بازی‌کست BaziCast

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
خسته نباشید این قسمتم خیلی خوب و پر انرژی بود بحث سخت افزارم عالی بود

در مورد کنترلر هم بحث کنید یا قابلیت های جدیدی که به فریمورها اضافه میشه در هر اپدیتی که میاد

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
به جان خودم دو سه روز بعد از پادکست قبلی جواب درست رو با اینستاگرام براتون direct کردم. یه عکس براتون فرستادم توی توضیحاتش جواب مسابقه رو نوشتم. اتفاقا از اینجا یادم بود که یه مطلب هم تو بازی رایانه به مناسبت آخرین شماره nintendo power چاپ شده بود فکر کنم به قلم یاشار ذوالفقاریان و اونجا اشاره شده بود که اولین مجله منتشر کننده cheat code ها بوده. profile name من هم mk.unknown هست

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
به جان خودم دو سه روز بعد از پادکست قبلی جواب درست رو با اینستاگرام براتون direct کردم. یه عکس براتون فرستادم توی توضیحاتش جواب مسابقه رو نوشتم. اتفاقا از اینجا یادم بود که یه مطلب هم تو بازی رایانه به مناسبت آخرین شماره nintendo power چاپ شده بود فکر کنم به قلم یاشار ذوالفقاریان و اونجا اشاره شده بود که اولین مجله منتشر کننده cheat code ها بوده. profile name من هم mk.unknown هست​
چک می کنیم، اگر بود که اسمتون تو لیست برنده ها قرار میگیره

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
قرار بود شماره جدید امشب منتشر بشه. فکر کنم آقای طالبیان درگیر Xbox One باشه که تازه خریده فرصت آپلود کردن پیدا نکرده
این قضیه تو تاکسی موندن امیر اخرسر کار دست ما داد. شماره جدید امشب اپ میشه و دفعه بعدی هم علت تاخیر این شماره رو میگیم.
ممنون

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
بخش ویژتون خیلی خوب بود!! امیدوارم همین موضوع سریالا ادامه پیدا کنه فقط راجع به سریالای DC این دفعه حرف بزنید!! :d
سلام شدیدا موافقم با حرف دوستمون اون سریالی هم که معرفی کردین دانلود کردم البته هنوز فرصت دیدنش نصیبم نشده ضمنا خیلی ممنونم بسیار عالی بود این قسمت به خصوص بخش مورتالش
قست بعدی کی میاد ؟ شدیدا منتظریم
منتظر هم که هستیم قطعا

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
سلام و خسته نباشید به بچه های پاد کست فقط میخاستم بگم برای قسمت بعدی همون طور که گفتین نقد بلاد برن بگید مخصوصا در باره داستان بازی صحبت کنید مفصل ،چون هر کس یه برداشت داره از داستان بازی که با نفر دیگه کمی فرق میکنه ....شدیدا میخام ازتون که داستان بازی رو بازگو کنید که نقل و نبات این چند روزه فرم های بازی هست.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
سلام و خسته نباشید به بچه های پاد کست فقط میخاستم بگم برای قسمت بعدی همون طور که گفتین نقد بلاد برن بگید مخصوصا در باره داستان بازی صحبت کنید مفصل ،چون هر کس یه برداشت داره از داستان بازی که با نفر دیگه کمی فرق میکنه ....شدیدا میخام ازتون که داستان بازی رو بازگو کنید که نقل و نبات این چند روزه فرم های بازی هست.
\
چشم اتفاقا قصد داریم از تنها کسی که توی ایران رکورد 100 درصد شدن بازی رو در اختیار داره ، دعوت به عمل بیاریم. کسی که قطعا دوستان بازیکستی باهاش اشنا هستند.
قست بعدی کی میاد ؟ شدیدا منتظریم​
هفته اینده قسمت جدید منتشر میشه.
سلام شدیدا موافقم با حرف دوستمون
emoji4.png
اون سریالی هم که معرفی کردین دانلود کردم البته هنوز فرصت دیدنش نصیبم نشده
emoji16.png
ضمنا خیلی ممنونم بسیار عالی بود این قسمت به خصوص بخش مورتالش
emoji3.png
از این به بعد یه بخش کاملا ویژه داریم. بعضی اوقات هم مثل قسمت قبلی ، موضوعات به دنیا سرگرمی اختصاص پیدا خواهد کرد ؛ اما خب همیشگی نخواهد بود.

پ.ن : ممنون از همتون ، در ضمن پیچ اینستاگرام بازی کست فعالیت جدی خودشو اغاز کرده و می تونم مدعی شم که با تمامی پیج های مرتبط با بازی متقاوت هست.

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
پیج اینستاگرام بازی کست واقعا داره فوق العاده عمل میکنه. روزی حداقل 3 خبر همراه تصویر و متن انگلیسی منبع منتشر کننده. واقعا جای تشکر داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر