بازی‌کست BaziCast

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
فوق العاده بود. هم سوژه انتخابی هم نحوه روایت هم لحن تعریف کردنتون. واقعا لذت بردم.
نمیدونم برای من اینقدر جذاب بود یا بقیه هم همین نظر رو دارن. امیدوارم هر ۲ هفته شاهد بررسی همچین پرونده هایی ازتون باشیم

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
خیلی عالی بود . یاد کلوپ های دوران بچگی افتادم که جرئت نمی کردم re بازی کنم خودم . می رفتم بازی بقیه رو نگاه می کردم. خخخ. :D
یه پیشنهاد هم داشتم ، کاش برای رویداد های معرفی ای که در این ماه هست (اگر تایید بشه) یه برنامه ویژه لایو یا با فاصله کم می زاشتین. حالا زمان پادکستش زیاد هم نبود، مهم نیست ولی چیز باحالی میشه مثل ویژه نامه های e3 بازی رایانه طور. امیدوارم بهش فکر کنید . :-bd

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
مثل همیشه عالی بود.
این پرونده نحوه به وجود اومدن تروفی/اچیومنت هم که یکی از دوستان قبل تر اشاره کرد ؛ با توجه به تروفی هانتر بودن آقای طالبیان پروندشو برید چیز جالبی درمیاد.

• Like
Reactions: 619 and saeed_sg

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
از این قسمت هم بسیار لذت بردیم. بررسی بازی هایی که مدت زمان زیادی صرف ساختشون شد و در نهایت شکست خوردن (مثل Too human و Duke Nukem) به عنوان پرونده میتونه خیلی شنیدنی باشه. اگر امکانش بود در دستور بررسی قرار بدید

• Like
Reactions: 619

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
خواستم بگم از بین این همه سایت ایرانی و آیتمهای تصویری و صوتی گفتگو محور در حوزه ویدیو گیم فقط گفتگوی شما دو نفر به آدم حال میده. امیدوارم این هفته یه بحث مفصل راجع به رویداد PS5 داشته باشید. برای قسمت آخر فصل هم یه مهمون سرشناس به انتخاب خودتون دعوت کنید البته با توجه به دکور برنامه امکان اضافه کردن مهمانی در ابعاد امیرگلخانی وجود نداره یه مهمون جمع و جور تر مثل جواد محسنی فکر کنم وسط کادر جا بشه بشینه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر