بازیگر نقش لارا کرافت مشخص شد

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
به گزارش Hollywood Reporter، آلیشیا ویکاندر (Alicia Vikander) نقش لارا کرافت در فیلم Tomb Raider را ایفا خواهد کرد. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

c0o6lgvl9hkw5fh8fii2.jpg

این فیلم که کارگردانی آن را Roar Uthaug بر عهده دارد، بیانگر داستان لارا کرافت جوان و کم تجربه‌ای است که باید برای بقا در اولین ماجراجویی‌اش تلاش کند.
آلیشیا ویکاندر امسال جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن را برای بازی در فیلم The Danish Girl دریافت کرد. او همچنین در فیلم‌های Ex-Machina، Burnt و The Man From U.N.C.L.E ایفای نقش کرده است و در فیلم Jason Bourne هم حضور خواهد داشت.

منبع

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
چهرش به دل من یکی که نشست. لااقل از باربی های تکراری هالیوودی که قشنگتره.
امیدوارم بالاخره شاهد یه تجربه ی سینمایی درست و درمون از TR باشیم

به قدرت بازیگریش کاری ندارم اما این قیافش اصلا حس لارا کرافت رو نمیده :|
من که مطمئنم این یکی از ورژن قبلیش بهتر خواهد شد. هنوز هم نمی فهمم چرا وقتی قراره یه قهرمان زن رو تو اینجور فیلم ها بسازن یه موجود بی احساس میسازن که اصلا نمیشه بهش نزدیک شد. انگار روح نداره. هر چی هست کلا این فیلم ازون فاجعه بهتر میشه. یعنی امیدوارم که بشه

• Like
Reactions: MK_COD

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,711

من که مطمئنم این یکی از ورژن قبلیش بهتر خواهد شد. هنوز هم نمی فهمم چرا وقتی قراره یه قهرمان زن رو تو اینجور فیلم ها بسازن یه موجود بی احساس میسازن که اصلا نمیشه بهش نزدیک شد. انگار روح نداره. هر چی هست کلا این فیلم ازون فاجعه بهتر میشه. یعنی امیدوارم که بشه
مگه قراره فیلم رومنس بسازن که برن دنبال یه بازیگر با احساس که بشه بهش نزدیک شد.
این خانم باید کلی ادم بکشه. خشن باشه و با بلاهای طبیعی و غیر طبیعی چالش کنه. که اصلا هم به قیافش همچین شخصیتی نمیخوره!
اتفاقا انجلینا جولی تمام پارامترهای لارا کرافت رو داشت. حیف که پیر شده و لاغر

hqdead

کاربر سایت
Dec 27, 2015
293

شما این فیلم رو ظاهرا با تایتانیک اشتباه گرفتی . بهترین گزینه جولی بود تو اون زمان مشکل کار گردانی و.. ربطی به نوع بازیگر نداره
احساس و ... ;o;

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
شما این فیلم رو ظاهرا با تایتانیک اشتباه گرفتی . بهترین گزینه جولی بود تو اون زمان مشکل کار گردانی و.. ربطی به نوع بازیگر نداره
احساس و ... ;o;

منظورم از نزدیک شدن بهش این نبود که ازدواج کنه یا عاشق بشه. این که بشه باهاش سمپاتی داشت. بشه درکش کرد. احساس توی بازی و چهره و خیلی چیزا خودش رو نشون میده. برای یه فیلم ضروریه. خوشبختانه خود فیلم هم شاهکاری نبود. من هم تابحال تایتانیک رو ندیدم. اگه شما دیدین که خوشبحالتون :D
در کل من نظرم اینه. سلیقس لابد. فن های محترم خانم جولی رو نمی خواستم عصبی کنم. یادم رفته بود خط قرمزا رو :D
توی بازی هم به نظرم لارا از نظر شخصیت کلا مسیر خوبی رو داره میره. همیشه خوب بوده. الانم خوبه

• Like
Reactions: MK_COD

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
به طور کلی فیلمی که از روی یه بازی به شدت معروف و محبوب ساخته میشه باید رسالت اولش وفاداری به خود گیم باشه نه تلاش مذبوحانه برای جلب توجه اهالی سینما. چون اول و آخر عمده فن بیسش رو گیمرها تشکیل میدن و همچین اثری قرار نیست به یه اثر معروف سینمایی تبدیل بشه :D منم مثل بعضی از دوستان به شدت با این چهره ی طرف مخالفم ، حالا میخواد شونصد تا اسکار هم گرفته باشه :D لارا باید لارا باشد ، لارایی که لارا نباشد لارا نیست :D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
دیزی رایدلی چی شد پ ؟! اون خوب بود که قیافش هم میخورد به لارا !

ولی صداپیشه خود لارا از همه بهتر بود و نزدیک ترین شخص بود بهش.

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
درود

با اینکه بازیگر خوبی میباشد اما برای نقش لارا مناسب نمیباشد بنظرم Camilla Luddington که صداپیشه Motion Capture لارا را به عهده داشت برای نقش مناسبتر بود چرا که در هر دو بازی آخیر سهیم بوده و هم مشکلی با ارتباط پیدا کردن با کرکتر لارا نخواد داشت ! انتخاب خوبی نبود ( البته نظر شخصی بنده )

آخرین ویرایش:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
خود camilla luddington چش بود که انتخابش نکردن؟!!! :|
Alicia vikander بازیگر خوبیه ولی اصلا مناسب این نقش نیست. (بماند که سوئدی هم هست، Camilla اصلیت انگلیسی داره و کاملا همه جوره مناسب نقش لارا ـه)

• Like
Reactions: Coffee Addicted

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر