بازی‌های Persona در راه سرویس Xbox Game Pass

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
شایعات صحت داشتند و طی رویداد ایکس باکس و بتسدا، بالاخره اعلام شد که بازی Persona 3 Portable، بازی Persona 4 Golden و بازی Persona 5 Royal به سرویس ایکس باکس گیم پس می‌آیند. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

سری Persona

هر سه عنوان برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس|اس و ایکس باکس وان و همچنین گیم پس در دسترس خواهند بود، اما شرکت Atlus در نمایش دیشب اعلام کرد که اول از همه عنوان Persona 5 Royal در تاریخ 21 اکتبر (29 مهر) به سرویس Xbox Game Pass اضافه می‌شود. Persona 4 Golden برای اولین بار به پلتفرم‌های ایکس باکس می‌آید و Persona 3 Portable نیز بالاخره برای PC و ایکس باکس ریمستر خواهد شد.

بازی Persona 5 Royal که در میان این سه زودتر از همه در دسترس مشترکان گیم پس قرار می‌گیرد، یک نسخه ارتقا یافته از پرسونا 5 است که شامل محتویات جدید، یک شخصیت قابل بازی جدید (کاسومی) و چندین موارد اضافه دیگر می‌شود. Persona 4 Golden نیز پیش از این بر روی PC عرضه شده بود و حالا کاربران ایکس باکس نیز می‌توانند در آینده به تجربه آن بپردازند. البته هنوز تاریخ دقیقی برای این عنوان و همچنین Persona 3 Portable اعلام نشده است.

شایان ذکر است که طبق بیانیه منتشر شده توسط Atlus، هر سه این عناوین به‌صورت Native برای کنسول پلی استیشن 5 هم منتشر می‌شوند. دو بازی Persona 3 Portable و Persona 5 Royal نیز به Persona 4 Golden می‌پیوندند و در زمان نامعلومی به استیم می‌آیند. بنابراین، این‌طور که به‌نظر می‌رسد متأسفانه همچنان هیچ برنامه‌ای برای عرضه این بازی‌ها بر روی نینتندو سوئیچ وجود ندارد.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,869
می مردن Persona 3 FES رو میدادن؟
این به درد عمه شون میخوره!!!
نسخه 2D ه PSP برای پلتفرمهای فعلی؟ شوخی شون گرفته؟
Meh...

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
P3P و Golden که شک دارم دیگه وقت کنم از اول برم، الان یکی به من بگه Royal برای ما پایرت خورها هم میاد یا باید بریم سرویس بگیریم؟ :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,259
نام
محمد
P3P و Golden که شک دارم دیگه وقت کنم از اول برم، الان یکی به من بگه Royal برای ما پایرت خورها هم میاد یا باید بریم سرویس بگیریم؟ :D
چرا نیاد.:D
---
برا من شخصا مهم ترین خبر کنفرانس بود...
Persona 5 فکر کنم اگر بهترین بازی نسل گذشته نباشه قشنگ جزو Top3 هست. بزن به رگ که شاهکاره!:D
---
یاد و خاطره اون عزیزان که میگفتند، سونی پول به اتلوس داده و انحصاری میمونه بخیر!:)

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
P5 یکی از بهترین بازیایی بود که پلی دادم واقعا غیر قابل توصیفه انقدر خوبه، از همون لحظه اولی که بازی استارت میخوره میخکوب میشی به داستان و همه چی
البته من با شبیه ساز ps3 رو پیسی پلی دادم که نسخه رویال به مراتب از هر لحاظ بهتره ایشالا اینم میزنیم :D

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
من رویالو گرفتم ولی حقیقتا اینقدر طولانیه گفتم نرمش دیگه چون 5 رو رفته بودم.
الان رو پی سی میرم سیو های اماده به محتوای اصلی رویالو میگیرم میرم فقط.8->

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
من رویالو گرفتم ولی حقیقتا اینقدر طولانیه گفتم نرمش دیگه چون 5 رو رفته بودم.
الان رو پی سی میرم سیو های اماده به محتوای اصلی رویالو میگیرم میرم فقط.8->
ممکنه یخورده گیج شی
چون یه بخشی از داستان آرک رویال تو خود همون بازی اصلی میره جلو و بدون اون ها حقیقتا خیلی از پلان پوینت های داستان اون آرک ارزششون رو از دست میدن

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
ممکنه یخورده گیج شی
چون یه بخشی از داستان آرک رویال تو خود همون بازی اصلی میره جلو و بدون اون ها حقیقتا خیلی از پلان پوینت های داستان اون آرک ارزششون رو از دست میدن
میخونم حالا اونو زیاد مهم نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر