بازی‌کست BaziCast

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
اول تشکر کنم برای پادکست! :x گویا این قسمت هم مخصوص سونی فن هاست! :-"
اما میشه یه جای دیگه آپ کنید؟ :( این Rodfilde سرعت دانلودم ازش فاجعست! 13kb/s :( اون لینک موقت هفته ی پیش،برای من سرعت بیشتری از این داشت :d

حالا این رو گذاشتم دانلود،ببینم چه میشه :d ولی از هفته ی دیگه ممنون میشم یک کاری کنید براش! :-"

اگرم فقط من با این سرور مشکل دارم،پذیرای راه حل های پیشنهادی(غیر از خرید پریمیوم ) دوستان میباشم! :x

ویرایش: خوب سیستم عوض شد! :d سرعت دانلود درست شد :d تا دقایقی دیگر بازیکست میگوشیم:bighug:
گویا مشکلات من و این سایت ریشه ایه! :-" :d

آخرین ویرایش:

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
آقا محمد و آقا کسری عزیز . یه خواسته ای داشتم. سوالات رو کم کم پیچیدش کنید. باور کنید سوالات با یه سرچ ساده پیدا می شه. می دونم هدفتون افزایش اطلاعات عمومی گیمر هاست ولی اگه سعی کنید در کنارش یه سوالاتی رو هم بدید که من و یا افراد دیگه مجبور شیم یک بازی یا چند بازی رو چند بار بازی کنیم تا بتونیم سوالات شمارو جواب بدیم. باور کنید اونجوری بهتره.
ولی خب به هر حال هر جور که راحتید طرح کنید سوالات رو:)

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
جواب ارسال شد.

پ.ن: آقا از رو ما فن هاي نينتندو با غلتک رد شدين كه :d حداقل يه فن نينتندو اضافه كنين مبارزه عادلانه بشه.
در برناممون هست که یه طی یکی دو شماره اینده یه نینتندو فن رو به شرکت در پادکست دعوت کنیم.
آقا محمد و آقا کسری عزیز . یه خواسته ای داشتم. سوالات رو کم کم پیچیدش کنید. باور کنید سوالات با یه سرچ ساده پیدا می شه. می دونم هدفتون افزایش اطلاعات عمومی گیمر هاست ولی اگه سعی کنید در کنارش یه سوالاتی رو هم بدید که من و یا افراد دیگه مجبور شیم یک بازی یا چند بازی رو چند بار بازی کنیم تا بتونیم سوالات شمارو جواب بدیم. باور کنید اونجوری بهتره.
سوالات به مرور سخت تر میشه. توجه کنید که ما تازه شماره چهارم رو منتشر کردیم.

از پیشنهادات دوستان ممنونیم و همانطور که قبلا گفتم از اونها استقبال می کنیم.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
این بازی کست مختص بازی سنتره یا نه به طور کلی منتشر میشه؟منظورم اینه که از طرف سایت بازی سنتره​

نه این پادکست به هیچ سایتی تعلق نداره

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
اگر ميشه اين بخش خاطرات/تجربيات رو بخش ثابت كنين، مخصوصاً اگر در مورد مشكلات گيمرها (مثل نگاه منفي جامعه، انصاف فروشنده ها و...) هم بحث كنيد عالي ميشه.

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
جواب ارسال شد!
کارتون حرف نداره پادکست عالیه
ویرایش:
اینو یادم رفت بگم این بخش نوستالژی عالی بود خودم سنم زیاد قد نمیده ولی خیلی جالب بود لذت بردم

آخرین ویرایش:

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
534
نام
مسعود
خوب من اینقدر این پادکست ها واسم جالب بود که همه ی 4 تاش رو یکجا دانلود کردم و پشت سر هم گوش کردم.
فقط موقعی که گوش می کردم چند تا حس به من دست داد که می خواستم با دوستانم اشتراک بگذارم.
اول که یک حس خوشحالی مضاعف به من دست داد خاطرات دوران کلوب واسم زنده شد .با دوستان می نشستیم و در مورد بازیهای مورد علاقه مون صحبت می کردیم .از رمزهایی که جدیدا یاد گرفته بودیم می گفتیم.دقیقا توی این پادکست ها یاد اون جو افتادم.باورتون نمیشه ولی مواقعی بود که فرداش امتحان داشتم ولی فکرم جای این بود که زودتر صبح بشه و برم کلوب و god of war بزنم.
یک بنده خدایی بود هر هفته جمعه ها میومد کلوب و بازی رزیدنت اویل 2 رو با کلیر و لیون تا اخرش می رفت و کل کلوب می نشستیم و مثل سینما بازی طرف رو نگاه می کردیم و هی تشویقش می کردیم.البته وقتی می خواست رمز مهمات بی نهایت رو بزنه دسته رو زیر پاش قایم می کرد تا ما نبینیم.b-)
البته عمر گیمری بنده قدیمی تر هم هست و با میکرو و سگا هم خاطراتی رو دارم.یادمه یک تابستون رو کامل رفتم شاگردی خیاطی تا پول جمع کنم و میکرو بخرم البته موفق هم شدم.چقدر کمبات و خرگوش و کشتی کج توی سگا بازی کردم.یادش بخیر

حس دیگه ای که به من دست داد یک حس ترس بود مخصوصا بعد از اینکه کسری فکر کنم توی پادکست شماره 1 بود که گفت تا حدود 4 یا 5 سال دیگه مشاغل کاری نگذاره زیاد سراغ گیم بیایم گفتم یعنی پیر شدیم و رفت.البته بوده بازه هایی حتی چند ساله که خودم از بازی دور بودم ولی شنیدنش از زبون عاشقان دنیای گیم یکم غم انگیز بود.
البته من هم 26سال دارم و ازدواج هم کردم.(البته با این جمله ی اخر باید من رو درک کنید.;))

حس ترس دیگه ی من هم این بود که نکنه این پادکست ها ادامه پیدا نکنه چون به نظر من از مجله هم بهتره و کیفیت بالایی داره.مثلا در مورد یک خبر بعضی مواقع 5 دقیقه هم صحبت می کنید وتحلیل می کنید و در مورد سابقه اون شرکت حرف می زنید و از یک خبر تقریبا سطحی یک بحث جذاب می سازید و این فوق العاده است.
خواهشمندم که ادامه دار باشه کارتون و ما هم پشتتون هستیم.

چند تا پیشنهاد هم دارم که امیدوارم کمک کننده باشه.
1_همینطور که بقیه دوستان گفتند از بقیه ی بچه های مجله هم دعوت کنید ولی من یک کوچولو این پیشنهاد رو بسط میدم ومی گم از بقیه دوستان مجله های دیگه هم استفاده کنید مثلا خیلی دوست دارم بچه های دنیای بازی و بازینما رو هم بیارید و بحث کنید.مثلا اقای طه رسولی موقعی که نقد the evil within رو داشتین حضور می داشتند و تقابل شما رو در نقد می شنیدیم.البته این یک پارچگی سخته ولی انشااله با محبوبیت بیشتر پادکست ها بقیه دوستان هم راغب تر خواهند شد.

2_من کاملا شانسی چشمم به این انجمن افتاد و حتی کاملا اتفاقی تر هم فهمیدم که این کار دوستان بازی رایانه است. پیشنهاد می کنم تبلیغات بیشتری رو در این مورد انجام بدین تا همه ی علاقمندان بتونند سریع تر این مکان رو پیدا کنند و پادکست ها رو گوش کنند.

3_غیر از مسابقه که خودش ایتم جالبیه و تعامل بین کاربران و اعضای تیم رو بیشتر می کنه پیشنهاد می کنم از کاربران هم بخواهید که مثلا شعرهای طنز و یا توصیفی مربوط به گیم رو واسه ی شما بفرستند و شما هم توی بخش کوچکی اونها رو بخونید.(البته اگر این بخش راه بیفته من خودم حرف های زیادی واسه گفتن دارم.)

در آخر هم موفق باشید و من همچنان منتظر پادکست جدید هستم.

در ضمن جواب مسابقه هم فرستاده شد.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
چند روزی بود که شماره چهارم رو دانلود کرده بودم، اما وقت نشده بود که گوش بدم تا امروز و الان
واقعا و واقعا قسمت سوم و خاطرات PS One ورای تصور بود توضیحاتی که دادید
ممنون و سپاس

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
به تیم بازی کست یه پیشنهادی دارم

اگه امکانش هست از کارهای BRAIN TYLER استفاده کنید برای موسیقی برنامه. ایشون SOUND TRACK بسیاری از بازی ها معروف رو ساختند.
همچون COD:MW3 واقعا آهنگ هاش بی نظیره .

از دست ندید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر