بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

SAJJAD.T.D

کاربر سایت
Jul 30, 2011
9
dirt 3 امتیاز گرفته در حد بوندس لیگا b-)

ولی خب برای کسانی که به مسابقات داخل پیست علاقه ندارند مناسب نیست

ولی برای تجربه کسب کردن اول nfs رو بازی کنی بهتره :d

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
چرا بعضی از دوستان بازی هاشون رو 4 یا 2500 یا3000 قیمت اصلی بازی2000 تومان است
منم بازی shift2 رو بازی نکردم رفتم مغازه مشتری گفت dirt3 یاshift بعد مغازه داره گفت دوتاش:d
دربا ره بازی شنمو اقایی که گفت چه جوری باید پچ بشه باید بگم خیلی خیلی سخت است یه زمانی توی بازیسنتر میخوندم بعضی ها هم که انجام دادنذ گفتند نشد:d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازی های xbox رو خیلی سخت بتونی گیر بیاری باید بری توپخونه اگه نبود باید قیدش زد
ما که فعلا مشغول ninja gaiden 2 هستیم پروژه بعدی هم انشاالله بازی deues x است burtal هم امتحان میکنم

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
میگم این خوبه همین بازیه که میگین حالا چه پیشنهاد میکنید بازی که زیاد قدیمی نباشه
afz0g14658c5qpdarciu.jpg

DOOm_Hammer

کاربر سایت
Sep 21, 2009
18
نام
نیما
دوستان ممنون بابته نظراتتون :x

هر دو رو اگه میتونی بگیر هر جفتش واقعا عالیه :x

هرچی میگیری فقط SHIFT 2 نگیر =((
چرا ؟ :d مگه shift چشه ؟ :d

دوستان ninja gaiden خوب هست؟

یعنی از نظر گرافیک و گیم پلی چطوره؟ ارزش گرفتن داره؟ ممنون

ninja gaiden فقط 1 مشکل داره اونم اینه که الکی سخته :d
یعنی سر و ته آدم 1کی میشه تو مراحل ه بالاتر،که با تمرین و 600 بار retry تو هر مرحله میشه رد کرد بلاخره :d
اما از نظر گرافیک و کیم پلی با توجه به اینکه قدیمیه،خیلی خوبه

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
دوستان ممنون بابته نظراتتون :x

چرا ؟ :d مگه shift چشه ؟ :d

ninja gaiden فقط 1 مشکل داره اونم اینه که الکی سخته :d
یعنی سر و ته آدم 1کی میشه تو مراحل ه بالاتر،که با تمرین و 600 بار retry تو هر مرحله میشه رد کرد بلاخره :d
اما از نظر گرافیک و کیم پلی با توجه به اینکه قدیمیه،خیلی خوبه
شیفت چش نیست گوشه :d
جدا از شوخی من خودم اصلا از shift خوشم نیومد به خصوص نسخه ی 2 که بعد از hot pursuit اومد و ... ( hot pursuit یه nfs واقعی بود )
در کل وقتی شیفت بازی میکنی انگار داری forza فوق العاده ضعیف تر بازی میکنی اصلا جز nfs حسابش نکن :d ( نظر شخصی )

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اول خیلی خرسندم که به حرف رفقا گوش دادم و ninja gaiden 2 رو گرفتم واقعا بازی لذت بخشی نگران گرافیک هم نباشید با توجه به تازه 2008 بودن بازی من بازم از همچین گرافیکی لذت بردم انقدر محیط ها زیبا و پویا هستند و افکت های خون و قطع عضو زیباست که شدید درگیر بازی میشید فقط مشکلش اینه در هنگا مبارزه با دشمن های معمولی بعضی اوقات این دوربین لعنتی عصبی میکنه ادم رو ولی در مقابل باس ها تا الان پیش نیامده درباره سختی هم درجه نرمال میرم و فعلا چون اوایل هستم نظر خاصی درباره سختی ندارم بازی از دست ندید با تشکر از راهنمایی های ali ahmadi2 adsl
حالا میخوام بدونم سبک مبارزه بورتال لگند سلاح است یا با گیتار هم سر کار دارد؟ اهنگ هم میزند؟ یک توضیح مختصر درباره گیم پلی بدید.. سبک مبارزه اش تو ذهنم گیر پاچ کرده...:-o

• Like
Reactions: aliahmadi2

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستان این truok چه طوره دایناسور میکشه بازی در سبک کال اف میخوام میخوام توی جنگل باشه و فقط ادم بکشه توی جنگل;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر