بازیهای موجود در بازار برای PC

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
سلام رفقا

بازی Heroes Of The Storm امروز اومده برای پی سی با کرک 3DM

با توجه به این که بازی F2P هستش میخواستم ببینم میشه آفلاین بازی کرد ؟ دانلودش کنیم ؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
شاهکار شاهکار فقط میتونم بگم 10بار این بازی تموم کردم بازم خسته نشدم یادش بخیر چقدر خاطره داشتم با این بازی
واقعا متشکرم
پیشنهاد میکنم اصلا از دست ندید

این جز بازی هایی هست که خیلی ها از جمله خودم از دست دادیمش یادم میاد gamenetwork چقدر این بازی رو نشون می داد

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235
سلام می خوام یه بازی معرفی کنم که اگه اشتباه نکنم تو الفا هست!اسمش delver هست و یه dungeon crawler واقعی هست!بسیار زیباست حجمی هم نداره ولی
من فقط لینک اندرویدشو پیدا کردم و ورژن اخرشو رو pc رو پیدا نکردم!حجمش حدودا 90 مگ هست!
images

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام می خوام یه بازی معرفی کنم که اگه اشتباه نکنم تو الفا هست!اسمش delver هست و یه dungeon crawler واقعی هست!بسیار زیباست حجمی هم نداره ولی
من فقط لینک اندرویدشو پیدا کردم و ورژن اخرشو رو pc رو پیدا نکردم!حجمش حدودا 90 مگ هست!
images

اقا این بازی داخل امضات هست اسمش چیه یادم رفته؟ soul اینا داشت من اخراش گیر کردم برای ds بود

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
این بازیه The Thing که دوستان تعریفش رو کردین سبک SH هستش...میخام بدونم کنترل و دوربینش چطوریه؟؟شبیه اویل4 میشه باهاش حال کرد یا نه؟؟

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,255
این بازیه The Thing که دوستان تعریفش رو کردین سبک SH هستش...میخام بدونم کنترل و دوربینش چطوریه؟؟شبیه اویل4 میشه باهاش حال کرد یا نه؟؟

به نظرتون بازی سال 2002 باید چه جوری باشه؟! اون موقع خیلی از استانداردهای دوربین و کنترل که RE4 باب کرد وجود نداشت. برای کسایی که بازیش کردن نوستالژیک و زیبا هست ولی اگه تا حالا بازیش نکردید، ممکنه حالتون بهم بخوره.

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
کسی Strider رو بازی کرده؟
گیم پلی رو تو نقد Gamespot دیدم خیلی ساده بود. با دو تا ضربه همه نصف می شند! چجوریاست، ارزش داره تهیه کنیم؟

Critic

کاربر سایت
Feb 18, 2014
20
اقا این بازی Thunder Wolves عجب بازی شاخیه خیییییییییییییلی حال میده:d اگه بازی نکردید حتما 100% بازی کنید

مخصوصا اونا که عاشق بازی Desert Strike/ Jungle Strike جنگ در خلیج رو سگا بودن :x

بازی اعتیاد اوریه حرف نداره . گرافیک هم نسبت به حجمش عالیه .. گیم پلی جیگری هم داره

97808533940071386052.jpg

47344036459027136562.jpg

Download

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
خدایی عجب بازی ایه این اویل 3..!!
Resident_Evil_3_Nemesisk.jpg

واسه سیو کردن کسی میدونه چی کار باید بکنم؟؟ گفت باید یه چیز داشته باشی تا بتونی سیو کنی..!!

لینک دانلودش هم تو کلوپ هست..!!

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
خدایی عجب بازی ایه این اویل 3..!!
Resident_Evil_3_Nemesisk.jpg

واسه سیو کردن کسی میدونه چی کار باید بکنم؟؟ گفت باید یه چیز داشته باشی تا بتونی سیو کنی..!!

لینک دانلودش هم تو کلوپ هست..!!

بازی خیلی عالی بود.برای سیو کردن شما باید اول جوهر تایپ یا ink ribbons پیدا کنید بعد جلو ماشین تحریر( typewriter)که تو بعضی از اتاقهای بازی هست ازش استفاده کنید.تو همون اتاق که اول بازی بالای پله هاست فکر کنم تو یه صندوق بزرگی که تو اتاق هست بتونی جوهر پیدا کنی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر