بازیگر نقش لارا کرافت مشخص شد

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
به گزارش Hollywood Reporter، آلیشیا ویکاندر (Alicia Vikander) نقش لارا کرافت در فیلم Tomb Raider را ایفا خواهد کرد. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

c0o6lgvl9hkw5fh8fii2.jpg

این فیلم که کارگردانی آن را Roar Uthaug بر عهده دارد، بیانگر داستان لارا کرافت جوان و کم تجربه‌ای است که باید برای بقا در اولین ماجراجویی‌اش تلاش کند.
آلیشیا ویکاندر امسال جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن را برای بازی در فیلم The Danish Girl دریافت کرد. او همچنین در فیلم‌های Ex-Machina، Burnt و The Man From U.N.C.L.E ایفای نقش کرده است و در فیلم Jason Bourne هم حضور خواهد داشت.

منبع

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
ایشون بازیگر خوبیه ولی واقعا بدرد این نقش نمیخوره اصلا حس لارا بودنو نداره:D
به نظرم بهترین گزینه همون Camilla Luddington بود، گزینه های خوب بعدی هم Gemma Arterton و یا Summer Glau بودن

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
نظر خودم اینه که حتما لازم نیست بازیگر شبیه اون شخص باشه! برای مثال Heath Ledger ! کی فکرشو میکرد همچین شخصیت فوق العاده رو بسازه !
اگه بخواد حس لارا رو بده با بازی کردنش میده که طبق اون 4 5 تا فیلمی که ازش دیدم واقعا نقششو خوب بازی میکنه و استعدادشو داره ! اسکاری هم که برد حقش بود واقعا

آخرین ویرایش:

mafia007

کاربر سایت
Dec 29, 2010
42
این لاغر مردنی رو چه به لارا کرافت ؟!! :-??
لارا باید وحشی و خشن باشه
وجدانا دست من بود Pink رو میذاشتم لارا کرافت بازی کنه :D

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,299
نام
shahab
دقیقا چرا باید لارا انقدر خشن باشه!!!:D خودشون گفتن دارن قسمتی رو می سازن که لارا کم تجربه هست و غیره
ایشون هم بازیگر خوبی هستن با گریم و چیزای دیگه می شه شبیه لارا هم کردش (البته قبول دارم انجلینا جولی شبیه تر بود ) ولی اصلا از دوفیلم قبلی توم ریدر خوشم نیومد(نظر شخصی)
در کل فیلم هایی که از رو بازی ساخته می شه اونقدر جالب نمی شه امیدوارم جزو اون دسته از فیلم های موفق باشه که از روی بازی ها می سازن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر