجیبی از دسترس خارج شد) اسم ادمین اونجا هم تا جایی که یادم میاد کسری بود. میخواستم بپرسم شما بودید :D؟

پ.ن:جالبه یه انجمن دیگه هم (بازیکده) بود (اسم ادمین اون درست یادم نیست) اونم پوکید!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: 619

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
سلام آقای کریمی
شرمنده تا حدی اف تاپیک هست چیزهایی که میخوام بگم.
1-در صورتی که به اون پادکست های اولیه (رایاکست ها) دسترسی دارید ممنون میشم مجدد آپلودشون کنید (برای زنده کردن یکسری خاطرات میخوام).
2-قبل از این انجمن سایت/انجمن بازی دات بود (که به شکل عجیبی از دسترس خارج شد) اسم ادمین اونجا هم تا جایی که یادم میاد کسری بود. میخواستم بپرسم شما بودید :D؟

پ.ن:جالبه یه انجمن دیگه هم (بازیکده) بود (اسم ادمین اون درست یادم نیست) اونم پوکید!
سلام
یادش بخیر رایاکست اگه کسی تو ارشیوش داشت ما رو هم بی نصیب نذاره. اولین قسمتش رو تو اشپرخونه دفتر بازی رایانه ضبط کردیم :-<
نه من ایشون نبودم :D منتها میدونم بازی سنتر کار اعضای بازی دات هست.
پ.ن : بهرام یه ایتم خیلی خوب و دقیق نوشته که مرتبط با قسمت اول فصل پنجم هست و احتمالا دو روز پیش از انتشار پادکست در کانال یوتیوب سایت منتشر میشه.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
میز ندارید برگه هاتون رو کجا میزارید؟
این شماره استثنا میز نداشتیم چون ساخت دکور طول کشید. از اپیزود بعد یا نهایتا اپیزود بعدش میز هم اضافه میشه.

پ.ن : این میزان از دقت بی سابقست :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر