بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
دوستان قضیه این بازی Disney Infinity چیه؟ تاپیکش که اصلا نیست بازی دانلود کردم اما اول بازی یه پیغام میده داخل نمیره یه جایی خوندم که نیاز به عروسک های بازی هست اما نفهمیدم یعنی چی اگه کسی می دونه توضیح بده دقیقا باید چی کار کنم . ممنون

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستان قضیه این بازی Disney Infinity چیه؟ تاپیکش که اصلا نیست بازی دانلود کردم اما اول بازی یه پیغام میده داخل نمیره یه جایی خوندم که نیاز به عروسک های بازی هست اما نفهمیدم یعنی چی اگه کسی می دونه توضیح بده دقیقا باید چی کار کنم . ممنون

توی تریلر ها دیدم عروسک ها رو توی یه جایی میزاشتن :D اما دیگه فکر نکنم برای بازی کردن نیاز به عروسک باشه !

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
در کل قرار شد ماکروسافت به کنپانی هایی که بازی ها رو با انلاین پس میزارن بگه که برشون داره
این قضیه دست ماکروسافت نیست.هر شرکتی بخواد میتونه آنلاین پس برای بازی های خودش بذاره.هر شرکتی هم که خواست میتونه بدون آنلاین پس بازی خودشو منتشر کنه.این به ناشر بازی ربط داره نه ماکروسافت

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
زکی مثل اینکه این Disney عروسک میخواد ! :D :| یعنی چی حالا ؟ :-/
فکر کنم باید بیخیالش بشیم.
اره بازیش عروسک میخواد.
بازی skylander هم که امده بود به عروسک نیاز داشت که بعد از مدتی عروسکاش پر شد تو مغازه ها:|:d
این همه بازی گیر دادی به این بازیا:d

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
کسی فروشگاهی سراغ داره بازیهای XBOX که رو 360 اجرا میشه رو برای فروش داشته باشه و قابل اعتماد هم باشه؟؟
هر کی میشناسه لطف کنه پ.خ کنه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر