بازیهای موجود در بازار برای PC

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
نوشته شده توسط parham_safa:
سلام

آره برا ps2 اومده
دموهاش زیرنویس دار شده .
کار bazicenter.com هست .
پرهام خدا خیرت بده مصطفی رو گزاشتی سر کار. اونم عضو همین سایته و میدونه طاهر رزیدنت اویل 4 رو زیرنویس فارسی کرده . ( اگه ندونه یکم ...
39.gif
).
اخه چرا؟؟؟؟؟ ها ها ها ها
یکی این پرهام رو بن کنه این قدر پست الکی میزنه جهت افزایش پست
1.gif

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بابا خب داریم میگیم اومده بازی دیگه
پرهام جان حالت خوبه
امین جون اخه اون موقع هیچ کس جوز تو به زهنم نمیرسید اخه داشتم عکست رو تو تاپیک عکس بچه های بازی سنتر نگاه میکردم اینها دیگه بیخیال
از دوستان کسی می دونه دقیقا تروکریمز کی میاد ؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
امین جون اخه اون موقع هیچ کس جوز تو به زهنم نمیرسید اخه داشتم عکست رو تو تاپیک عکس بچه های بازی سنتر نگاه میکردم اینها دیگه بیخیال
از دوستان کسی می دونه دقیقا تروکریمز کی میاد ؟
باشه عیبی نداره.
در مورد ترزو کریمز فکر کنم تو صفحه ی قبل دربارش گفتم.
ولی بازم میگم.
گیم اسپات تاریخ انتشارش رو زده 3 ماه اول سال 2006 .

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
البته به نظر من اگر بازی بیاد باید از لحاظ کنترل از درایور هم صفر تر باشه
چون که این بازی فکر کنم تبدیلی از اب در بیاد
اقا بازی جدید تو بازار چیزی نیست ؟

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
دوستان این صحبت من با کسی نیست و امیدوارم کسی ناراحت نشه!;)
ببینید بعضی از عزیزان خیلی چیز ها رو یادشون رفته
اگه من نمیتونم یک بازی رو به قیمت 40 دلارش بخرم و برچسب کپی خور و متقلب رو به من میزنن
اگه زورم میاد 3500 تومن پول بالای یه بازی درپیت ایرانی بدم که صنعت بازی کشور پیشرفت کنه[که تازه من نباید پول بدم!]
اگه یه کنسول جدید میاد و من باید یکی دو سال منتظر بمونم تا اونو حداقل با 1.5 برابر قیمت واقعیش بخرم
این ها مشکل من نیست و هیچ کس نمیتونه این ها رو از من ایراد بگیره
این مشکل از دولت ایرانه که من ایرانی رو اینقدر بدبخت کرده این مشکلات برام پیش بیاد
واقعا دلشون خوشه![حالا همه ی مدیرا میریزن اینجا که آهای ایجا گقتن مطالب سیاسی ممنوعه! پس این آزادی بیان چیه؟!]

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
واقعا دلشون خوشه![حالا همه ی مدیرا میریزن اینجا که آهای ایجا گقتن مطالب سیاسی ممنوعه! پس این آزادی بیان چیه؟!]
اینجا ازادی بیان هست مدیرا مطمئن باش بهت گیر نمیدن اینو ثابت کردن.
16.gif

ONLY_BAZICENTER

کاربر سایت
Jan 12, 2006
176
منم با حرف شما کاملا موافقم.البته مطمئن باشید وضع من و شما هم خوبه که میایم 3 یا 4 تومان ÷ول بازی میدیم چون خیلیها هستند که روزی 1000 تومان هم درامد ندارند اونوقت بیان...

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
ساسان جان !
شما جوان هستید و به این شرایط عادت نکرده اید...
اگر به بچه های این سایت دقیق نگاه کنی متوجه میشوی بیشترشون به این شرایط و مصائب عادت کرده اند.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
می دونم بحثش اینجا نیست ولی باید بگم:
شما فکر میکنی کشور های خارجی برای کشورشون بازی هارو مجانی می دن به مردم یا میان 1 دلار میفروشن بازی که ایران بیاد این کار بکنه کدومتون باباهاتون ببخشید کارگر هست کدومتون پدرتان زیر 500 هزار تومان میگیره بیخود نگید که ما پول نداریم کلا ما ایرونی ها اینتوری هستیم که یک بازی بالا 2 هزار تومان باشه فکر میکنیم باید اخر بازی باشه اگر این بازی ایرانی باشه 3 تومان بخریم یک ایراد توش ببینیم وای وای این اونتوری این اونتوری فرداشم میریم میگمی فلانی نری این بازی رو بخری ها اینتوری میشه اونتوری میشه
شما داری بجای اینکه بازی 45 هزار تومانی رو بخری میای کلا براش 2 هزار تومان میدی دیگه نگو نه اون وقت حالا بیا دو تو منم بده برا بازی های ایرانی دولت درست کوتاهی میکنه همه اینها ولی تا یک حدی میتونه کمک کنه وقتی من شما میایم اینجا میگیم دولت دولت وقتی که مغازه داره هزار را میره تا مالیتاش رو نده خب دیگه چه حرفی دولت باید پول بده دولت باید پشتیبانی کنه شما کدوم شرکت خارجی رو دیدید که دولتش بیاد بهش بوجه بده تا بازی رو بسازن بعدم مگه برای یک بازی وقت صرف نمیشه به همون اندازه هم خرج میشه و با تخمیم ها یک قیمت مناسب برای بازی ها قرار میدن
نصف بچه های همین سایت موقعی که میگن کپی رایت همشون میگن باید ایران کپی رایت داشته باشه این جوری باشه اونجوری بود که پای خرید که بازی 3 هزار تومانی ایرانی میرسه چه قدر غر میزنید بابا شما که توان خرید یک بازی 3هزار تومانی رو ندارید چه جوری میخواید یک بازی 50 هزار تومانی رو بخرید تازه چند ماه دیگه هم بازی های کنسول بعدی به 150 هزار تومان میشه اون وقت اینها چی
پس بیخود اینها همش شعار شما ها فقط حرف میزنید همین بس
بچه ها باور کنید من نمی به کسی توهین
نکردم فقط نظرم رو گفتم کسی اگر توهین شده بگن
مدیرانم خواهش دارم این طومار ما رو پاک نکنن حد اقل به بحث مورد نظر انتقال بدن من نمی دونم کجاست
دوستان بازم میگم شعار ندید عمل کنید

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اقا سانی این مشکل دولت ما نیست که این همه مشکلات وجود داره ولی می دونید چند هزار نفر تو ایران این کار رو انجام میده و شما تاحالا فکر کردید ایا اصلا نیرویی هست که بتونه روی اینها نظارت کنه تازه نیرو هم باشه هزار مشکل بد بختی دیگه که اگر خواستی بیا تو یاهو بحث رو ادامه بدیم

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
اخه چرا؟؟؟؟؟ ها ها ها ها
یکی این پرهام رو بن کنه این قدر پست الکی میزنه جهت افزایش پست
موافقم اساسی...اگر پایه هستیم حالش را بگیریم...
خودتون دو تا خوب میدونین که دارین سربه سر بد کسی میذارین
158.gif

درباره خبر resident evil 4 هم که هر چی باد . بهتر از دعواهای شما بود .
تازه من کی باشم که بخوام مصطفی رو بذارم سر کار ؟
امین فنگ ننداز .
=====
بازیه جدید هم که چیزی نیوده .
ولی اینجا تو ماهشهر بعد از این همه تازه امروز 25 to life رو آورده بودن با چنتا عنوان دیگه .
تازه هنوزم تو گف استابز د زامبی موندیم و اصلا فکر نکنم به دستمون برسه .

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
شما کدوم شرکت خارجی رو دیدید که دولتش بیاد بهش بوجه بده تا بازی رو بسازن
میثم جان من با بیشتر قسمت های حرفت موافقم غیر از این...
اول باید توجه کنی که ما یک کشور جهان سوم هستیم و دارای یک اقتصاد کاملا دولتی..و بخش خصوصی در ایران باون صورت مفهومی نداره..فقط به هند نگاه کن که دولت در این چند ساله اخیر چقدر در صنعت نرم افزار و It کشورش سرمایه گذاری کرده بعد مقایسه کن با ایران...اگه میبینی که در کشور های صنعتی مثل ژاپن و امریکا دولت دخالتی نداره بخاطر وجود شرکت ها و بخش های خصوصی بسیار قدر و توانمندی هست که اصلا نیازی به سرمایه گذاری دولت ندارند..حتی گاهی این شرکت های خصوصی هستند که در پروژه های دولتی سرمایه گذاری میکنند..بنظر من مقایسه ی ایران با کشور های صنعتی کار اشتباهیه.کشوری مثل کشور ما را باید با کشور هایی نظیر هند سنگاپور امارات و ... مقایسه کنی.البته چندین پروژه بازیسازی که اخیرا در ایران اجرا شده دولتی بودند و از بودجه ی دولتی برخوردار بودند اما بدلیل عدم کیفیت مناسب و همچنین عدم وجود قانون کپی رایت در ایران ازین بازی ها استقبال چندانی به عمل نیومد..وقتی بهترین بازی های موجود در بازار های جهانی در ایران با قیمت 2 الی 3 هزار تومن فروخته میشه کی حاضره برای یک بازی ایرانی مثلا 4 هزار تومن پول بده....

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر