بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

Peyman_s

کاربر سایت
Apr 28, 2011
27
نام
Peyman
این مدل بازیا برای 360 کم عرضه شده و اکثرا هم کیفیت ندارن یا اصلا Open World نیستن.
اگر سبک کتک کاری تو خیابون میخوای Def Jam Icon بد نیست ولی اونم Open World نیست.

==================

خب برای تصمیم نهایی میخوام اماده بشم.:D دیروز Crash Of Titans و Bully رو گرفتم.
حالا به نظر شما کدوم از بازیهای زیر ارزش خریدن دارن ؟ گرافیک مهم نیست ، فقط گیم پلی سرگرم کننده باشه!
lord-of-the-rings-war-in-the-north-xbox360.jpg
lord-of-the-rings-conquest-xbox360.jpg
medal-of-honor-airborne-xbox360.jpg
bionic-commando-xbox360.jpg
perfect-dark-zero-xbox360.jpg

کدوم شماره از بازی Condemned ترسناک تر و بهتر هست ؟

به نظر من bionic از بقیه بهتره ولی اگه به بی بازیی خوردی بگیر bionico

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازی خوب و جدید چی اومده برا ایکس باکس :-/ من یه کم غیبتم طولانی شد :d خبر ندارم ;) این castelvania
اومد؟

castelvania , خیر ، با theif دوتاشون ، 25 فوریه میاد. بازی خوبم فعلا خبری نیست ، fable نسخه اول ، تو همین چند روز میاد.

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
castelvania , خیر ، با theif دوتاشون ، 25 فوریه میاد. بازی خوبم فعلا خبری نیست ، fable نسخه اول ، تو همین چند روز میاد.
تنکز :d میگم یه کم بازیا کم نشدن؟ چرا بازی کم میادش :-/ خودم میدونم که نسل جدید اومده ها ولی آخه برا اونا هم که بازی نمیاد :|

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
تنکز :d میگم یه کم بازیا کم نشدن؟ چرا بازی کم میادش :-/ خودم میدونم که نسل جدید اومده ها ولی آخه برا اونا هم که بازی نمیاد :|

اخه برای اینکه دارن برای کنسول های نسل جدید بازی میسازن ... بعد از theif و Castel vania به جز تایتان فال هیچ بازی درست درمونی واسه 360 نمیاد ....

تایتان فالم که انلاینه به درد ما نمیخوره .....:d

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
اخه برای اینکه دارن برای کنسول های نسل جدید بازی میسازن ... بعد از theif و Castel vania به جز تایتان فال هیچ بازی درست درمونی واسه 360 نمیاد ....

پس اینا چین ؟ بدرد نمیخورن ؟ :-/
Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
Dark Souls II
Yaiba: Ninja Gaiden Z

Plants vs Zombies: Garden Warfare
Fable Anniversary
The Lego Movie Videogame

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
Dark Souls II

Fable Anniversary
The Lego Movie Videogame

Ninja gaiden بدرد نمیخوره اصلا

دارک سولز دو رو فراموش کردم

متال گیر هم رو 360 اصلا حال نمیده با اون گرافیک داغونش رو 360 فقط رو نسل جدید حال میده

fable جدید و pvz :garden warfare هم انلاین هستن که بدرد من نمیخوره

نه اونکه Fable :Legends بود ..... ولی fable هم اصلا قشنگ نیست با گرافیک درو پیت و گیمپلی مسخرش

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
Ninja gaiden بدرد نمیخوره اصلا

دارک سولز دو رو فراموش کردم

متال گیر هم رو 360 اصلا حال نمیده با اون گرافیک داغونش رو 360 فقط رو نسل جدید حال میده

fable جدید و pvz :garden warfare هم انلاین هستن که بدرد من نمیخوره

نه اونکه Fable :Legends بود ..... ولی fable هم اصلا قشنگ نیست با گرافیک درو پیت و گیمپلی مسخرش

خب این شد نظر شخصی شما. اگه به درد شما نمیخوره قرار نیست که کاربر دیگه ای بازی محبوب خودش رو که شاید مثلا با (Dark Souls II) میخواد شش ماه بازی کنه و لذت ببره رو بزاره کنار و بازی نکنه ؟ :( نه ؟

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
خب این شد نظر شخصی شما. اگه به درد شما نمیخوره قرار نیست که کاربر دیگه ای بازی محبوب خودش رو که شاید مثلا با (Dark Souls II) میخواد شش ماه بازی کنه و لذت ببره رو بزاره کنار و بازی نکنه ؟ :( نه ؟

نه خب دارک سولز 2 رو یادم رفته بود دیگه :d:|

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا

میگم سپهر مگه این evil within برا ایکس 360 نمیاد :-/

Dark Souls II

Fable Anniversary
The Lego Movie Videogame
اینایی که گفتی چی هستن؟ البته متال گیر را میدونم چیه. همه هم براش دست و پا میشکونن ولی منکه اصلا بازیش نکردم :d از fable هم خوشم نمیاد زیاد :| اون dark souls هم اصلا سخته. این ninja gaiden چی هست؟ شماره های قبلیش را دیدم ولی این yaiba چیه :-/

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
میگم سپهر مگه این evil within برا ایکس 360 نمیاد :-/

اینایی که گفتی چی هستن؟ البته متال گیر را میدونم چیه. همه هم براش دست و پا میشکونن ولی منکه اصلا بازیش نکردم :d از fable هم خوشم نمیاد زیاد :| اون dark souls هم اصلا سخته. این ninja gaiden چی هست؟ شماره های قبلیش را دیدم ولی این yaiba چیه :-/

چرا میاد ولی معلوم نیست کی ....

ببین کلا بازیهایی که برای هردو نسل میان زیاد بدرد نمیخورن چون بیشتر تمرکزشون رو نسل بعد هست

این Yaiba هم یه نینجاییه که میره زامبی ها رو لت وپار میکنه .... کلا زیاد امیدی بهش نیست

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
ببین کلا بازیهایی که برای هردو نسل میان زیاد بدرد نمیخورن چون بیشتر تمرکزشون رو نسل بعد هست
آوریه ن از این حرفت خوشم اومد. منطقی به نظر میاد ;)
این Yaiba هم یه نینجاییه که میره زامبی ها رو لت وپار میکنه .... کلا زیاد امیدی بهش نیست
یعنی مثل شماره های قبلیش نیست؟ پس به درد نمیخوره. شنیدم شماره 3ش که گمد زده بوده :|

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
آوریه ن از این حرفت خوشم اومد. منطقی به نظر میاد ;)

یعنی مثل شماره های قبلیش نیست؟ پس به درد نمیخوره. شنیدم شماره 3ش که گمد زده بوده :|

زمین تا اسمون فرق دارن .... این یکی انگار کارتونی شده گرافیکش ... :|:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر