بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
آخه مثل اینکه زامبی و از این جور چیزا داره. مثل رزیدنت اویل نیست؟

نه خیلی فرق داره .... رزیدنت سوم شخص هست و این اول شخص .. توی رزیدنت نمیشه از هر چیزی به عنوان سلاح استفاده کرد و بیشتر در محیط تاریک و ترس هست ....ولی dead island سلاحهای سرد و گرم جالبی دارهو در یک جزیره افتابی و زیباس و تضاد خاصی هم داره ...کلا اگر زامبی دوست داری بهترین انتخابه...البته به نمرات نگاه نکن

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
خوب خدا را شکر که میاد. اما من اصلاً از بازی های 2 نفره خوشم نمیاد :d آخه من یه کم بی جنبم همش حق دوستم را میخورم :d اگر هم بهم کمک نکنه و خون نده حسابی قاطی میکنم >:) زامبیا را ول میکنم میافتم به جون کسی که باهاش بازی میکنم :d

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
323
نام
بهروز
دوســتان یـه سایت یــا مغازه هــرکی میشنــاسه کــه بازیهـایی که پیدا نمیشن ( مثلا condemned ! ) یا سخت پیدا میشن رو داشته باشه برام حتمــا پ.خ کنیــن . ممنونم ! + تهران

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
خوب خدا را شکر که میاد. اما من اصلاً از بازی های 2 نفره خوشم نمیاد :d آخه من یه کم بی جنبم همش حق دوستم را میخورم :d اگر هم بهم کمک نکنه و خون نده حسابی قاطی میکنم >:) زامبیا را ول میکنم میافتم به جون کسی که باهاش بازی میکنم :d
از اون لحاظم خیالت راحت چون بازی اینقدر چیزی میده که نتونی حقه دوستتو بخوری :dولی بازم co-op بازی خیلی fun مثلا من ماشین بر میداشتم بعد با دو تا دوستای دیگم بازی میکردم وسط رانندگی اینترنتم قاطی کرد بعد disconnect شدم.اونا هم از وسط دره سر در آوردن.یا هرکی قدرت خاصه خودشو داره و از قدرتاش استفاده میکنه.کلا co-op بازی خیلی جالبه

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
از اون لحاظم خیالت راحت چون بازی اینقدر چیزی میده که نتونی حقه دوستتو بخوری :dولی بازم co-op بازی خیلی fun مثلا من ماشین بر میداشتم بعد با دو تا دوستای دیگم بازی میکردم وسط رانندگی اینترنتم قاطی کرد بعد disconnect شدم.اونا هم از وسط دره سر در آوردن.یا هرکی قدرت خاصه خودشو داره و از قدرتاش استفاده میکنه.کلا co-op بازی خیلی جالبه
:))
این کجاش جالبه که وسظ بازی دوستاتو بفرستی ته دره ؟ ببین دوستاتون با کیا رفته بودن 13 به در :d

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
کسی از دوستان می دونه چه فرقی بین Dragons Dogma Dark Arisen با نسخه قبلی اش است؟!

تا اوناییش رو که یادمه میگم : یکی درجه سختی جدید ( خودم نمیدونم میشه از ng+ رفت باز یا باید از اول رفت )
یکی هم easy mode که تو اپدیت چهارم اضافه شد الان هم هست باز تو این . Time Trial اضافه شده. باس و محیط های جدید

کلا اگه از نسخه اصلی خوشت اومد توصیه میکنم اینو حتما بگیر

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
تا اوناییش رو که یادمه میگم : یکی درجه سختی جدید ( خودم نمیدونم میشه از ng+ رفت باز یا باید از اول رفت )
یکی هم easy mode که تو اپدیت چهارم اضافه شد الان هم هست باز تو این . Time Trial اضافه شده. باس و محیط های جدید

کلا اگه از نسخه اصلی خوشت اومد توصیه میکنم اینو حتما بگیر

من اصلا نسخه اول را بازی نکردم می خواستم بدونم که این داستان بازی را کامل داره بعلاوه یکسری موارد جدید که طبق گفته شما ظاهرا همین طور است.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
470dce917e7c.jpg

بازی Star Trek لیک شد
Region Free
نوع دیسک: XGD3
حجم دیسک: 7.40GB

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام ،میخوام برم سراغ اخرین silent hill ,کاری به متاش ندارم،نقد ها رو خوندم اکثرا به سیستم مبارزات اشکال گرفتن،باقیش به اصالتش وفاداره،
سوال اینجاست، معما ها چالشی یا ساده اس؟؟ خیلی وقت پیش سایلنت هیل بازی کردم، یادم نمیاد،بعد بازی در مراحل یا مرحله اخرش باس اصلی داره یا نه؟ یعنی با غول تموم میشه؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام ،میخوام برم سراغ اخرین silent hill ,کاری به متاش ندارم،نقد ها رو خوندم اکثرا به سیستم مبارزات اشکال گرفتن،باقیش به اصالتش وفاداره،
سوال اینجاست، معما ها چالشی یا ساده اس؟؟ خیلی وقت پیش سایلنت هیل بازی کردم، یادم نمیاد،بعد بازی در مراحل یا مرحله اخرش باس اصلی داره یا نه؟ یعنی با غول تموم میشه؟
silent hill جدیده دیگه؟downpour که معما هاش بعضی هاش چالش بر انگیز بود.بازی هم باس پایانی داره.در کل بازی بدی نبود به نظر من مخصوصا بعضی قسمتا که جو سنگینی داره

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
silent hill جدیده دیگه؟downpour که معما هاش بعضی هاش چالش بر انگیز بود.بازی هم باس پایانی داره.در کل بازی بدی نبود به نظر من مخصوصا بعضی قسمتا که جو سنگینی داره
به نظر منم بازی خیلی خوبی بود. کلاً این بازی + رزیدنت اویل حرف ندارن. اگه دنبال معماهاش هستی بیشتر باید ساید کوئست انجام بدی. خیلی باحالن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر