بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
تا اونجایی که من اطلاع دارم فقط نسخه PS3 بازی گزارشگر عربی داره.تازه فقط رجین 2 بازی.
ممنون اشکان جان اره ریجن 2 ps3 گزارش عربی داره
اما نسخه 360 که تو امارات پخش شده بودم گزارش عربی داشت که یکی از بچه ها همینجا داشتش اما نمیتونس رایتش کنه قفل داشت برایه همین میخواست اورجینال بفروشه که من نمیتونستم با اون قیمت بخرم

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
1318822108.jpg

1318821967.jpg

بازی هایی که اومدن ! ....

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
Ben 10 Galactic Racing

lg_a964e_boxshot_uk_large.jpg

The Adventures of Tintin

lg_205f4_1.jpg

ریجن پال هر دو امروز لیک شد که بازی دوم کینکت هم ساپورت میکنه.

آخرین ویرایش:

XboxSlim-hack

کاربر سایت
Oct 15, 2011
5
نام
Berhooz
سلام
دوستان اگر امکان دارد بازی های هم سبک Alan Wake را معرفی کنید
لحاظ گرافیک و psychology thrirll هم حد قابل قبول و بالایی داشته باشند
با تشکر

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
آقا این BF3 نیومده ؟ فروشگاه های اینترنتی که تحریم کردن . تو تاپیکا هم خبری نبود
متاسفانه همینطوری که شما میگی.اکثر فروشگاه های اینترنتی تحریم کردن بازی رو.امروز هم که رفته بودم توپخونه خیلی از مغازه دارها گفتن که بازی رو نمیارن.:|

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
سلام
دوستان اگر امکان دارد بازی های هم سبک Alan Wake را معرفی کنید
لحاظ گرافیک و psychology thrirll هم حد قابل قبول و بالایی داشته باشند
با تشکر
متأسفانه بازی‌های خوش ساخت زیادی تو این سبک نداریم ولی خوب بازی زیبای Deadly Premonition رو به شما پیشنهاد میکنم، هر چند که بازی بزرگی نیست ولی خوب ارزش یک بار امتحان کردن رو داره، بازی از لحاظ گرافیکی ضعیف هست ولی از لحاظ روایت داستان بسیار قوی ظاهر شده و هم سبک بازی سایلنت یل هست.
9eNIZ9PbLydWDpjR3xbAnrvFcqoiRWj-RWs4U9dJ-iI_jEzb3LIFiOCMEFsXIB5YSmAlpgzYb8AArfTSmmD9DDXqoh-oGwst8mWmu4HeYsC7nwyPd54ehGsWY7CXTH9iBE19bzgHIpslwaot4CYSB0Dlpk9x6gBqZ8X2sFNFLYK1xKJK48nAOg
اگر مطلقاً در سبک HORROR دنبال بازی میگردید، میتونم بازی‌های دیگه‌ای به شما معرفی کنم.

آقا این BF3 نیومده ؟ فروشگاه های اینترنتی که تحریم کردن . تو تاپیکا هم خبری نبود
به احتمال بسیار قوی این بازی به همین راحتی‌ها در دسترس نخواهد بود چون هم برای فروشنده و هم برای خریدار دردسر ساز هست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر