بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
دوستان بازی مثل call of duty میخوام خط داشتانی مستقیم داشته باشه
بکشی بری جلو
جذاب باشه
زیاد هم تخیلی نباشه
---
بتلفیلد 3 یا بد کمپانی2
مدال افتخار (مخصوصا Air Burn)
هُم فرون
---
اینا هم تخیلی
کرایسیس 2
هیلو ریچ و هیلو 4 (هر دو شاهکارن)
طوفان گلوله

ashkan1360

کاربر سایت
Aug 15, 2013
25
هیچ بازی Open World دیگه ای مثل Saints Row حس و حال گانگستر بودن و لات بازی و لشکر کشی محله ای و دعوا و .... رو نداره ! :D

اصلا بیس اصلی کل بازی بر اساس همین گروه های گانگستری مختلف و کل کل بینشون هست ...

شماره 1 و 2 که خیلی جدی هستن .... شماره 3 میشه کلا Fun :D که اتفاقا خیلی هم عالی از آب در اومده و عین حال اون بیس گانگستری خودش رو هم حفظ کرده ...

به نظر من بر هر فن Open World این بازی واجبه !

حس و حال این بازی رو تو هیچ شماره GTA نمیشه تجربه کرد ... مقایسه مستقیم هم نشه بهتره ! :D

این saints row رو که من گرفتم یه کم اش رو بازی کردم تو مایه های COD هست و شباهتی به GTA ندیدم توش ...

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
این saints row رو که من گرفتم یه کم اش رو بازی کردم تو مایه های COD هست و شباهتی به GTA ندیدم توش ...
اون اول بازی کمی خطی هستش و بعد وارد دنیای open world میشی که به هیچ کدوم از بازی ها شباهت نداره

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
این بازی ارزش بازی کردن داره؟ متاش هم 80 هست
18e26fdcf0b4b5d31.jpg

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
خیلی ممنون از دوستان که منتظرن از ما سوتی بگیرن.:D داشتم همون موقع سریالش ـو نگاه می کردم حواسم نبود.:D

18e26fdcf0b4b5d31.jpg

شوخی می کنی؟:| :D هنوز بازیش نکردی؟:|:D

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
18e26fdcf0b4b5d31.jpg
دوست من شک نکن و بازیش کن. یکی از بهترینهاست. به متاش هم توجهی نکن

- - -ویرایش - - -

نه! در رفته، ولی گرافیکش خیلی جذبم نکرد تو عکسایی که دیدم، سبکش چیه؟ مثل کدوم بازیه؟
سبکش هک اند اسلش و ادونچر و سکو بازی. البته با تم آخر زمانی. کلا یه بازی متفاوتی هست (از نوع خوبش) که تجربش برای هر گیمری واجبه.
کلا مبارزه با روبات هاش (مخصوصا بزرگاش) خیلی حال میده. وقتی به ربات های ضربه میزنی سنگینی ضربه و صداگزاری عالی (صدای شکستن اندام فلزی ربات ها) باعث میشه کاملا ادم احساس رضایت کنه.

آخرین ویرایش:

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
نه! در رفته، ولی گرافیکش خیلی جذبم نکرد تو عکسایی که دیدم، سبکش چیه؟ مثل کدوم بازیه؟
گرافیک هنریش که زمان خودش عالی بود. تکنیکیش هم خوبه.
داستانش خیلی زیباست و دیالوگ ها و شخصیت ها کاملا پخته هستن. پایانش هم خیلی خیلی به یاد ماندنی و تاثیر گذاره.
حتما برو بازی کن تا بازی های باحال نیومدن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر